zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити, гроші в борг у Києві онлайн, готівкою без довідок про доходи

Глобал Кредит – українська мікрофінансова компанія, яка з 2012 року надає послуги оформлення кредитів онлайн і готівкою в Києві. Наша компанія є одним з лідерів у сфері видачі мікрокредитів, не тільки в Києві, але й по всій Україні. Ми постійно працює над покращенням сервісу, регулярно відкриваємо нові філіали, щоб нашим клієнтам було легко і швидко отримати гроші в борг. У нас Ви можете взяти кредит в Києві на строк до 14 днів та на суму до 10000 гривень. Послугою може скористатися кожен працевлаштований українець віком від 18 до 71 року. Отримати гроші можна готівкою у найближчій філії у Київі або залишивши онлайн-заявку на нашому сайті.

Чому варто взяти кредит в компанії Глобал Кредит

На даний момент галузь мікрокредитування досить конкурента. Але, незважаючи на це, нам вдалося напрацювати велику клієнтську базу і завоювати довіру людей по всій території України. Головні наші переваги:

 • швидкість оформлення кредиту – на прийняття рішення іде до 15 хвилин;
 • відсутність прихованих комісій та нарахувань суму до погашення Ви можете розрахувати заздалегідь і бути впевненим, що вона не зміниться протягом усього терміну користування кредитом;
 • мінімум необхідних документів;
 • виплата, як готівкою, так і онлайн на банківську карту;
 • кредит нецільовий, Ви можете витратити його так, як вважаєте за потрібне.

Витративши всього 15-20 хвилин свого часу, Ви отримаєте потрібну суму грошей при первинному оформленні позики, а при повторному – не більше 5 хвилин! Процедура отримання грошей у борг дуже проста, так як ми видаємо кредити:

 • без довідки про доходи;
 • без застави;
 • без поручителів;
 • можлива видача клієнтам з поганою кредитною історією.

Якщо Ви опинилися в складному фінансовому положенні і Вам терміново потрібна певна сума грошей до зарплати, то саме час звернутися в нашу компанію. Ми зробимо все, щоб Ви отримали кредит до зарплати дуже швидко і просто. Для цього є два варіанти: звернутися в найближче відділення у Київі або заповнити онлайн-анкету на нашому сайті.

Кредити готівкою в Києві

Незважаючи на активне впровадження інформаційних технологій, багато людей не довіряють всяким «інтернет» і «карт», а воліють живе спілкування і хрусткі купюри. Йдучи на зустріч побажанням наших клієнтів ми відкрили кілька десятків філій у всіх районах Києва і кілька філій в крупних містах-сателітах – Біла Церква, Вишневе, Ірпінь, Фастів, Славутич. Де б в Києві Ви не жили і працювали у вас завжди є можливість знайти зручне по розташуванню відділення, для візиту за грошовою допомогою. Для того щоб оформити швидкий кредит готівкою в Києві, Вам необхідно відвідати відділення, прихопивши з собою паспорт і код. Далі досвідчений менеджер заповнить заявку і після схвалення (час на прийняття рішення до 15 хвилин), Ви отримаєте потрібну суму прямо в руки.

Кредит онлайн в Києві на банківську карту

Для людей, які оцінили всі переваги інтернет-технологій та електронних розрахунків, є можливість отримати кредит на карту онлайн у Києві не виходячи з дому. Для цього достатньо заповнити онлайн-анкету на нашому веб-сайті, що займе 10-15 хвилин і після схвалення, гроші негайно надійдуть на вашу карту. Онлайн-сервіс кредитування має ряд істотних переваг:

 • економія особистого часу;
 • економія грошей на поїздку в найближче відділення;
 • можливість отримати кредит, якщо з якихось причин немає можливості приїхати у відділення;
 • цілодобовий прийом заявок на сайті – 24 години на добу і 7 днів на тиждень без вихідних;
 • безпека. На жаль, але завжди існує ризик втрати коштів чи їх викрадення, а от з банківської картки вони нікуди не дінуться.

SMS кредитування за 60 секунд

Дана послуга створена спеціально для постійних клієнтів. Послугою можуть скористатися наші клієнти, у яких були раніше схвалені позики і які погасили свій кредит вчасно, без прострочень. Такі клієнти мають можливість оперативно отримати кредит до зарплати протягом 1-єї хвилини за допомогую послуги SMS-кредит. Для цього потрібно з свого номера мобільного (який був вказаний в анкеті) відправити SMS на номер 717, з зазначенням потрібної суми позики і через 1 хвилину ці гроші прийдуть на карту.

Втрачати багато часу в черзі в банківське відділення і витрачати велику кількість часу на збір потрібних документів і довідок тепер не потрібно! Глобал Кредит – Ваш помічник у важких фінансових ситуаціях. Просто залиште свій запит на нашому сайті та отримайте потрібну суму швидко і без зайвої паперової тяганини. Не має значення, в якому місті Ви знаходитесь – отримати терміновий кредит зможуть всі!