zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Швидко гроші на карту онлайн та готівкою

Мікрокредитування - це швидкі кредити, доступні за спрощеними умовами. На відміну від класичних банківських кредитів, оформлення та перерахування на картку відбувається без зайвих документів і в стислі терміни. Компанія Глобал Кредит надає кредит онлайн на картку швидко в розмірі від 200 до 15 000 гривень без зайвої тяганини і складнощів. Від позичальників просто вимагається відповідати наступним критеріям:

 • мати джерело стабільного доходу;
 • віковий діапазон від 18 до 71 року;
 • українська прописка;
 • цивільний паспорт та ідентифікаційний код.

Гроші в кредит можна отримати терміном до 30 днів, не тільки готівкою в мережі наших філій, але і в режимі онлайн - через Інтернет. Компанія приймає заявки 24 на 7, без вихідних і перерв.

Мікрокредити від Глобал Кредит доступні для максимально широкої категорії позичальників, наприклад:

 • тих, хто перебуває в декретній відпустці або на лікарняному;
 • громадянам, які отримують пенсійне забезпечення або пільги;
 • фрілансерам або саме зайнятим особам;
 • особам, які не мають офіційного працевлаштування або довідки про доходи
 • з "поганою" кредитною історією.

Коли може знадобитися швидкий мікрокредит

            Часто буває так, що пам'ятна дата або День народження коханої людини вже зовсім близько, а зарплату затримали або просто не вистачає до повної суми на подарунок і швидкі гроші необхідні терміново. Всі ми знаємо, що безвихідних ситуацій не буває! Найоптимальнішим і найшвидшим рішенням, в такому випадку, стане звернення в нашу Компанію. Ніхто з нас не застрахований від гострої необхідності взяти гроші в кредит для подолання тимчасових фінансових труднощів. Яка причина у клієнта для цього не була - ми готові прийти на допомогу.

            Страх перед кредитуванням, найчастіше, з'являється у зв'язку зі складною бюрократичною процедурою банківських установ, незручними питаннями менеджерів, повною перевіркою кредитної історії, пошуком і приводом поручителів або необхідністю застави.

            Компанія Глобал Кредит руйнує ці стереотипи, оскільки ми не вимагаємо від клієнтів приводу поручителів або будь-яких застав. Все, що потрібно від клієнта, який бажає отримати від нас швидкі гроші - це паспортний документ і податковий код. Ми не будемо томити вас тижневими очікуваннями, у нас все оптимізовано і відповідає динаміці сучасного світу - заповніть кредитну заявку на нашому сайті і протягом наступних 20 хвилин отримаєте відповідь. Далі кредитні кошти автоматично перераховуватися на обрану вами банківську картку. Якщо клієнт є постійним, то процес займе не більше 5 хвилин.

Кредит онлайн на карту

            Глобал Кредит не обмежує своїх клієнтів часовими рамками робочого дня або тижня, державними святами або вихідними днями. Тому для вашої зручності ми забезпечуємо кредит онлайн швидко цілодобово, 365 днів на рік, де б ви не перебували - вдома, на роботі, в транспорті або на ходу. Для цього вам потрібно відвідати розділ "Кредит онлайн" на нашому сайті, зареєструватися в електронному кабінеті клієнта, заповнити просту заявку на позику і відправити її нашому кредитному фахівцеві. Протягом 30 хвилин ви отримаєте відповідь про рішення і, в разі схвалення, потрібна кредитна сума надійде на вашу картку.

            Дана послуга максимально безпечна, ми гарантуємо це і ручаємося за результат. Ми дорожимо вашою довірою і бездоганною репутацією, напрацьованою за 12 років на ринку фінансових послуг України. Дані наших клієнтів зберігаються в найсуворішій таємниці і ніколи не передаються третім особам. Не менш важливим є той факт, що ми економимо час клієнта на проїзд до філії та її пошук, очікування в чергах. Ви і самі все зрозуміли.

Кредит по SMS за 1 хвилину

            Спеціально для наших постійних клієнтів діє додатковий метод отримання мікрокредиту - СМС-кредитування. Його перевага полягає в тому, що кредитну заявку не потрібно відправляти через Інтернет або одне з наших відділень.     

            Для використання цієї послуги, постійному клієнту, достатньо відправити текстове повідомлення (з будь-якого мобільного телефону або смартфона) на короткий номер 717 з наступним змістом:

"сума позики (200 - 10 000 грн)*термін (днями, до 14)*номер вашої платіжної картки".

Наприклад, 5000*5*5168111122223333.     

            Переконайтеся, що під час набору повідомлення використовуються тільки цифри і зірочки - інші знаки або літери будуть відхилені системою автоматично. У таких випадках необхідно перевірити набрану комбінацію і надіслати запит з виправленнями повторно.

Процедура погашення заборгованості

            У нашій фінансовій Компанії повернути гроші так само просто і доступно для кожного, як і отримати. Закрити заборгованість можна такими способами:

 • готівкою, у філіях компанії Глобал Кредит, по всій Україні;
 • онлайн на нашому сайті (в особистому кабінеті клієнта) банківською карткою Visa або Mastercard або через платіжні системи Pay Master, Easy Pay, Web Money, Приват24 та інші;
 • за допомогою терміналів популярних платіжних операторів: Приват Банк, City24, iBox, Easy Pay, Система та інших.

            Важливим фактором є те, що у нас відсутні штрафні санкції. Припустимо, що клієнт пропустив термін виплати або не може розрахуватися і закрити заборгованість - це не кінець світу. Ви можете спати спокійно, оскільки у нас доступна функція продовження кредитного договору. Цю послугу можливо активувати в особистому кабінеті клієнта на нашому сайті. Таким чином оплаті підлягає тільки відсоток (%) за використання кредитних коштів, а термін повної виплати за договором переноситься на більш пізній термін, зручний для клієнта.

Швидко гроші готівкою в мережі відділень

            Якщо у вас виникли проблеми або сумніви при самостійному оформленні позики через Інтернет, то ви завжди можете звернутися до зручного для вас відділення компанії Глобал Кредит (на сьогоднішній день їх більше 70-и по всій Україні) або в один з офісів наших партнерів. Від клієнта потрібно мати з собою цивільний паспорт та ІПН (податковий код). Інші документи, поручителі або застави ми не просимо. Наші кредитні експерти будуть раді кожному клієнту і оперативно допоможуть оформити заявку на швидкі гроші в кредит. Також, як під час оформлення на нашому офіційному сайті, прийняття рішення (за первинною кредитною заявкою) займе не більше 20 хвилин, а при повторному зверненні не більше 5 хвилин. Після схвалення наші менеджери негайно виділять вам необхідні кредитні кошти готівкою.

            Ми завжди прагнемо стати для наших клієнтів надійною опорою і підтримкою у вирішенні тимчасових фінансових труднощів, тому ми працюємо 24 на 7, без перерв, вихідних або святкових днів. Ми постійно працюємо над створенням максимально комфортних умов для наших позичальників, щоб вони мали можливість отримати необхідний кредит онлайн на картку швидко. Саме тому ми усуваємо всі можливі перешкоди і складності, порівняно зі стандартним банківським кредитуванням. Дійсно, бувають ситуації, коли дуже потрібні гроші до зарплати, а друзі або родичі не мають можливості виручити з різних причин. Саме в таких, і багатьох інших ситуаціях, компанія Глобал Кредит приходить на допомогу. Клієнти можуть бути в нас впевнені.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України