zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

ШвидкоГроші – мікрофінансова компанія

Однією з лідируючих компаній на українському ринку моментального кредитування є «Споживчий центр», що більш відомий під брендом **Швидко Гроші**. Компанія представляє послугу миттєвих мікрокредитів для будь-яких цілей без контролю за цільовим використанням, як готівкою, так і онлайн у вигляді переказу на банківську картку (постійним клієнтам). Для схвалення кредиту не потрібно закладати майно, не потрібні також і поручителі та довідки, що підтверджують доходи.

Працювати в цьому напрямку компанія почала з 2010 року. З того часу Швидко Гроші весь час розвивається і росте. Зараз ця фінансова організація має одну з найбільш розгалужених мереж в країні серед організацій, які займаються видачею мікрокредитів. Швидко Гроші має понад 170 представництв по всіх регіонах України. Потрібно підкреслити, для того, аби взяти перший мікрокредит в цій компанії, потрібно обов'язково відвідати одне з її відділень. Надалі отримувати кредити можна на сайті компанії в мережі Інтернет.

Інформація про бренд Швидко Гроші

Швидко Гроші займається виключно оформленням миттєвих мікрокредитів. Приблизно від того часу коли людина подала заявку на кредит і до моменту, коли вона отримає гроші, проходить 20 хв.; клієнти, котрі користуються послугами компанії постійно, витратять на це близько 5 хв. А ще компанія докладає всіх зусиль для того, щоб послуга мікрокредитування в Україні була максимально комфортною для клієнтів. Для здійснення цього в організації Швидко Гроші:

  • Умови, на яких позичальникам надаються мікрокредити, максимально прості і доступні. Тут немає прихованих комісій та додаткових платежів
  • Оформлення кредитів здійснюється ґрунтуючись на мінімальній кількості документів: паспорт і код. Крім цього клієнти можуть скористатися послугою оформлення онлайн кредиту через Інтернет, перебуваючи при цьому у себе вдома або на роботі.

Швидко Гроші вимагає від своїх позичальників лише:

  • Наявність стабільного доходу (не треба надавати будь-яких документальних підтверджень)
  • Позичальникові повинно бути 18 - 60 років.

Після звернення в Швидко Гроші позичальник може оформити мікрокредит у розмірі 400 - 3.000 грн. на 7 - 14 днів. Але, якщо виникне така необхідність, термін повернення кредиту може бути продовжений. Кількість відстрочок не лімітується, але не довше 31.12.2020 р. Постійні клієнти можуть взяти в цій мікрофінансовій організації суму до 10.000 грн.

Відсоток по кредиту складає 2% в день. Іншими словами, якщо позичальник візьме 1.000 грн. на тиждень, при закритті кредиту йому треба буде повернути крім суми основного кредиту ще 140 грн. які нараховуватимуться як відсотки.

Треба підкреслити, що гроші до зарплати в компанії можуть взяти навіть клієнти, котрі мають погану кредитну історію, але на момент подачі заявки у них не повинно бути прострочених платежів.

Додаткові відомості

У компанії Швидко Гроші практично миттєве оформлення кредиту і повна відсутність бюрократії.

Ще, якщо позичальником буде допущено прострочення у виплаті, компанія буде нараховувати додатково 2% від суми простроченого платежу за кожний прострочений день.

Що стосується видачі кредитів пенсіонерам, то не всі вони зможуть взяти позику в даної кредитної організації. Головна умова – вік позичальника не повинен перевищувати 60 років, а ще, позичальник обов'язково повинен працювати, можна навіть неофіційно.

Також треба пам'ятати, що для нових клієнтів в компанії є ліміт на суму – вони можуть взяти не більше ніж 3.000 грн.

Підсумки

Швидко Гроші – це кредитна компанія, яка має найбільшу кількість офісів на території України. Крім стаціонарних представництв, взяти кредит можна і за допомогою мережі Інтернет на сайті компанії (тільки постійним клієнтам). Рішення по кредиту, як і сама його видача в Швидко Гроші відбуваються дуже оперативно – на все буде потрібно близько 20 хв. Компанія заявляє, що у них немає ніяких прихованих комісій при оформленні договору, під час відстрочки платежу і в інших випадках.

Немає ніяких складнощів і під час погашення кредиту, тому що закрити його можна в будь-якому з офісів Швидко Гроші або в банківському відділенні, відправляючи гроші на реквізити, які зазаначено в договорі.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України