zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Терміново гроші в борг не виходячи з дому

Кожен з аспектів нашого життя, так чи інакше, залежить від рівня платоспроможності – наявності достатньої кількості коштів. Багато хто потрапляє у кризові ситуації, коли доводиться брати гроші в борг, особливо якщо затримали заробітну плату чи трапився форс-мажор. Як бути та де взяти гроші в борг, коли вони потрібні так терміново? Розглянемо декілька варіантів вирішення такої ситуації.

Взяти в борг у знайомих або близьких людей

      Перше, що приходить на розум, коли необхідна фінансова допомога – позичити у знайомих або близьких людей. Звісно, багато залежить від рівня довіри між вами, але найголовніше – вони не будуть вимагати додаткових процентів або комісій в момент виплати запозичених грошей. Більше того, основна перевага полягає у тому, що близьких можливо попросити про відтермінування. Проте, зловживання, як правило, призводить до втрати довіри, тому наступного разу можуть й відмовити через недотримання обіцянок щодо строків погашення боргу чи інших факторів. 

Рекомендуємо подивитися:
Кредити від приватної особи. Ризики і переваги

Взяти гроші в борг у банківській установі

            Якщо необхідна сума у розмірі від 1200 до 1500 грн, то звернення до банку недоцільне. Виходячи з банківської практики останніх років банки не поспішають видавати «дрібні» або короткострокові кредити, оскільки переважна більшістю кредитних програм передбачено кредитування бізнесу строком на декілька років, при цьому відсоткова ставка щороку стає все більшою й геть невигідною. Більше того, отримання банківського кредиту означає: відвідування філіалу та особисте спілкування з банківським менеджером, збирання папки документів та скан-копій. Клієнт також має бути готовий на тривале очікування прийняття рішення банківським працівником.

Гроші в борг у ломбарді

          Найчастіше, в ломбардах, отримати гроші в борг дозволяють на умовах плати відсотка, але, щоб отримати гроші терміново доведеться внести заставу у вигляді цінного майна - виробів з дорогоцінних металів, каменів або техніку. Деякі ломбарди приймають хутряні вироби, автотранспорт та інше. Будьте готові до того, що реальна вартість підлягає заставі речі буде занижена в кілька разів, в той час як умови кредитування будуть максимально невигідними. Основна мета ломбардів - це добути майно позичальника за низькою ціною з метою подальшого продажу на вигідних умовах.

Рекомендуємо подивитися:
Мікрокредит чи ломбард? Плюси і мінуси кредитування

Взяти в борг за допомогою мікрокредитування

          Серед доступних варіантів, де взяти гроші – мікрокредит, який можна отримати як на карту, так і готівкою. Якщо порівнювати цей вид кредитування з класичними банківськими кредитами або ломбардами, то у мікрокредитування безліч переваг, наприклад: процес оформлення дуже простий і займає до 30 хвилин часу, не виходячи з дому. Весь процес може відбуватися через інтернет. Більш того, немає необхідності надавати довідки про доходи, закладати цінності для застави або приводити поручителів. Від клієнта потрібно паспортні дані та податковий номер (ІПН).

            Щоб отримати гроші в борг онлайн клієнту необхідно заповнити заявку на офіційному сайті і очікувати позитивного рішення кредитного фахівця. Після схвалення кредитні кошти будуть автоматично перераховані на банківську карту клієнта. Це дійсно комфортно і оперативно. Саме тому мікрокредитування є найбільш оптимальним і оперативним рішенням, де взяти гроші швидко для вирішення фінансових  труднощів до зарплати.

Гроші в борг протягом 15 хвилин в Глобал Кредит

          З 2012 року Глобал Кредит видає мікрокредити на Українському ринку і за цей час Компанія встигла завоювати довіру і популярність в цій фінансовій галузі. Ми видаємо гроші в борг на таких умовах:

 1. сума кредиту від 200 до 15000 гривень;
 2. максимальний період позики становить 30 календарних днів;
 3. необхідні документи - ІПН та паспорт;

Кредит за 60 секунд

            Кредит за 15 хвилин це далеко не межа швидкості нашого сервісу і оперативності прийняття рішень. Якщо клієнт отримав перший кредит і повернув його без прострочень, то для нього доступна інноваційна послуга кредитування через SMS-запит. Після відправки SMS-повідомлення на короткий номер 717 клієнт автоматично отримує гроші на карту протягом 1 хвилини.

            Така процедура отримання можлива, тому що клієнт є зареєстрованим користувачем в нашій системі і нам непотрібно повторно перевіряти його дані. Що може бути швидше? Адже непотрібно заповнювати кредитну заявку на сайті або проробляти шлях в одне з міських відділень Компанії. Потрібне лише текстове повідомлення, що містить: бажану суму кредиту, термін кредитування та номер банківської картки.

Наприклад, повідомлення повинно мати такий вигляд і зміст: 3300*4*9999999999999999. Майте на увазі, що допустимо використання тільки цифр і зірочок, букви та інші символи системою не сприймаються. Перед надсиланням обов 'язково перевірте введені дані, і, якщо всі правильно кошти надійдуть на зазначену картку.

Як погасити кредитний борг

            Для клієнтів доступно безліч опцій для виконання своїх кредитних зобов 'язань перед нашою Компанією. Виплатити кредит можна готівкою і безготівковими коштами, онлайн і офлайн. Зручний спосіб знайдеться для кожного.

Виплатити готівковими коштами можливо такими шляхами, офлайн:

 • в одному з більш ніж 70-и відділень Глобал Кредит по всій Україні.
 • використовуючи термінали самообслуговування: Приват Банк, iBox, Система, Easy Pay та інші.

Оплатити безготівковим розрахунком можна:

 • онлайн, на нашому сайті використовуючи банківську картку Mastercard або Visa, в особистому кабінеті;
 • онлайн, через одну з платіжних систем, наприклад: Приват24, Easy Pay, Pay Wave, Pay Master, Liq Pay та інших;
 • електронними коштами Web Money.

Серед інших переваг мікропозик також варто відзначити наступні фактори:

 • не більше 15 хвилин вільного часу з моменту заповнення онлайн заявки і отримання коштів на карту;
 • зручність і комфорт - – оформлення кредиту на банківську карту онлайн, без необхідності особистого спілкування з кредитним фахівцем;
 • можливість отримання кредиту готівкою в – оформлення кредиту на банківську карту онлайн в великих містах і областях України;
 • вік позичальника: від 18 до 71 року;
 • ніяких поручителів або застави, термінові кредити оформляються без надання довідки про доходи;
 • простота погашення кредитної заборгованості;
 • можливість видачі кредиту позичальникові з «поганою» кредитною історією.

            Далеко не кожна фінансова організація в Україні може похвалитися таким максимально широким діапазоном категорій, яким видаються кредити. Серед них такі категорії громадян, наприклад:

 • пенсіонери, студенти, підприємці;
 • військовослужбовці або фрілансери;
 • матусі в декретних відпустках;
 • громадяни з "поганою" кредитною історією;
 • неофіційно працевлаштовані, які не мають довідки про доходи та інші категорії громадян України.

            Окремо варто відзначити безпеку і конфіденційність при роботі з Глобал Кредит. По-перше, ми ніколи не передаємо інформацію про наших клієнтів третім особам. Всі особисті дані надійно зберігаються на наших серверах в зашифрованому вигляді, що забезпечує збереження від стороннього втручання з боку інтернет-шахраїв або невідомих осіб. По-друге, ми також гарантуємо безпеку всіх проведених фінансових операцій через наш вебсайт, як отримання кредиту, так і його повернення.

            Також ми подбали про відсутність штрафних санкцій, якщо клієнт випадково пропустив термін погашення кредитної заборгованості або не має фінансової можливості здійснити повну виплату. Оплатіть тільки відсоток за використання кредитних коштів і спіть спокійно. Дату виплати можна перенести на більш пізній термін. Щоб скористатися цією послугою достатньо зайти в особистий кабінет і активувати функцію продовження кредитного договору. Компанія Глобал Кредит допоможе вирішити тимчасові фінансові труднощі і взяти гроші в борг - звертайтеся!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України