phone-icon (097) 097-88-88phone-icon (067) 327-20-80phone-icon (044) 466-28-88phone-icon 992
RU
Кредит на картку, готівкою за 15 хвилин
Калькулятор
Сума:
+
грн.
Термін:
+
дн.
До:
% за користування:
грн.
Разом до повернення:
грн.
info
Отримати гроші

0,01% на перший кредит

Онлайн кредити, займи на банківську карту

Онлайн позики на банківську карту в Україні

Компанія Глобал Кредит є одним з лідерів галузі мікрокредитування в Україні і пропонує своїм клієнтам, затребувану на ринку послугу, видачі кредитів онлайн. Будь-який житель України може взяти швидкий кредит онлайн на карту на строк до 14 днів і сумою до 10 000 гривень. Для отримання кредиту онлайн, достатньо оформити заявку на нашому сайті або відвідати будь-яке відділення компанії, і протягом 20 хвилин ви отримаєте свої гроші. Перевагою швидких онлайн кредитів, є той факт, що вони видаються:

Використання інтернет-сервісу від Глобал Кредит, клієнтами пройшли ідентифікацію, дозволить отримати доступ до особистого кабінету, в якому зберігається вся інформація про клієнта, а також дозволить оплачувати кредити і брати нові позики, не виходячи з дому.

Виплата кредитів за онлайн-заявками проводиться двома шляхами:

 • Переказ грошей на банківську карту будь-якого банку України, що, безсумнівно, є найзручнішим способом
 • Видача кредиту готівкою в одному з філіалів Глобал Кредит, для тих хто «не довіряє» онлайн переказам. Для зручності наших клієнтів доступно 70 відділень у всіх великих (і не дуже) містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Кривий Ріг та ін.

Переваги системи отримання кредиту онлайн

Прогрес мчить, як кур'єрський потяг з гори. Інтернет тісно увійшов в життя не тільки «просунутих» іноземців, але й в життя кожного жителя України. Не помилимося, якщо скажемо, що кількість українців, які користуються різними онлайн-сервісами, зростає щогодини, щомиті. Навіть консервативні люди олдскульних традицій по достоїнству оцінюють системи миттєвих онлайн-платежів, чи то оплата комунальних рахунків, грошовий переказ близькій людині або купівля в інтернет-магазині. Виходячи з цих позицій, не дивно, що й компанія Глобал Кредит активно йде в ногу з прогресом і активно пропагує виплату кредитів способом онлайн заявки і онлайн переказу на банківську карту. То що ж, у підсумку, виграють наші клієнти, при виборі онлайн сервісу:

 • Економія особистого часу. Навіщо витрачати півдня на те, що можна зробити за 15 хвилин?
 • Економія коштів на поїздку до відділення компанії
 • Найближче відділення знаходитьс дуже далеко або дістатися туди немає можливості
 • Безпека. На жаль, але готівкові гроші можна втратити або їх можуть вкрасти. Гроші з банківської карти нікуди не пропадуть
 • Швидке і негайне отримання кредиту на карту відразу після онлайн заявки
 • Дуже оперативна обробка заявки на отримання позики
 • Простота оформлення кредиту онлайн і отримання позикових коштів

Особливості видачі онлайн кредитів

Для того щоб отримати кредит онлайн (готівкою або на банківську карту) не потрібно звертатися до брокерів, платити додаткові відсотки за пошук найкращої програми кредитування. Досить звернутися в компанію Глобал Кредит (зателефонувати або заповнити онлайн заявку на сайті), яка славиться прозорими і найприйнятнішими відсотковими ставками, пропонуючи зручну і швидку мікропозику онлайн.

Проста процедура отримання онлайн кредиту передбачає:

 • Заповнення заявки на сайті
 • Відправлення документа на обробку
 • Очікування результату і перерахування грошей на карту

За 20 хвилин позичальник отримує не лише відповідь від фахівця, а й необхідну суму позикових коштів. Тобто зараз, для того щоб отримати кредит онлайн можна навіть не залишати робоче місце або житло.

Хто може отримати мікрокредит онлайн?

Оформлення позики доступно громадянам країни старше 18 років, юридичним і фізичним особам, які мають працевлаштування. Звернувшись одного разу в будь-яке відділення Глобал Кредит, позичальник в майбутньому може взяти кредит онлайн за допомогою інтернет-сервісу, не залишаючи житла і не надаючи знову пакет документів. Процедура надання кредиту

На нашому сайті представлена форма, яку заповнює позичальник, для того щоб подати заявку на кредит онлайн. Заявка обробляється фахівцем, який зв'язується з клієнтом для сповіщення про прийняте рішення. Коли заявка на кредит онлайн в Глобал Кредит схвалена, позичальник отримує грошовий переказ на банківську карту або зможе відвідати відділення і отримати позику готівкою.Голосів: 223, у середньому: 4.70 з 5
  Оцініть статтю!
logo