zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Одесі готівкою, онлайн без довідок про доходи

З 2012 року фінансова компанія Глобал Кредит динамічно розвивається в сегменті мікрокредитування України, і вже завоювала провідні позиції в цій сфері, як в Одесі, так і по всій країні. Наш секрет простий: робота з клієнтами відкрита і прозора, і взяти гроші в кредит в Одесі без довідки про доходи в нас можна просто і швидко. Ми видаємо строкові кредити готівкою і на карту сумою до 10.000 грн на термін до 14 днів. Кредит може бути оформлений на працевлаштованих громадян і пенсіонерів України в віці від 18 до 71 року.

Чому варто звернутися за кредитом у компанію Глобал Кредит

Глобал Кредит має стабільну популярність, незважаючи на безліч конкурентів. Наша база клієнтів стрімко поповнюється, люди нас знають і довіряють нам. Ми створили максимально комфортний сервіс строкового кредитування з низкою переваг:

 • швидкість. Процедура ухвалення рішення про видачі суми не перевищує 15 хвилин;
 • потрібен тільки паспорт і ідентифікаційний код. На відміну від одержання кредиту в банку, Вам не знадобиться тягнути цілу папку документів.;
 • кінцеву суму до погашення розрахує наш менеджер або Ви можете зробити це самостійно на сайті. Будьте впевнені, що до моменту повернення кредиту сума залишиться такою ж. Вона не виросте ні за яких обставин;
 • мета кредиту нас не цікавить. Використовуйте взяту суму за своїм бажанням на будь-які споживчі потреби;
 • гроші можна отримати готівкою на руки або онлайн на банківську карту;
 • лояльна процентна ставка

Після оформлення заявки, необхідно зачекати 15 хвилин на схвалення про видачу кредиту. Якщо Ви зверталися до нас раніше і у нас вже є Ваші дані, ця процедура займає всього 5 хвилин! Наші послуги надаються так швидко і просто, так як взяти гроші в борг:

 • без поручителів;
 • без застави;
 • без довідки про доходи;
 • в окремих випадках, навіть позичальників з поганою кредитною репутацією.

Ми швидко і без проблем допоможемо вирішити Ваші фінансові труднощі. Оформити заявку для отримання кредиту готівкою можна не тільки у філії Глобал Кредит, але і з будь-якого місця доступу до інтернету через наш сайт.

Експрес кредитування онлайн в Одесі на банківську карту   

Способу оформити експрес-кредит безпечніше і простіше, ніж таким чином, Вам не знайти. Потрібно всього лише зайти на наш сайт і заповнити онлайн-заявку і вже через 15-20 хвилин Ви отримаєте відповідь про можливість видачі мікрокредиту. Якщо Ви отримаєте схвалення, Вам перерахують гроші на карту негайно. Завдяки онлайн-сервісу Ви зможете:

 • взяти кредит у будь-який комфортний для Вас час, адже послуга надається цілодобово та без вихідних;
 • оформити мікрокредит, прямо з дому, або в будь-якій іншій точці доступу до інтернету;
 • не витрачати гроші і час на проїзд до офісу Глобал Кредит;
 • не хвилюватися про ризик втрати або викрадення готівки по дорозі додому.

 Кредити готівкою в Одесі

Якщо вам по душі все ж живе спілкування з людьми і спокійніше використовувати старий надійний спосіб безпосередньо з менеджером, ми будемо раді бачити Вас в філії нашої компанії. В Одесі Глобал Кредит на даний момент має кілька відділень. Обов'язково при собі потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Наш співробітник заповнить заявку на мікрокредит для Вас і через 15 хвилин після цього повідомить результати рішення про видачу суми. Так просто можна отримати гроші прямо в руки.

SMS кредитування

Ця послуга доступна клієнтам, що вже брали гроші в борг у нас раніше і віддавали їх без затримки. Лише відправивши SMS-запит, Ви можете отримати переклад на свій рахунок вже через 1 хвилину! Для цього зі свого мобільного телефону, який вказувався раніше в анкеті на кредит, відправте повідомлення на номер 717.

SMS повинна виглядати таким чином:

Сума кредиту (цифрами)*термін кредиту (не більше 14 днів)*номер платіжної картки, куди необхідно зарахувати кошти.

Наприклад, 2000*5*5555555555555555. SMS повинно складатися тільки з цифр і зірочок. Не ставте прогалин, букв та інших знаків.

Погашення кредиту

Погасити кредит можна також просто, як і його оформити:

 • платіжною карткою через наш сайт;
 • за допомогою терміналів самообслуговування;
 • в офісах нашої компанії.

Глобал Кредит працює чесно і відкрито, ми зробили наш сервіс максимально комфортним і швидким. В цьому і є секрет нашого успіху. Ми раді, що люди нам довіряють, не бояться приходити повторно та рекомендують нас своїм друзям та знайомим. Компанія Глобал Кредит готова підставити своє міцне плече в фінансові труднощі, якщо Вам терміново потрібні гроші в борг, і в будь-який час дня і ночі виручити грішми до зарплати.