zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Житомирі готівкою, онлайн без довідок про доходи

У 2012 році компанія Глобал Кредит успішно стартувала у сфері мікрокредитування. Ми не тільки отримали стійкі позиції в сегменті мікрофінансування, але й вибилися в лідери серед конкуруючих компаній Житомира і всієї України. Максимальна сума кредиту в Житомирі, які ми надаємо, – 10.000 грн, терміном до 14 днів. Позичальником може бути будь-який працевлаштований українець у віці від 18 до 71 року або пенсіонер.

Переваги співпраці з Глобал Кредит

  • швидке обслуговування. Гроші в кредит можна отримати всього за 15 хвилин. А якщо Ви вже брали у нас кредит раніше, то за 5 хвилин!
  • необхідний тільки паспорт та ідентифікаційний код;
  • ніяких змін суми до погашення, повна відсутність прихованих комісій;
  • використовуйте кредит за своїм розсудом, ми не вимагаємо оголосити мету і причину оформлення кредиту;
  • сума видається як Вам зручно: готівкою або онлайн на банківську карту.

Ми створили максимально просту систему видачі мікрокредитів:

  • без застави;
  • без довідки про доходи;
  • без поручителів;
  • в окремих випадках гроші в борг видаються навіть клієнтам з поганою кредитною історією.

Щоб оформити мікрокредит відвідайте наш офіс в Житомирі або заповніть анкету у нас на сайті через інтернет.

Кредити готівкою в Житомирі

В нашому офісі Вас радо зустрінуть менеджери і заповнять заявку на кредит для Вас. Вже через 15 хвилин повідомлять рішення про видачі грошей. Так, витративши трохи часу і взявши з собою лише паспорт та ідентифікаційний код можна легко отримати гроші прямо в руки.

Кредит на карту онлайн в Житомирі

Це вкрай зручний спосіб отримати гроші в борг, особливо якщо офіс Глобал Кредит знаходиться далеко від Вас. Адже для того, щоб взяти кредит не потрібно навіть виходити з дому. Нема чого підлаштовуватися під графік відділення адже цілодобовий сервіс та щоденний. Заявку можна оформити прямо на нашому сайті. Потім почекати на відповідь про видачу грошей (до 15 хвилин) та у разі схвалення, необхідна сума відразу ж надійде Вам на картку. Це вкрай зручно, якщо гроші потрібні терміново.

SMS кредитування

Для клієнтів, які вже брали у нас мікрокредити і розраховувалися з зобов'язаннями вчасно, ми створили ще більш оперативний метод надання позик. Він займає всього 1 хвилину! Щоб взяти кредит настільки швидко, відправте SMS на короткий номер 717. Повідомлення необхідно відправляти з мобільного, який Ви вказували в заявці на отримання попереднього кредиту. В SMS напишіть цифрами: суму кредиту*термін кредиту (не більше 14 днів)*номер.

Наприклад, 500*14*7777777777777777. Використовуйте тільки цифри і зірочки. Літери, пробіли та інші знаки система сприйме, як помилки.

Який спосіб отримання кредиту Ви б не вибрали, компанія Глобал Кредит буде рада Вам допомогти дати гроші до зарплати. Ми віримо, що популярність серед клієнтів можна заробити тільки чесним бізнесом і завжди дотримуємося своєї ідеї. Високий рівень комфорту сервісу, який ми надаємо, – запорука нашого успіху. Кожен співробітник компанії − професіонал своєї справи. І ми пишаємося тим, що Ви відповідаєте нам довірою і хорошими відгуками.