zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити на карту не виходячи з дому від Глобал Кредит

Новітні технології сьогодні торкнулись практично всіх сторін нашого життя. Певні трансформації відбулися і з банківською системою, в тому числі й зі сферою кредитування. Внаслідок впровадження нового програмного забезпечення, процес оформлення кредитів значно спростився.

Більше немає потреби відвідувати банки з цією метою. Зараз дуже часто, ті хто хоче взяти гроші в борг, використовують зручну послугу отримання кредиту на свою карту не виходячи з дому. Даним видом кредитування можна скористатись в мікрофінансових організаціях (МФО). Цей вид не передбачає відвідування філій фінансових установ – всі питання вирішуються віддалено. Все що треба зробити позичальникові – це відіслати онлайн заявку через сайт МФО. Комунікація відбувається через Інтернет або спілкування по телефону, а позикові кошти відправляються на банківську карту позичальника (за умови, що заявка на кредит буде схвалена). За можливість подачі швидкої заявки через Інтернет і моментальне отримання позикових коштів на банківську карту, дану послугу багато користувачів стали називати «кредит не виходячи з дому».

Онлайн-кредитування передбачає швидкий процес оброблення заявок. Для проходження повного оформлення – отримання позитивного рішення по кредиту і видачі кредитних коштів, потрібно витратити не більше 30 хвилин свого часу. Кредити до зарплати, мікрокредити, онлайн кредити, кредити на карту – це інші загальновживані назви даного виду кредитів. Ця послуга користується великою популярністю серед тих, кому терміново потрібна невелика сума грошей (близько 2.000 – 3.000 гривень) на нетривалий час (3–4 тижні).

Кредити не виходячи з дому мають декілька важливих переваг. Ось головні з них:

 • позичальникові не потрібно витрачати свій час, відвідуючи офіси кредитних організацій;
 • в МФО треба пред'явити мінімум документів;
 • заявки обробляються дуже швидко, відповідь приходить вже за 15 хвилин;
 • потрібну суму, а також термін кредитування позичальник може вибрати сам;
 • завдяки впровадженню в систему оцінки кредитоспроможності нових технологій, більше не потрібно підтверджувати свої офіційні доходи, що дуже важливо для тих позичальників, які працюють без офіційного оформлення;
 • отримуючи кредит в МФО не потрібно вносити заставу чи шукати для себе поручителів;
 • МФО дуже лояльно ставляться до позичальників, які мають погану кредитну історію;
 • своєчасно погашений кредит дасть можливість поліпшити свою кредитну історію.

Вимоги, що пред'являються до клієнтів у Глобал Кредит

Під час отримання кредиту в банківській установі, позичальник змушений як мінімум кілька разів прийти на прийом до кредитного менеджера, кожен раз вистояти до нього чергу, витрачати свій час на підготовку великої кількості довідок і документів, закладати своє майно або просити когось із знайомих стати поручителем. При оформленні позики в Глобал Кредит все вищеперелічене Вам не знадобиться.

Вимоги в компанії дуже прості та максимально лояльні:

 • наявність паспорта та коду;
 • вік від 18 до 71 року;
 • наявність постійного джерела доходу;
 • електронна пошта і номер телефону;
 • банківська картка українського банку.

Як можна оформити кредит не виходячи з дому в Глобал Кредит

Для швидкого оформлення кредиту можна вдатися до одного із запропонованих способів:

 • спосіб перший: подати заявку онлайн і отримати кредит на банківську карту. Даний варіант є найкомфортнішим і практично миттєвим;
 • спосіб другий: якщо Ви не бажаєте або у Вас немає можливості подати заявку на кредит через Інтернет, відвідайте одну з філій та візьміть кредит готівкою. Для видачі кредитів таким способом, працює більше 70 філій у різних містах країни.

Отримати кредит через Інтернет, не виходячи з дому дуже просто. Потенційному позичальникові необхідно лише виконати такі умови:

 • визначитись із сумою та терміном за допомогою кредитного калькулятора;
 • створити акаунт на сайті компанії;
 • відповісти на питання онлайн-анкети і відправити заявку на розгляд;
 • дочекатись обробки та схвалення заявки;
 • отримати кредит на свою карту.

Погашення заборгованості в Глобал Кредит

Погасити заборгованість дуже просто, це також можна зробити за допомогою одного із способів:

 • за допомогою мережі Інтернет. Перейшовши до особистого кабінету погасити кредит зі своєї банківської картки. Також карткою можна розрахуватись через сервіси ВебМані, Easy Pay і PayMaster;
 • готівкою. Потрібно відвідати зручну за розташуванням філію Глобал Кредит або відправити гроші через термінали ПриватБанку, Easy Pay, IBOX чи City24.

Хочете отримати кредит не виходячи з дому – Вам в Глобал Кредит

Наша компанія видає мікрокредити в Україні з 2012 року. Отримати терміновіий кредит можна онлайн, не виходячи з дому або звернувшись до філії компанії. Ми працюємо навіть у вихідні та свята. Через Інтернет заявку можна подати 24 години на добу. Наші працівники обслуговують клієнтів швидко і якісно. Компанія докладає Усіх зусиль, щоб звести число відмов до мінімуму. Миттєве вирішення задач, максимальна лояльність до позичальників і прозорість усіх операцій – наші основні орієнтири.

Не варто засмучуватись після отримання відмови в одному з банків чи МФО. Звертайтесь до нас. Ми зробимо все можливе, аби підтримати Вас фінансово. Від Вас знадобиться лише заповнення онлайн-заявки, і якщо вона буде схвалена, гроші відразу ж опиняться на Вашій карті. На весь процес оформлення Вам доведеться витратити не більше 15 хвилин. Звертайтесь до нас в компанію, у нас працюють кваліфіковані фахівці з кредитування!

Ми чітко дотримуємося всіх умов кредитування. Тому, визначивши на кредитному калькуляторі суму, яку Вам треба буде погасити, Ви можете навіть не сумніватися в тому, що вона не зміниться до моменту закінчення терміну. Компанія Глобал Кредит впевнена у своїх клієнтах і розраховує на їх чесність та що вони вчасно погасять свою заборгованість. Щоб не запізнитись з оплатою, контролюйте наближення дати погашення у себе в кабінеті на сайті.

Отримати кредит онлайн не виходячи з дому в компанії Глобал Кредит зручно і швидко. Ми цінуємо кожного клієнта і намагаємось усім надати фінансову підтримку. Звертайтесь в нашу компанію просто зараз і зможете переконатись у всьому самостійно.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України