Рубрики:

ПорадиГроші

20 Грудня 2019

Як не залізти в мінус на новорічні свята?

Як не залізти в мінус на новорічні свята?

Новий Рік завжди асоціюється з великими витратами, адже потрібно купити подарунки для рідних і численних друзів, підготувати святкове меню і створити відповідну атмосферу вдома. Не варто позбавляти себе всіх радощів і серйозно економити на святі. Досить дотримуватись кількох правил, щоб після кожного Нового року не шкодувати про даремно витрачені гроші.

Плануйте витрати заздалегідь

Головне передноворічне правило – планування. Список покупок бажано розбити на кілька груп:

  • подарунки;
  • розваги;
  • меню;

Новорічне меню повинно бути складено докладно: список всіх продуктів необхідно розділити на ті, що швидко псують, які потрібно купувати безпосередньо перед святом, і на ті, які витримують зберігання, тобто їх можна купити заздалегідь. Поетапні закупівлі допомагають грамотно розподілити фінанси і не залишити всю суму в магазині за один візит.

Про подарунки варто подбати заздалегідь, поки в передноворічній метушні не виросли ціни. Це дозволить знайти максимально вигідну пропозицію і не витратити в поспіху зайвого. Тут є один виняток: якщо похід в гості запланований після 31 грудня, то з подарунками варто почекати. У перших числах січня ажіотаж в магазинах падає, а на сезонні товари діють знижки.

Після того, як список складений, необхідно підрахувати приблизний бюджет. Важливо, щоб на кожну позицію було встановлено обмеження по сумі, яка не дозволить витратити більше. Не зайвим буде внесення деякої суми на непередбачені витрати. Складання докладного кошторису не тільки вбереже від "зустрічі" з привабливими пропозиціями магазинів, які не були заплановані, але й заощадить час.

Слідкуйте за витратами

Одного складання списків недостатньо. Бюджет може бути ідеально розпланований, але, якщо його не дотримуватись – зайві витрати і потрапляння в мінус неминучі.

Вчасно помітити відхилення в кошторисі і скорегувати його допоможе ведення домашньої бухгалтерії. Це може бути спеціальна програма, мобільний додаток для контролю особистих фінансів або проста таблиця з чітко позначеним бюджетом, доходами і витратами. Подібний облік займає не більше 5 хвилин в день, але допомагає уникнути необдуманих витрат.

Порівнюйте пропозиції

З метою економії варто не тільки порівняти пропозиції великих торгових мереж, а й звернути увагу на передноворічні ярмарки. Як правило, ринкові ціни нижчі магазинних, а вибір товарів не менший.

Не варто забувати про інтернет-магазини, плюси яких незаперечні. Крім зручної доставки, що дозволяє заощадити час і зайнятись безпосередніми приготуваннями до свята, онлайн-шопінг надає можливість заздалегідь ознайомитися з відгуками на товар. Це дозволить не розчаруватися в покупці і не шукати їй заміну в останній момент. Крім того, шопінг через інтернет непогано захищає від необдуманих і емоційних покупок: сума до оплати завжди перед очима і її можна скорегувати, придбавши дійсно потрібне.

Що робити, якщо потрапили в мінус?

Новий рік – це той час, коли виникають незаплановані витрати, від яких важко відмовитись. Несподіване запрошення в гості може обернутися розтратою всього сімейного бюджету. Щоб не сидіти цілий тиждень після свята без грошей або не просити в борг у знайомих, більшість з котрих знаходяться в схожому становищі, завжди можна вдатися до онлайн-кредиту від Глобал Кредит.

Досить заповнити анкету на сайті, відправити заявку і дочекатися рішення. Розгляд навіть у святкові дні займає не більше 15 хвилин, тому потрібна сума моментально опиниться на банківській картці і вирішить проблеми, що виникли.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України