zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити, гроші в борг у Києві онлайн, готівкою без довідок про доходи

Глобал Кредит є однією з найпопулярніших мікрофінансових організацій на території України з 2012 року, що надає послуги швидких позик, також доступних онлайн і готівкою в Києві. Компанія постійно вдосконалюється, працює над підвищенням якості сервісу, розширює мережу філій і прагне до спрощення процесу і швидкості отримання позик. Кредит готівкою в Києві можна взяти на термін до 14 днів, на суму до 10000 гривень. Дана послуга доступна для всіх і кожного працевлаштованого, але не обов’язково офіційно оформленого, громадянина України, у віковому сегменті від 18 до 71 року. Для того щоб отримати кредит у Києві достатньо звернутися в одну з філій і забрати кошти готівкою або просто залишити онлайн-заявку на нашому офіційному сайті й отримати автоматичний переказ на банківську картку.

Чому варто взяти кредит в компанії Глобал Кредит

            На сьогоднішній день сфера мікрокредитування є вельми конкурентною. Але, незважаючи на цей факт, нашій Компанії вдалося зібрати значну клієнтську базу і завоювати довіру громадян по всій території України.

Нашими головними перевагами можна впевнено вважати такі фактори:

 • оперативність оформлення та швидкість прийняття рішення - до 15 хвилин вашого часу;
 • відсутність прихованих платежів, комісій або нарахувань - фінальна сума виплати автоматично розраховується в кредитному калькуляторі і залишається незмінною протягом усього терміну використання кредитних коштів;
 • мінімальний пакет необхідної документації;
 • мікрозайм можливо отримати готівковими коштами в мережі наших відділень по всій Україні, або ж на картку будь-якого українського банку;
 • наші мікро кредити не мають будь-якого цільового призначення - клієнт у праві витрачати кредитні кошти на свій розсуд.

            При первинному оформленні клієнту знадобиться всього 15 - 20 хвилин і необхідна сума буде в його руках, а той час, як при повторному оформленні буде потрібно не більше 5 хвилин.

Ми не вимагаємо від клієнтів:

 • наявності довідок про доходи;
 • застав;
 • поручителів;
 • "хорошої" кредитної історії.

            Глобал Кредит існує, щоб допомагати тим, хто опинився в скрутному фінансовому становищі, або ж тим, кому необхідні невеликі суми до зарплати. Наші кредитні фахівці зроблять все можливе, щоб максимально спростити процес отримання позики в стислі терміни. Для цього достатньо звернутися в одне з київських відділень або заповнити онлайн-заявку на нашому офіційному сайті.

Наша фінансова Компанія готова надати кредитні кошти найширшій аудиторії потенційних позичальників, наприклад:

 • пенсіонерам, одержувачам соціальних виплат, особам з інвалідністю;
 • студентам, військовослужбовцям, фрілансерам;
 • декретним відпускникам або особам на лікарняному;
 • особам із зіпсованою кредитною історією;
 • неофіційно працевлаштованим або тим, хто не може підтвердити офіційні доходи та іншим категоріям громадян України.

Кредити готівкою у Києві

            Незалежно від повсюдного впровадження комп 'ютерних технологій та інтернет-сервісів, ще не всі навчилися їм довіряти і тому воліє особисте спілкування і готівкові кошти. Спеціально для зручності таких клієнтів наша Компанія подбала про роботу понад десятка філій, щоб надати можливість отримати кредит у Києві та Київській області - в Білій Церкві, Вишневому, Ірпені, Фастові, Славутичі та інших. Ви завжди знайдете зручне відділення біля будинку або офісу, щоб оперативно оформити кредит готівкою в Києві. Відвідайте відділення з цивільним паспортом і податковим кодом, а далі один з наших співробітників зробить все за вас - заповнить кредитну заявку і відправить її на схвалення (прийняття рішення за заявкою займає до 15 хвилин). Після схвалення клієнт отримує необхідні кредитні кошти готівкою, прямо в руки.

Кредит онлайн в Києві на банківську карту

У свою чергу, для тих, хто надає перевагу онлайн-сервісам і розрахункам безналом - доступна опція отримати кредит онлайн в Києві на картку, не виходячи з дому. Щоб скористатися послугою клієнту необхідно ввести дані в онлайн-заявку на отримання кредиту на нашому офіційному сайті Глобал Кредит і очікувати схвалення протягом 10-15 хвилин, у разі позитивного рішення наших кредитних менеджерів кредитні кошти автоматично переведуться на банківську картку.

Ось основні плюси кредитування через мережу Інтернеті:

 • істотна економія часу і грошей на поїздку у відділення;
 • можливість отримання кредитних коштів для тих, хто з різних причин не може відвідати відділення;
 • обробка заявок 24 на 7, без перерв, вихідних або свят;
 • безпека - готівку можуть вкрасти або загубитися в той час, як на банківській картці вони в повній збереженості.

Як виплатити кредит

            Для виплати кредитної заборгованості наші клієнти можуть скористатися будь-яким з нижчевикладених методів, таких як:

 • онлайн, через особистий кабінет на нашому сайті, за допомогою платіжних карток Visa або Mastercard;
 • електронними грошима Web Money;
 • готівковими коштами в одному з більш ніж 70-и відділень Глобал Кредит по всій Україні;
 • через одну з електронних платіжних систем: Приват24, Easy pay, Pay Wave, Pay Master, Liq Pay);
 • готівкою в терміналах самообслуговування: Приват банк, iBox, Система, Easy Pay.

            Якщо з якоїсь з причин клієнт відчуває труднощі з виплатою кредиту, то він може активувати послугу продовження дії кредитного договору. Ця послуга доступна в особистому кабінеті на нашому вебсайті. Ця спеціальна умова дозволить сплатити тільки відсоток (%) за використання кредитних коштів, а виплату тіла кредиту перенести на більш зручний термін.

            Завдяки сучасному комп 'ютерному обладнанню та системам шифрування, наші клієнти можуть бути впевнені, що їхні персональні дані ніколи не потраплять до рук шахраїв. Одним з наших ключових принципів є сувора конфіденційність і збереження особистих даних наших клієнтів. Також дані ніколи не передаються третім особам. Не кажучи вже про безпеку електронних транзакцій при отриманні або виплаті кредиту.

SMS кредитування за 60 секунд

            Для постійних і обов 'язкових клієнтів, які бажають отримати кредити в Києві, пропонує послугу отримання кредитних коштів через SMS-повідомлення. Дана послуга надається клієнтам, які закривали свої кредити вчасно, без прострочень. SMS-кредит дозволяє отримати гроші в борг у Києві та інших містах України протягом 1 хвилини.

Для використання послуги необхідно надіслати текстове повідомлення (з номера зазначеного при отриманні минулого кредиту) на номер 717, вказавши потрібну суму позики і через 1 хвилину кредитні кошти надійдуть на ваш банківський рахунок. Детальна інструкція знаходиться за посиланням вище.

            Навіщо витрачати час даремно, відстоювати довгі черги в спекотних банківських відділеннях, збирати гори документів і довідок? Щоб отримати кредит готівкою в Києві всього вищеописаного непотрібно. Для цього достатньо залишити запит на офіційному сайті та отримати грошові кошти на картку або готівкою в лічені хвилини. Більше того, не принципово в якому з міст України знаходиться клієнт - наші філії представлені в більшості великих міст і обласних центрів. Пам'ятайте, що наша Компанія - надійний помічник у вирішенні скрутних фінансових ситуацій будь-якого характеру.