zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити у Львові онлайн на карту і готівкою

Глобал Кредит − лідер серед мікрофінансових компаній на українському ринку. Жителям Львова ми допомагаємо отримувати швидкі кредити без довідок про доходи з 2012 року і вже заробили популярність і довіру клієнтів. Максимальна сума мікропозик може становити до 10.000 грн. Гроші може одержати будь-який працевлаштований житель України і пенсіонер віком від 18 до 71 року. Максимальний термін кредитування 14 днів.

Які переваги кредитування в компанії Глобал Кредит

Хоч подібних компаній на Україні з'явилося чимало Глобал Кредит займає провідні позиції в мікрофінансової сфері України. Надійність і високу якість нашої роботи підтверджується численної базою клієнтів, позитивними відгуками в інтернеті. Стійкі позиції на ринку кредитування ми отримали завдяки таким перевагам:

 • абсолютна прозорість відносин з клієнтами. Ми ніколи не нараховуємо приховані комісії і платежі. Кінцева сума до погашення вираховується один раз, при оформленні кредиту, і більше вона не змінюється;
 • швидкість. На відміну від багатьох інших фінансових організацій у нас процес оформлення позик займає вкрай мало часу (всього 15-20 хвилин);
 • відсутність паперової тяганини. З документів знадобитися тільки паспорт та ідентифікаційний код;
 • від Вас не потрібно вказувати мета кредиту. Витрачати гроші Ви можете на свій розсуд;
 • гроші в борг видаються як готівкою, так і перераховуються на банківську карту.

При першому зверненні Глобал Кредит процес обробки інформації займає 15 хвилин, а якщо Ви вже працювали з нами раніше – необхідно почекати всього 5 хвилин. Приємною новиною для наших клієнтів буде те, що процедура оформлення кредиту відбувається:

 • без застави;
 • без поручителів;
 • без довідки про доходи;
 • в окремих випадках кредити видаються навіть при наявності поганої кредитної історії.

Іноді складаються ситуації, коли терміново потрібні гроші до зарплати, а друзі та родичі допомогти не можуть. Глобал Кредит виручить з фінансової труднощі у будь-який час. Оформити заявку для отримання кредиту можна не тільки у відділенні Глобал Кредит, але і з будь-якої точки доступу до інтернету через наш сайт.

Кредити у Львові на банківську карту в режимі онлайн

Завдяки технічним можливостям оформити і отримати кредит стало вкрай просто навіть не виходячи з дому. Для цього з нашого сайту Вам потрібно заповнити онлайн-анкету і почекати 15 хвилин на відповідь про видачу кредиту. Якщо рішення позитивно, Ви отримаєте гроші на карту. Завдяки цьому сервісу Ви зможете:

 • швидко отримати онлайн кредит в будь-який зручний момент, 24 години на добу, 7 днів в тиждень;
 • не витрачати час і гроші на проїзд до філії компанії;
 • бути впевненим у безпеці процедури кредитування;
 • не переживати, що гроші будуть вкрадені або загублені по дорозі з відділення.

У вирішенні будь-якого питання допоможуть наші співробітники по телефону. Послуга Доступна також зворотного дзвінка.

Кредити готівкою у Львові у відділеннях компанії

Якщо доступ до інтернету відсутній або Ви боїтеся зробити помилку при заповненні онлайн-заявки, можна звернутися безпосередньо у відділення Глобал Кредит. У Львові працює кілька філій компанії, в центральній частині міста, в які можна звернутися для одержання позики. При собі обов'язково потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Привітні співробітники заповнять необхідну форму, - і через 15 хвилин Ви отримаєте відповідь про отримання кредиту. Якщо він буде позитивний, Вам відразу видадуть гроші.

Онлайн кредит на карту по SMS запиту

Наші постійні клієнти можуть оформити кредит швидше, ніж при звичайних методах. Всього за 1 хвилину! Якщо ми Вам видавали кредити раніше, і Ви вчасно їх погашали, для Вас доступна послуга SMS-кредиту. Щоб отримати гроші в борг таким чином, потрібно відправити SMS на номер 717 з мобільного номеру, який вказувався раніше в нашій заявці. В тексті повідомлення вказувати цифрами: необхідну суму*термін кредиту (не більше 14 днів)*номер, на яку потрібно зарахувати гроші (наприклад, 500*14*1111111111111111). Не використовуйте в повідомленні прогалини, букви і знаки, крім цифр і зірочки.

Глобал Кредит надає надійну допомогу у непередбачених фінансових труднощах. Наш процес видачі кредитів є нашою гордістю, адже більшість банківських установ вирішують питання про видачу грошей досить довго. Супроводжується він жахливої паперовою тяганиною, а при погашенні суми проявляється маса прихованих платежів, які затягують позичальника в боргову яму.

Наша компанія поважає своїх клієнтів, ми максимально спростили і прискорили процес отримання грошей. Працюємо абсолютно прозоро, не нараховуємо нічого зайвого. За це наші клієнти нам довіряють, працюють з нами і активно рекомендують друзям.