zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити готівкою та онлайн на карту у Сумах

«Глобал Кредит» - одна з провідних компаній, які надають мікрокредити в Сумах і по всій Україні з 2012 року. Ми спеціалізуємося на видачі позик загальною сумою до 10 000 грн., терміном до 14 днів. Кредит може отримати будь-який працевлаштований українець або пенсіонер у віці 18-71 років.

Переваги співпраці з «Глобал Кредит»

  • Максимально швидка обробка даних. Заповніть тільки анкету і почекайте 20 хвилин на схвалення, щоб отримати гроші. При повторному зверненні, час на прийняття рішення скорочується до 5 хвилин!
  • З документів вам нічого не потрібно, крім паспорта та ідентифікаційного коду.
  • Повна відсутність прихованих нарахувань.
  • Причину для оформлення мікрокредиту вказувати не потрібно.
  • Сума позики видається готівкою або переказом на карту.

Наша система отримання мікропозик максимальна проста:

  • без застав;
  • без поручителів;
  • без довідки про доходи;
  • навіть якщо у вас погана кредитна історія, ви все одно можете отримати у нас гроші до зарплати.

Ми з радістю готові стати вашим вірним помічником і терміново надати гроші в борг. Для цього відвідайте нашу філію в Сумах або заповніть заявку на сторінці нашого сайту.

Експрес-кредитування готівкою в Сумах

Якщо вас спіткало скрутне фінансове становище, ми допоможемо вирішити проблему в нашому офісі в Сумах, що працює 7 днів на тиждень, без вихідних. Потрібно лише взяти паспорт та ідентифікаційний код і пред'явити менеджерам, щоб вони заповнили для вас заявку. Всього через 20 хвилин очікування, вам повідомлять рішення, про можливість надати кредит. Якщо запит буде схвалений, гроші видадуть негайно.

Кредит онлайн на банківську карту в Сумах

Не турбуйтеся, якщо немає можливості приїхати до відділення. За допомогою нашого сайту взяти позику можна в будь-який час доби 7 днів на тиждень. Це не тільки швидко і просто, але й абсолютно безпечно. Потрібно всього лише самостійно заповнити заявку на нашому сайті і вже через 20 хвилин отримати відповідь про видачу грошей. Відразу ж після згоди, сума буде перерахована вам на платіжну карту.

Кредитування за допомогою SMS-повідомлення

Для постійних клієнтів, наші фахівці придумали, як максимально спростити процедуру отримання кредиту. Вона займає всього 5 хвилин! Для цього відправте SMS зі свого мобільного, який раніше прописували в заявці, на наш номер 717. Вкажіть цифрами: суму кредиту*термін (до 14 днів)*номер своєї картки. (Наприклад, 700*11*5168111111111111) У повідомленні можна використовувати тільки цифри і зірочки.