zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити готівкою та онлайн на карту у Миколаєві

На сьогоднішній день отримати гроші в борг до зарплати стало максимально просто і легко. «Глобал Кредит» - одна з провідних компаній в Україні та Миколаєві, яка дає можливість отримати мікрокредит в онлайні, в тому числі й готівкою. Наші умови вкрай прості:

  • Без застав;
  • Без поручителів;
  • Без довідки про доходи.

Ми видаємо мікропозики до 10 000 грн., на термін до 14 днів. Для цього вам лише необхідно бути працевлаштованим громадянином України віком від 18 до 71 року, мати штамп про реєстрацію в паспорті.

Чому вигідно брати мікрокредити у компанії «Глобал Кредит»?

Ми поважаємо наших клієнтів і піклуємось про те, щоб наш сервіс був максимально зручним для вас:

  • У нас гроші можна отримати вкрай швидко. Рішення по вашій заявці приймається всього через 20 хвилин, після її заповнення. Якщо в базі компанії «Глобал Кредит» вже є ваші дані, тому що ви зверталися до нас раніше, то час скорочується до 5 хвилин!
  • З документів необхідний лише паспорт та код.
  • Ніяких додаткових і прихованих платежів.
  • Ми видаємо гроші в борг на ваш розсуд: як на руки готівкою, так і перераховуємо на платіжну карту.
  • При видачі грошей в борг, ми не вимагаємо вказувати мету їх використання.

«Глобал Кредит» пропонує кілька способів оформлення кредитів в Миколаєві: в офісах наших партнерів і онлайн на сайті.

Швидкі кредити онлайн в Миколаєві

Коли б не знадобилися гроші, ви завжди можете зайти на наш сайт і оформити заявку на отримання кредиту. Сервіс працює 24 години на добу 7 днів на тиждень. Це дуже зручно, просто і безпечно. Сума до погашення розрахується автоматично і з'явиться у вас на екрані. Ви можете бути впевненими, що вона не зміниться до повного погашення заборгованості. На всі питання, завжди готовий відповісти менеджер по телефону. Після заповнення заявки, потрібно зачекати всього лише 20 хвилин на відповідь про прийняте рішення. У разі позитивної відповіді, необхідна сума перераховується вам на карту будь-якого українського банку.

Кредити готівкою в Миколаєві

Якщо вам все ж простіше поспілкуватися з менеджером безпосередньо, або потрібні терміново гроші в кредит готівкою, в місті Миколаєві, ви можете звернутися до наших партнерів, адреси котрих вказані у нас сайті або до відділень у прилеглих регіонах. Фахівці все детально пояснять і дадуть відповідь на будь-які питання. Після заповнення заявки, вам потрібно буде почекати 20 хвилин, щоб дізнатися схвалили її чи ні. Для тих, хто вже працював з нами раніше, очікування займе всього 5 хвилин!

SMS кредити

Такий спосіб отримання грошових позик розроблено для постійних клієнтів. Він дозволяє оформити кредит всього за 5 хвилин в будь-який час! Потрібно лише відправити коротке повідомлення зі свого мобільного, який раніше вказувався в заявці на наш номер 717. У SMS напишіть цифрами: «потрібну суму*термін у днях*номер карти для зарахування коштів». Система розпізнає тільки цифри і зірочки! Не пишіть літери, пробіли та інші символи.

Погашення кредиту

Погасити кредит також дуже зручно. Можна під'їхати до партнерів, розплатитися карткою у нас на сайті, у відділенні або за допомогою терміналів самообслуговування. Спосіб оформлення та оплати кредиту на суму до погашення не вплине.