zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити на карту онлайн з поганою кредитною історією

Перш, ніж видати кредит, банки та інші фінансові організації зазвичай перевіряють кредитну історію позичальника. Це перелік виконуваних зобов'язань за кредитами і позиками, який зберігається спеціальними органами - банками кредитних історій (БКІ). Дана інформація туди передається з будь-яких організацій, які видають кредити, і зберігається протягом 10 років. У багатьох країнах БКІ також збирають інформацію про комунальні платежі, страхові внески та оплату мобільного зв'язку, але в нашій країні це поки не практикується.

В Україні на даний момент діє три банки кредитних історій:

  • Міжнародне бюро кредитних історій;
  • Перше всеукраїнське бюро кредитних історій;
  • Українське бюро кредитних історій.

Дані, які БКІ надають для кредитного скорінгу (тобто для оцінки банком Вашої кредитоспроможності) можуть серйозно вплинути на рішення про видачу нового кредиту.

Що впливає на кредитну історію?

  • Найсерйозніший фактор, через який можна отримати відмову у видачі грошей, це наявність непогашених кредитів.
  • Кілька прострочок від 5 до 30 днів.
  • До разових невеликих прострочень, як правило, ставляться лояльно, їх можуть взагалі не брати до уваги.
  • Якщо Ви кілька разів віддавали кредит завчасно - це теж не дуже хороший показник, який говорить про те, що банк не зможе на Вас заробити і угода для нього буде невигідною.
  • Прострочення по аліментах.
  • Судові позови і кримінальні справи також відзначаються в історії.

Якщо одного разу Ваша кредитна репутація була заплямована, це не означає, що шансів отримати гроші в борг, більше немає. Мікрофінансові організації (МФО), як правило, видають позики, незважаючи на погану кредитну історію, але завжди передають дані в БКІ. Багато хто цим користується для того, аби взяти великий кредит у банку. Тому що кілька сплачених вчасно останніх кредитів перекривають деякі помилки в минулому.

Рекомендуємо подивитися:

Кредити онлайн з поганою кредитною історією

У мікрофінансову компанію «Глобал Кредит» Ви можете звернутися, навіть якщо Ви вважаєте, що у Вас погана кредитна історія, так як в нашій компанії поріг вимог за кредитною історією набагато нижчий, ніж в банках. Також на відміну від банків, все що потрібно мати при собі – це паспорт та ІПН. Ніяких довідок про доходи, поручителів і застав. Без зайвої метушні, кредит оналйн можна отримати на банківську карту всього через 20 хвилин після заповнення заявки онлайн, не виходячи з дому, сервіс працює нон-стоп: цілодобово, без вихідних.

Багато позичальників відчувають моральний дискомфорт від того, що колись не повернули гроші вчасно і мають погану кредитну історію. Але ситуації бувають різні і ми завжди готові увійти в Ваше становище. Коли Ви берете кредит онлайн, процедура дуже проста, тому Вам не доведеться витрачати багато часу на оформлення заявки. Повернути гроші можна буде будь-яким зручним для Вас способом: платіжною карткою через наш сайт, через термінали самообслуговування або в наших відділеннях готівкою.

Кредит готівкою

Якщо Вам більше до душі «живе спілкування» з менеджером, а не самостійне обслуговування через інтернет, ми завжди готові дати вичерпну інформацію та оформити для Вас заявку. Процедура така ж, як і через інтернет. До Вашої кредитної історії будуть ставитися так само лояльно, як і при онлайн-кредитуванні. Не забудьте лише взяти паспорт і код, більше нічого не потрібно. Вже за 20 хвилин у разі схвалення Вам видадуть гроші на руки. При повторному зверненні, час на прийняття рішення займає всього 5 хвилин.

Переваги і умови

«Глобал Кредит» одна з найвідоміших і найпопулярніших мікрофінансових компаній в Україні. Завдяки максимально комфортним умовам, простоті і швидкості оформлення позики, ми маємо постійно зростаючу базу клієнтів. Ваші позитивні відгуки та довіра до нас допомогли компанії швидко зайняти лідируючі позиції на ринку кредитування в нашій країні. Для того щоб нашим клієнтам було простіше і комфортніше взяти гроші в борг до зарплати, ми регулярно розширюємо мережу відділень, наша географія охоплює всі адміністративні центри України.

Мікрокредит має на увазі максимальну суму кредиту – 10.000 грн., терміном до 14 днів. Позичальниками можуть бути працевлаштовані особи від 18 до 71 року, із зареєстрованим місцем проживанням в Україні.

Звертайтеся, наша компанія завжди готова Вам допомогти!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України