zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Онлайн заявка на швидки кредит готівкою

Кожен з нас, рано чи пізно, може зіткнутися з фінансовими труднощами. Необхідність у грошових коштах може виникнути з найрізноманітніших причин: затримка заробітної плати, пам 'ятна подія або іменини близької людини, форс-мажор, купівля побутової техніки або гаджета, позаплановий ремонт або багато іншого. Вільних грошей для вирішення таких питань може не опинитися в найбільш невідповідний момент, оскільки не завжди виходить спланувати бюджет або передбачити несподівані витрати. Ще зовсім недавно можна було "перекритися", позичивши у друзів або рідних, а "кредит" було чимось складним і лякаючим в головах наших співгромадян. У наш час, одним з найоптимальніших варіантів взяти кредит готівкою в Україні, простіше простого, з компанією Глобал Кредит, оформивши заявку в режимі онлайн через Інтернет. Ви не тільки заощадите дорогоцінний час, а й отримаєте вирішення фінансового питання в максимально стислі терміни.

            Ми пропонуємо клієнтам кардинально нову модель взаємодії. Порівняно з класичним банківським кредитуванням, коли замість нескінченних відвідувань банківського відділення, спілкування з кредитними менеджерами та підготовки пакетів документів, клієнт заповнює кредитну анкету-заявку через Інтернет. Вже через 15-20 хвилин (після схвалення заявки) кредитні кошти автоматично переводяться на банківську картку або їх можна отримати готівкою в зручному для вас відділенні Глобал Кредит по всій Україні.

            Тим самим, клієнту необов 'язково залишати комфорт власного будинку або відпрошуватися на роботі. У тому випадку, якщо у клієнта відсутня можливість використання онлайн-сервісу, то співробітники наших відділень допоможуть оформити кредит швидко, провівши для Вас всі необхідні процедури з оформлення заявки на позику.

Порівняння 5-ти провідних банків України, в яких можна оформити кредит онлайн

            У світлі останніх подій, взяти кредит в Україні готівкою - оптимальне і, найчастіше, єдине рішення тимчасових фінансових труднощів для наших співгромадян. Коли питання вибору фінансової організації стає руба, то визначиться дуже складно. Все тому, що кожна з таких організацій має різні вимоги і умови до позичальників, терміни погашення, процентні ставки. Більш того, часто присутні приховані комісії та драконівські штрафи за прострочення. Також велика ймовірність справжнього шоку і ступору для клієнта, оскільки він може отримувати нав 'язливі дзвінки і SMS-повідомлення від співробітників банку; додатково до всього клієнта можуть легко затягнути в серйозні переплати за кредитною позикою у зв 'язку з розмитими умовами кредитного договору. Схоже на кредитну кабалу, чи не так? Для багатьох українців такі умови мікрокредитування є і будуть реальністю. Саме тому, якщо ви вирішили отримати кредит швидко, то вкрай важливо розуміти в яку фінансову організацію звертатися і підійти до вибору з усією серйозністю.

            Вибір банку або іншої фінансової організації, для отримання позики, є суто особистим для всіх і кожного з позичальників. Але, тим не менш, важливо бути обізнаним у реальних мінусах класичного банківського кредитування:

  • кредитний договір підлягає оформленню суто в робочий час і тільки у відділенні або філії банку;
  • позичальник не має можливості перенести дати погашення кредиту оплачуючи тільки відсоток за використання коштів;
  • на додаток до позики з клієнта можуть стягуватися додаткові нарахування за такі послуги: розрахунково-касові операції, оплата за SMS-оповіщення, комісія при погашенні через інший банк або в режимі онлайн). Відповідно, це призведе до подорожчання кредиту.
  • процес обробки кредитної заявки та схвалення може зайняти до 14 робочих днів.

Нижче наводиться порівняння відповідних сервісів провідних українських банків, в яких оформляють кредити готівкою.

            Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) не оформить кредит готівкою якщо позичальник не є чинним клієнтом банку і не має кредитної картки. Клієнт цього банку зобов 'язаний з' явиться у відділення для підписання договору після схвалення кредитної заявки. Терміни розгляду та схвалення варіюються в кожному індивідуальному випадку. Це означає, що отримати кредит швидко не вийде. ПУМБ не вимагає від позичальника довідки про доходи, у разі якщо сума кредиту не перевищує 50-и тисяч гривень. Також обов 'язковою умовою є громадянство України. Послуга доступна для осіб, які досягли 25-ти річного віку, що зручно далеко не для кожного позичальника.

            Онлайн кредит готівкою також не вийде швидко оформити в банку "Приват" без наявності їх кредитної картки. По-перше, розмір кредиту залежить від ліміту на картці, що вже само собою є непростою процедурою. Після відкриття кредитного ліміту на картці клієнт отримує можливість здійснити оплату розрахувавшись карткою банку. Так чи інакше, отримати кредитні кошти готівкою оперативно у вас не вийде - їх доведеться знімати з кредитної картки, що може виявитися скрутним з тих чи інших причин.

            В "Альфа-Банку" для клієнтів доступне кредитування в розмірі від 1.000 до 50.000 гривень. Тут ситуація лояльніша, оскільки подача кредитної заявки доступна через Інтернет, немає необхідності у відвідуванні відділення банку для підписання договору і доставка кредитних коштів може бути здійснена банківським кур 'єром додому. З мінусів - рішення по кредитній заявці займає від 20 хвилин до 14 днів, а доставка самих коштів може зайняти від 10 до 14 днів.

            "УкрСибБанк", у свою чергу, пропонує своїм клієнтам подати кредитну заявку онлайн, при цьому інші пов 'язані з цим процесом процедури оформляються в банківському відділенні. Максимальна сума кредиту становить 150.000 гривень.

            В "IdeaBank" відносно легко отримати кредит готівковими коштами. Для зручності клієнтів подача кредитної заявки здійснюється онлайн, але, так чи інакше, для підписання кредитного договору клієнта очікують у філії. Максимальна сума доступна для кредитування становить 200.000 гривень.

            З наведених вище прикладів стає ясно, що навіть якщо взяти кредит в Україні можна оперативно, то необхідність у відвідуванні відділення обов 'язкова. Саме тому, на сьогоднішній день, популярною альтернативою класичному банківському кредитуванню є мікрокредитування - невеликі суми на відносно короткий термін. Компанія Глобал Кредит видає такі кредити онлайн через Інтернет, готівкою або на банківську картку клієнта протягом 15 хвилин.

Чому кредитування у Глобал Кредит - це зручно і швидко?

1) Зручність: до послуг клієнта доступний простий в роботі і оперативний онлайн-сервіс. На офіційному сайті компанії розміщено інтерактивний кредитний калькулятор, в якому клієнт самостійно вибирає необхідну суму (до 15.000 гривень) і відповідний термін кредитування (до 30 днів), після цього система автоматично розрахує остаточну суму. Процес абсолютно простий і прозорий, тому клієнти можуть бути впевнені в незмінності суми та умов погашення протягом усього періоду отримавши кредит готівкою в Україні в нашій Компанії.           

2) Без зайвих довідок: для отримання позики від клієнтів не вимагають довідки про доходи, достатньо заповнити онлайн-заявку на сайті Глобал Кредит і вказати номер свого мобільного телефону. Кредитні кошти стануть автоматично доступні на банківській картці клієнта або їх можна буде забрати в найближчому відділенні Компанії по всій Україні. З обов 'язкових вимог - громадянство України і вік 18 +.

3) Доступність сервісу 24 на 7: без вихідних і перерв. Всім відомо, що більшість банківських установ мають чіткий графік, а їхні інтернет-сервіси можуть проводити деякі операції наступного дня. Глобал Кредит доступний до послуг клієнтів без обмежень у часі, що б не сталося. Кожен з позичальників може бути впевнений у своєму особистому кредитному менеджері, який завдяки професіоналізму і кваліфікації готовий надати консультацію з будь-яких питань, пов 'язаних з позикою.

4) Оперативне надходження кредитних коштів на картку: після схвалення кредитної заявки (максимум 30 хвилин) договір з позичальником укладається за допомогою електронного підпису, після цього кредитні кошти автоматично надходять на банківську картку, зазначену в анкеті. Цей процес легко здійснити, не виходячи зі своєї квартири або не відпрошуючись з робочого місця на невизначений термін.

5) Відсутність штрафних санкцій: навіть у тому випадку, якщо клієнт прострочив термін погашення. В особистому кабінеті позичальника, на нашому сайті, доступна функція, яка дозволяє провести активацію відстрочення виплати тіла кредиту (продовжити термін кредитування) сплативши лише% за використання відповідних коштів.

6) Прозорість і відкритість всіх фінансових операцій: ми завоювали повагу і довіру наших клієнтів за 9 років успішної роботи у сфері українського фінансового ринку. Цьому свідчать незліченні позитивні відгуки і зростаюча база клієнтів.

7) Оперативність прийняття рішень: у разі первинної позики - 15 хвилин, а в разі вторинної - всього за 5 хвилин! Саме тому Глобал Кредит є визнаним лідером серед інших мікрофінансових організацій.

8) Безпека і конфіденційність: ми гарантуємо збереження персональних даних наших клієнтів, більше того - ми не ділимося цією конфіденційною інформацією з третіми особами. Дані надійно шифруються на наших серверах, що гарантує збереження від шахрайських дій через Інтернет або будь-якого стороннього втручання.

9) Особливі умови для постійних клієнтів: кредит через SMS-запит за 60 секунд. Послуга доступна при вторинному обігу, за умови, що колишні мікрозайми були вчасно оплачені клієнтом. Для того, щоб скористатися послугою потрібно відправити SMS-повідомлення на короткий номер 717 таким текстом: сума кредиту*термін у днях*номер банківської картки. Приклад: 7500*12*1122112211221122. Якщо клієнт ввів текст запиту правильно, то кредитні кошти будуть перераховані протягом 1 хвилини.

Переваги, умови та вимоги кредитування

Глобал Кредит є однією з лідируючих організацій на ринку мікрофінансових організацій України. Наш сервіс - це не тільки сучасна онлайн-платформа з надання швидких позик, це ще й виплата готівкою, в одній з філій по всій країні. Наші кредити не є цільовими, тому позичальник має право самостійно вибирати куди спрямувати отримані кошти.

Ми видаємо кредити таким категоріям позичальників:

  • українцям віком від 18 до 71 року;
  • саме зайнятим або приватним підприємцям;
  • громадянам на пенсійному забезпеченні.

Розмір позики може варіюватися від 200 до 10.000 гривень, терміном на 14 календарних днів. Від одержувача вимагається лише паспорт та ідентифікаційний код (ІПН).

            Завдяки оперативності Глобал Кредит, клієнти можуть бути впевнені, що позика на картку або готівкою буде отримана протягом 15 хвилин, з дня на день - без болісних очікувань. Наш сервіс - ваш головний партнер в отриманні кредиту готівкою в Україні, також і онлайн.

Тільки у нас клієнти знайдуть такий перелік переваг:

• вигідні та гнучкі умови кредитування;

• сучасний, простий і зрозумілий сайт;

• цілодобова підтримка клієнтів, також з опцією зворотного дзвінка;

• можливість відстрочки виплат і багато іншого для нових і постійних клієнтів.

            Вищеописані фактори не можуть не переконати вас звернутися саме в нашу Компанію. Більше ніяких довгих черг у відділеннях банків і папок з довідками. У нас все просто - фінансові питання вирішуються всього в кілька кліків якщо потрібні гроші в кредит в Україні.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України