zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Харкові готівкою, онлайн без довідок про доходи та застави

У наш час, для основної маси українців, однією з найпоширеніших проблем є відсутність фінансового ресурсу в самий незручний момент. Всі ми вміємо економити і планувати бюджет, але трапляються ситуації, коли грошей просто не вистачає до зарплати або виникає непередбачена ситуація. Ніхто з нас не застрахований від тимчасових фінансових труднощів. Грошові кошти можуть спонтанно знадобиться на термінову поїздку, лікарські засоби, купівлю необхідного гаджета по знижці та багато іншого. У такі моменти виникає питання: де в Харкові добути необхідну грошову суму, максимально оперативно і без зайвого стресу? Найоптимальнішим виходом зі сформованої ситуації стане взяти мікрокредит онлайн, готівкою або на банківську картку.

            З 2012 року компанія Глобал Кредит успішно працює в сегменті мікрокредитування в Харкові і по всій Україні. Нашим основним завданням є надання допомоги клієнтам з тимчасовими фінансовими труднощами, нестачею грошей. Ми видаємо мікрокредити, також відомі як кредити до зарплати або експрес-кредити - до 10.000 гривень на термін до 14 календарних днів. За час багаторічної роботи ми видали десятки тисяч кредитів у Харкові і по всій Україні, на картку і готівкою, і однозначно вважаємося одним з лідерів у сегменті швидких позик.

 • Кілька основних причин звернутися в нашу Компанію для отримання позики в Харкові:
 • універсальний віковий критерій - вік позичальника може бути від 18 до 71 року;
 • ніякої бюрократії - тільки паспортні дані та податковий номер (ІПН);
 • ми працюємо без застав, поручителів або довідок про доходи;
 • отримати або погасити кредит можна дистанційно, без відвідування відділення;
 • ми не вимагаємо особистого спілкування з нашим кредитним менеджером, процес відбувається автоматично.

Швидкі кредитні кошти в Харкові доступні для широкого кола громадян, таких як:

 • студенти, військовослужбовці, люди з інвалідністю, декретні відпускники;
 • пенсіонери та одержувачі соціальних виплат;
 • фрілансери, оформлені неофіційно, саме зайняті підприємці;
 • хто не може підтвердити працевлаштування або офіційні доходи.

Швидкі кредити в Харкові

            Безумовно, завжди можна звернутися в банк за класичним кредитом, але на жаль, для цього буде потрібно тривалий час. У деяких великих банках термін отримання кредитних коштів може затягнуться на термін від 10 до 14 днів. Це пов 'язано з тривалим терміном обробки заявки, перевірки платоспроможності та рівня доходів службою безпеки.

            При первинному зверненні до Глобалу Кредит на обробку кредитної заявки і прийняття рішення піде не більше 15 хвилин. Після схвалення швидкий кредит у Харкові автоматично надходить на банківську картку клієнта, не виходячи з дому, або видається готівкою в одному з наших відділень. При наступних зверненнях цей процес займає не більше 5 хвилин вашого часу.

Легкість о тримання кредиту

            Кредит у Харкові клієнти можуть отримати без наявності довідки про доходи за 6 місяців, без надання прав власності на рухоме або нерухоме майно, без зазначення поручителів або будь-яких застав. При собі потрібно мати тільки український паспорт, податковий код та інформацію про постійний трудовий дохід - цього більш ніж достатньо, щоб отримати швидку позику.

            Завдяки нашим особливим умовам клієнти навіть можуть взяти кредит у Харкові з поганою кредитною історією. Ми вважаємо, що фінансові відносини повинні будуватися на взаємодовірі. Саме тому ми завжди залишаємося лояльні і віримо в чесність наших позичальників. Більше того, наші мікрозайми не є цільовими - ми не будемо уточнювати для чого клієнту знадобилися гроші, тому що кожен в праві самостійно вирішувати під які потреби використовувати отримані кошти. Будь це на споживчі, медичні, навчальні або інші цілі - ми завжди будемо намагатися вирішити ситуацію, що склалася.

            Нарахування відсотків і виплати в Глобал Кредит можна порахувати ще перед оформленням, для цього просто потрібно скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті. Умови залишаються незмінними аж до повного погашення позики. Ніяких прихованих комісій або негласних платежів - все максимально прозоро і відкрито.

Кредити в Харкові готівкою і на карту

            Для клієнтів доступно кілька шляхів отримання швидкого кредиту в Харкові - онлайн на картку (через Інтернет) або готівкою, в одному з відділень нашої Компанії.

            Незважаючи на популяризацію та активне впровадження інтернет-платежів, далеко не кожному цей метод може бути зручний або просто здається ненадійним. Саме для такої категорії позичальників ми подбали про наявність відділення Глобал Кредит у Харкові і по всій Україні, де наші менеджери не тільки оформлять вашу заявку, але і видадуть кредит готівкою в Харкові, прямо в руки.

            У свою чергу, для тих, хто є повсякденним користувачем мережі Інтернет і онлайн-сервісів, ми надаємо можливість  взяти кредит на карту онлайн, не виходячи з дому або не відпрошуючись з робочого місця. Для цього клієнту необхідно заповнити онлайн-анкету, пройти реєстрацію і відправити заявку через особистий кабінет на нашому сайті. Процес обробки та прийняття рішення займе до 15 хвилин часу клієнта. У разі позитивного рішення кредитні кошти автоматично перераховуватися на картку будь-якого українського банку, номер якої вказувався в заявці. Також, основною перевагою онлайн-кредитування є той факт, що заявки на швидкі кредити в Глобал Кредит приймаються без перерв, вихідних або святкових днів - 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік.

Погасити кредит у Харкові також можна в кілька зручних способів, таких як:

 • онлайн через особистий кабінет на нашому сайті або одну з популярних платіжних систем в Інтернеті (Приват24, Easy Pay, Pay Master, Web Money);
 • готівкою в одному з наших відділень, їх понад 70-и по всій Україні;
 • готівкою в терміналах самообслуговування (Приват Банк, iBox, City24, Easy Pay).

Якщо виплата кредиту представляється неможливою в позначений ранній термін, то це не біда. Скористайтеся послугою продовження кредитного договору, в особистому кабінеті на сайті. Це дозволить перенести термін виплати заборгованості на більш пізній термін і заощадити нерви. Від клієнта потрібно лише закрити відсоток (%) за користування кредитними коштами. Це дуже гнучко і зручно - деякі фінансові компанії надають таку опцію. Ми довіряємо нашим клієнтам.

SMS-кредитування за 60 секунд

            Спеціально для наших постійних клієнтів діє  інноваційна послуга SMS-кредитування – отримання кредитних коштів через SMS-повідомлення за 1 хвилину. Ця послуга доступна якщо клієнти отримували від нас гроші в борг раніше і повернули без прострочень. Оскільки клієнт є зареєстрованим у нашій системі, то нам непотрібно витрачати додатковий час на перевірку особистих даних, тому час видачі коштів скорочується до 1 хвилини.

Ви будете ознайомлені з правилами повернення кредитних коштів, після чого кошти автоматично зараховуватися на банківську картку. Це дуже зручно, тому що відпадає необхідність у повторному заповненні кредитної заявки на сайті або відвідуванні відділення.

Все, що потрібно зробити - відправити повідомлення на короткий номер 717 із зазначенням потрібної суми та періоду кредитування. Протягом 60 секунд кошти надійдуть на вашу банківську картку.