phone-icon (097) 097-88-88phone-icon (067) 327-20-80phone-icon (044) 466-28-88phone-icon 992
RU
Кредит на картку, готівкою за 15 хвилин
Калькулятор
Сума:
+
грн.
Термін:
+
Дн.
До:
% за користування:
грн.
Знижка %:
грн.
Зі знижкою:
грн.
Разом до повернення:
грн.
Отримати гроші
ЧОМУ МИ

Мікрофінансова організація Глобал Кредит - одна з провідних українських компаній в області мікрокредитування. Для наших клієнтів ми розробили і впровадили зручний сервіс швидкого кредитування, який дозволяє отримати гроші за 15 хвилин, як на банківську карту в режимі онлайн, так і готівкою в мережі відділень. Звернувшись в нашу компанію, ви можете розраховувати на суму до 10000 гривень, строком до 14 днів. Процедура оформлення та отримання позик максимально спрощена. Для цього потрібно мінімум документів (тільки паспорт і код) і 15 хвилин витраченого часу.

ЯК ОФОРМИТИ КРЕДИТ
Заявка на кредит онлайн

Заповнення заявки на сайті

Стрілка
Очікування 15 хвилин

Очікування схвалення заявки

Отримання кредиту

Перерахування грошей на карту

ВИМОГИ ДО ПОЗИЧАЛЬНИКА
Фото з позичальниками
Паспорт да код

Паспорт та код

Вік

Вік: від 18 до 71 років

Дохід

Постійний трудовий дохід

Без довідки

Без довідки про доходи

ПЕРЕВАГИ ОНЛАЙН КРЕДИТУВАННЯ
Дані зашифровані

Дані захищені, шляхом шифрування

Без прихованих комісій

Відсутні приховані комісії

Швидко і зручно

Економія часу та коштів на поїздки до відділень

Безпечно

Гроші з карки важче вкрасти. При втраті карти, кошти залишаться

ВІДГУКИ НАШИХ КЛІЄНТІВ
Кирил Охрименко

Терміново знадобився кредит. Спочатку звернувся в банк. Витратив 2 дні, в результаті отримав відмову. Після цього відправив онлайн заявку в Глобал Кредит. Навіть не очікував, що через 15 хвилин отримаю гроші на карту. Зручно, що заявку можна оформити не виходячи з дому. Дякую! У вас один з кращих онлайн-сервісів в Україні! Кирил Охрименко, м.Суми

Анастасія Демидова

Відмінний сервіс, виручив в потрібну хвилину. Поправила фінансове становище. Гроші отримала миттю і без проблем. Ввічливий персонал. Все швидко, і оперативно. Анастасія Демидова, м.Київ

Лідія Дмитрівна

Дуже задоволена, відсоток не великий. Сервіс дуже швидкий. Оператор дуже коректно і ввічливо відповів на всі мої запитання. Спасибі що ви є Лідія Дмитрівна, м.Житомир

Анна Гордієнко

Виручили у потрібний момент. Як завжди затримали зарплату, а гроші потрібні були дуже терміново на "вчора". Відправила заявку і буквально через кілька хвилин мені схвалили кредит на 1.500 гривень і перевели його на карту Привата. Дуже швидкий сервіс!
Анна Гордієнко, м. Дніпро

Володимир Гончар

Терміново знадобилися гроші на ремонт авто. У знайомих дати в борг не виходило. Співробітник порадив взяти позику онлайн в Глобал Кредит. Так як банківської картки у мене немає, я на сайті оформив заявку, а кредит забрав готівкою у відділенні.
Володимир Гончар, м.Кривий Ріг

Ілона Кузів

У невеликому місті завжди складно позичити грошей або взяти кредит готівкою, тому сервіс онлайн-кредитування від Глобал Кредит мене регулярно виручає. Так як я вже постійний клієнт компанії, то час видачі онлайн кредиту менше 5 хвилин. Після відправки заявки гроші майже моментально надходять на карту.
Ілона Кузів, м.Хотин

Андрій Горкуша

Онлайн кредитування дуже зручна послуга і я періодично користуюся цим сучасним сервісом. Раніше я брав онлайн кредити в інших компаніях, але останнім часом користуюся послугами Глобал Кредит. Дуже зручно замовляти кредит за допомогою SMS, так як гроші приходять на картку протягом хвилини. Дякую вам, ви дуже швидко працюєте!
Андрій Горкуша, м. Одеса

ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ?
Відділення Глобал Кредит

Готівкою у відділеннях Глобал Кредит

Платіжні термінали

Готівкою в популярних мережах терміналів

Перехід в особистий кабінет

Онлайн в особистому кабінеті

Погашение онлайн кредитов: Приват, City24, EasyPay, PayMaster

Картою через популярні платіжні сервіси

Онлайн кредити, займи на банківську карту

Компанія Глобал Кредит є одним з лідерів галузі мікрокредитування в Україні і пропонує своїм клієнтам, затребувану на ринку послугу, видачі кредитів онлайн. Будь-який житель України може взяти швидкий кредит онлайн на карту на строк до 14 днів і сумою до 10 000 гривень. Для отримання кредиту онлайн, достатньо оформити заявку на нашому сайті або відвідати будь-яке відділення компанії, і протягом 20 хвилин ви отримаєте свої гроші. Перевагою швидких онлайн кредитів, є той факт, що вони видаються:

Використання інтернет-сервісу від Глобал Кредит, клієнтами пройшли ідентифікацію, дозволить отримати доступ до особистого кабінету, в якому зберігається вся інформація про клієнта, а також дозволить оплачувати кредити і брати нові позики, не виходячи з дому.

Виплата кредитів за онлайн-заявками проводиться двома шляхами:

 • Переказ грошей на банківську карту будь-якого банку України, що, безсумнівно, є найзручнішим способом
 • Видача кредиту готівкою в одному з філіалів Глобал Кредит, для тих хто «не довіряє» онлайн переказам. Для зручності наших клієнтів доступно 70 відділень у всіх великих (і не дуже) містах України (Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів, Полтава, Вінниця, Запоріжжя, Кривий Ріг та ін.

Переваги системи отримання кредиту онлайн

Прогрес мчить, як кур'єрський потяг з гори. Інтернет тісно увійшов в життя не тільки «просунутих» іноземців, але й в життя кожного жителя України. Не помилимося, якщо скажемо, що кількість українців, які користуються різними онлайн-сервісами, зростає щогодини, щомиті. Навіть консервативні люди олдскульних традицій по достоїнству оцінюють системи миттєвих онлайн-платежів, чи то оплата комунальних рахунків, грошовий переказ близькій людині або купівля в інтернет-магазині. Виходячи з цих позицій, не дивно, що й компанія Глобал Кредит активно йде в ногу з прогресом і активно пропагує виплату кредитів способом онлайн заявки і онлайн переказу на банківську карту. То що ж, у підсумку, виграють наші клієнти, при виборі онлайн сервісу:

 • Економія особистого часу. Навіщо витрачати півдня на те, що можна зробити за 15 хвилин?
 • Економія коштів на поїздку до відділення компанії
 • Найближче відділення знаходитьс дуже далеко або дістатися туди немає можливості
 • Безпека. На жаль, але готівкові гроші можна втратити або їх можуть вкрасти. Гроші з банківської карти нікуди не пропадуть
 • Швидке і негайне отримання кредиту на карту відразу після онлайн заявки
 • Дуже оперативна обробка заявки на отримання позики
 • Простота оформлення кредиту онлайн і отримання позикових коштів

Особливості видачі онлайн кредитів

Для того щоб отримати кредит онлайн (готівкою або на банківську карту) не потрібно звертатися до брокерів, платити додаткові відсотки за пошук найкращої програми кредитування. Досить звернутися в компанію Глобал Кредит (зателефонувати або заповнити онлайн заявку на сайті), яка славиться прозорими і найприйнятнішими відсотковими ставками, пропонуючи зручну і швидку мікропозику онлайн.

Проста процедура отримання онлайн кредиту передбачає:

 • Заповнення заявки на сайті
 • Відправлення документа на обробку
 • Очікування результату і перерахування грошей на карту

За 20 хвилин позичальник отримує не лише відповідь від фахівця, а й необхідну суму позикових коштів. Тобто зараз, для того щоб отримати кредит онлайн можна навіть не залишати робоче місце або житло.

Хто може отримати мікрокредит онлайн?

Оформлення позики доступно громадянам країни старше 18 років, юридичним і фізичним особам, які мають працевлаштування. Звернувшись одного разу в будь-яке відділення Глобал Кредит, позичальник в майбутньому може взяти кредит онлайн за допомогою інтернет-сервісу, не залишаючи житла і не надаючи знову пакет документів. Процедура надання кредиту

На нашому сайті представлена форма, яку заповнює позичальник, для того щоб подати заявку на кредит онлайн. Заявка обробляється фахівцем, який зв'язується з клієнтом для сповіщення про прийняте рішення. Коли заявка на кредит онлайн в Глобал Кредит схвалена, позичальник отримує грошовий переказ на банківську карту або зможе відвідати відділення і отримати позику готівкою.Голосів: 39, у середньому: 3.70 з 5
  Оцініть статтю!