zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Одесі готівкою, онлайн без довідок про доходи

Мікрофінансова організація Глобал Кредит була заснована в 2012 році і, за час своєї багаторічної роботи, завоювала передову позицію, як в Одесі, так і по всій Україні. Нашими основними принципами є прозорість, відкритість і оперативність ведення фінансових операцій і роботи з клієнтами. Взяти кредит в Одесі не складе особливої праці, оскільки ми видаємо швидкі позики протягом 15 хвилин, на суму до 10.000 гривень і терміном до 14 календарних днів. Для цього клієнту потрібно відповідати основним критеріям: вік від 18 до 71 року, українське громадянство і джерело постійного заробітку.

Чому варто звернутися за кредитом у компанію Глобал Кредит

Незважаючи на високу конкуренцію на ринку мікрокредитування України, база наших клієнтів продовжує впевнено поповнюватися - нам довіряють, нас знають і рекомендують. Все обумовлено якістю надаваних послуг і оперативністю наших сервісів.

Серед основних переваг Глобал Кредит можна з упевненістю перерахувати такі:

 • оперативність. Процес прийняття рішення по кредитній заявці займає не більше 15 хвилин;
 • мінімальний пакет документів. Ніякої бюрократії та паперової тяганини, від позичальника необхідний тільки український паспорт і податковий код (ІПН);
 • без прихованих комісій або платежів. Позичальник спочатку бачить остаточну суму до погашення на момент повернення. Це можна розрахувати самостійно за допомогою кредитного калькулятора на нашому сайті або у нашого менеджера;
 • нецільові кредитні кошти. Ви самі вирішуєте на які потреби необхідні кредитні кошти і як їх витрачати;
 • гнучкість. Кредит в Одесі можна отримати  онлайн на банківську карту або готівкою, в одному з наших відділень;
 • лояльна і доступна процентна ставка.

            Після реєстрації на нашому сайті і заповнення кредитної заявки онлайн, клієнту необхідно почекати всього 15 хвилин для отримання рішення про видачу позики. У разі позитивного рішення за заявкою кредитні кошти автоматично нараховуються на зазначену банківську картку клієнта. При наступних зверненнях час обробки та отримання коштів займає всього 5 хвилин. Швидкість і легкість процедури обумовлена тим, що клієнт може отримати гроші в борг без додаткових бар 'єрів і складнощів, наприклад:

 • без застави або поручителів;
 • без довідки про доходи;
 • навіть для клієнтів з "поганою" кредитною історією

            Кредит без довідки про доходи в Одесі можна отримати 24 на 7, без перерв і вихідних, 365 днів на рік. Щоб оформити запит на кредитні кошти достатньо відвідати наш офіційний вебсайт з будь-якої точки з виходом в мережу Інтернет, або просто відвідати одне з наших локальних відділень. Клієнт має право вибору - отримати кредит готівкою в Одесі або на банківську картку.

Ми готові надати послуги найширшій аудиторії позичальників:

 • які перебувають у декреті або на лікарняному;
 • одержуючим пенсію або пільги;
 • студентам і військовослужбовцям;
 • без офіційного працевлаштування та підтвердження доходів;
 • з "зіпсованою" кредитною історією;
 • фрілансерам, саме зайнятим, приватним підприємцям.

Експрес-кредитування онлайн в Одесі на банківську карту

            Компанія Глобал Кредит пропонує одну з найпростіших і зручних можливостей оформити оформити експрес-кредит серед доступних пропозицій у галузі швидких позик України. Один з найбільш затребуваних способів отримати кредит онлайн в Одесі - всього за 15 хвилин клієнту надходить вся сума кредиту на картку. Завдяки нашому онлайн-сервісу позичальник зможе:

 • отримати кредитні кошти цілодобово;
 • оформити мікрокредит не виходячи з дому або не відпрошуючись з роботи;
 • не витрачати час і кошти на проїзд у наш офіс;
 • не хвилюватися за збереження грошей по дорозі додому.

            Ми ручаємося за збереження персональних даних наших клієнтів і дотримуємося суворої політики конфіденційності. Інформація про клієнтів ніколи не передається третім особам. Більш того, завдяки сучасній системі безпеки і шифрування дані клієнтів надійно захищені на наших серверах від стороннього втручання інтернет-шахраїв або шкідливого програмного забезпечення.

Кредити готівкою в Одесі

            Незважаючи на зростаючу популярність фінансових операцій в мережі Інтернет, далеко не кожен їм довіряє або просто не впевнений у роботі з комп 'ютером. Для зручності таких позичальників Глобал Кредит подбав про роботу великої мережі відділень по всій Україні. Це ідеальний варіант для тих, хто хоче взяти кредит готівкою в Одесі. Також це комфортно для клієнтів, які люблять надійність особистого спілкування при здійсненні фінансових операцій. Наші професійні кредитні консультанти будуть раді бачити вас будь-якому відділенні Глобал Кредит по всій Україні. Консультант заповнить за вас заявку і проведе оформлення, вже через 15 хвилин повідомить про рішення і видасть кредитні кошти прямо в руки. Головне - це не забити взяти з собою паспорт громадянина України та податкової код (ІПН).

SMS кредитування

            Взяти кредит в Одесі та інших містах України через SMS-повідомлення можливо для постійних клієнтів нашої компанії. Для того, щоб скористатися цією послугою потрібно мати історію повернення кредитних коштів без прострочень при першому зверненні. Щоб отримати мікрозайм протягом 60 секунд на банківську картку, потрібно відправити SMS-повідомлення з мобільного телефону (раніше зареєстрованого в кредитних заявках Глобал Кредит) на короткий номер 717.

Приклад повідомлення для отримання швидкого кредиту через SMS

Сума кредиту (тільки цифри)*термін кредитування (не більше 14 календарних днів)*номер банківської картки для перерахування кредиту.

Наприклад: 3000*7*2222222222222222.

Повідомлення має містити виключно цифри і зірочки, без пробілів чи якихось інших знаків.

Погашення кредиту

            Процес виплати кредитної заборгованості так само простий, як і саме оформлення. Для зручності клієнтів ми подбали про кілька зручних методів погашення:

 • безготівковим платежем, в особистому кабінеті через наш сайт, за допомогою банківських картка Visa або Mastercard;
 • готівковим платежем в одному з терміналів самообслуговування (Приват Банк, Easy Pay, City 24, iBox, Система);
 • готівковими коштами у філіях Глобал Кредит по всій Україні;
 • через один з популярних платіжних сервісів (Приват24, Easy Pay, Pay Wave, Pay Master, Liq Pay);
 • електронними грошима Web Money.

            Не кожен кредитор на ринку фінансових послуг України може похвалитися можливістю продовження кредитного договору і відсутністю штрафів. Якщо з якоїсь з причин клієнт пропустив термін виплати або не має можливості сплатити вчасно, то в особистому кабінеті на нашому сайті доступна функція продовження кредитного договору. Завдяки цій опції можна спати спокійно, тільки виплативши відсоток (%) за використання кредитних коштів і вибравши більш пізню дату для виплати тіла кредиту.

            За багато років роботи наша Компанія зарекомендувала себе, як чесна і відкрита мікрофінансова організація з найбільш оперативним і комфортним сервісом для отримання кредиту в Одесі та інших містах. Нам довіряють, звертаються повторно і рекомендують друзям і близьким, адже у нас одна з найбільш лояльних кредитних ставок серед конкурентів. Ми завжди готові допомогти у вирішенні тимчасових фінансових проблем - 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік. Знайте, що до нас можна звернутися за грошима до зарплати.