08 Вересня 2021

Кешбек повертається!

Кешбек повертається!

Друзі, раді повідомити вам, що протягом осені ми проводимо акцію «Осінній кешбек» серед всіх наших клієнтів які оформлять і погасять кредит в термін з 09 вересня по 30 листопада 2021 року (включно).

Щотижня, за допомогою сервісу Random.org ми будемо вибирати одного зі списку клієнтів і відшкодовувати йому погашення % за останнім оформленим кредитом.

Наприклад: оформив кредит 5000 грн. на 10 днів, до повернення 6000 грн. (5000 грн. тіло + 1000 грн.%). 1000 грн. кешбек ми повернемо вам на карту.

Бажаємо успіху!

Правила акції.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитОнлайн кредити, займи на банківську картуШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України