zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Швидкі онлайн кредити на карту

Ми живемо в епоху нескінченного прогресу - вдосконалення і поширення сучасних технологій стосується кожної зі сфер нашого суспільного і приватного життя. Потужні комп 'ютерні системи, нейромережі, штучний інтелект - у наш час це аж ніяк не фантастика і не фікція, а наша з вами реальність. Прогресивні технологічні зміни також торкнулися галузі фінансів і кредитування, а саме - мікрокредитування.

            Також зараз складно здивувати банківським кредитуванням, оскільки заробітної плати, для більшості українців, часто не вистачає - людям доводиться брати кредитні кошти для задоволення тимчасових фінансових труднощів або купівлі необхідних товарів. На зміну банківському кредиту прийшов швидкий кредит - нова і оперативна послуга, замість довгих черг у банківських відділеннях і багатотижневого очікування рішення по кредитній заявці. Такі послуги надають мікрофінансові організації (МФО), а основна перевага полягає в можливості отримати швидкий кредит без відвідування банківського відділення або офісу компанії. Для того, щоб отримати швидкий кредит на картку в Україні достатньо відправити кредитну заявку онлайн, через Інтернет. Взаємодія між позичальником і кредитором здійснюється через інтернет, а кредитні кошти (після швидкого схвалення) автоматично надходять на банківську картку позичальника. Саме завдяки такій зручній та оперативній системі подачі та обробки заявок - цей вид позик називають швидкими. У народі їх також називають кредити до зарплати або мікрокредити.

Нижче наводяться основні переваги отримати швидко позику на карту:

 • суттєва економія часу і нервів - немає необхідності залишати будинок або робоче місце, весь процес здійснюється онлайн, через Інтернет;
 • від позичальника вимагається мінімальний пакет документів, а саме: паспорт громадянина України та ідентифікаційний код;
 • схвалення кредитної заявки займає всього кілька хвилин;
 • позичальник самостійно обирає суму (до 15,000 гривень) та термін кредитування (до 30 календарних днів);
 • від клієнтів не вимагається довідка про доходи або постійне працевлаштування;
 • швидкі позики онлайн в Україні видаються без довідки одоходах;
 • щоб отримати швидкий кредит не потрібна застава або вказівка поручителів;
 • позики онлайн в Україні видаються навіть клієнтам з "поганою" кредитною історією;
 • за рахунок короткого терміну погашення заборгованості легко "поліпшити" кредитну історію.

Вимоги, які пред'являються до клієнтів в компанії Глобал Кредит

            У основної маси людей, при згадці про оформлення кредиту, вимальовується негативний образ. По-перше, товстих папок з документами, наповнених фотокопіями та оригіналами про працевлаштування і благонадійність. По-друге, довгі черги і незручні, часом принизливі, питання банківських менеджерів. Процес банківського кредитування саме таким і є. При зверненні в компанію Глобал Кредит, ніякі з вищеописаних кошмарів з клієнтами не траплятися.

Ось короткий перелік вимог до позичальника, щоб отримати швидкий кредит онлайн:

 • вік від 18 до 71 року;
 • з документів - тільки ІПН та український паспорт;
 • джерело доходу або пенсійне забезпечення;
 • особистий номер мобільного та електронна пошта;
 • дійсна банківська карта українського банку.

Як взяти гроші в кредит швидко з Глобал Кредит

            Швидко позику на карту отримати дуже зручно і просто, для цього необхідно слідувати наступним простим крокам:

Швидка позика по SMS за 60 секунд

            Для постійних клієнтів нашої фінансової Компанії доступна інноваційна послуга отримання позики на картку через SMS-повідомлення, така процедура займає не більше 1 хвилини. Постійними клієнтами можуть по праву вважатися позичальники ранньо отримували кредит в нашій компанії і повернули кошти без прострочень.

            Щоб отримати швидку позику через SMS-запит необхідно відправити повідомлення на короткий номер 717, з номера телефону, на який раніше оформлявся кредит від Глобал Кредит.

            У повідомленні позичальник повинен вказати такі дані: бажана сума кредиту (від 200 до 10.000 гривень)*термін кредитування (від 1 до 14 днів)*номер банківської картки (16 цифр).Наприклад, це повинно мати такий вигляд: 1500*9*1111111111111111.

            Будьте уважні, запит повинен містити тільки цифри і зірочки, без символів або букв. Якщо ви допустили помилку, перевірте введену інформацію і повторіть відправку. У разі правильного запиту сума позики надійде на банківську картку протягом 1 хвилини. Якщо щось пішло не так, то оператори нашого кол-центру дадуть відповідь на будь-які питання і допоможуть вирішити поставлене завдання – 0 800 807-888, (097) 097-88-88.

Способи повернення грошей у Глобал Кредит

            Для зручності наших клієнтів ми передбачили кілька методів погашення кредитної заборгованості, онлайн і офлайн:

 • через Інтернет: в особистому кабінеті позичальника на офіційному сайті Глобал Кредит, провівши платіж за допомогою платіжних систем: приват 24, Рау Master, Easy Pay, Web Money.
 • готівковими коштами в терміналах: Приват Банк, City24, IBOX або Easy Pay. Також внести готівкові гроші можна через термінали ПриватБанку.

            У наш час ніхто не застрахований від прострочення виплати або неможливості оплатити вчасно. Саме тому ми подбали про функції продовження кредитного договору без штрафів і нарахувань. Якщо у вас трапилася така ситуація, то в особистому кабінеті, на нашому вебсайті, ви можете активувати функцію продовження дії кредитного договору. В рамках даної послуги основна виплата переноситься на більш пізній термін, а клієнт оплачує тільки відсоток за використання позики. Без паніки!

Про Компанію

            Компанія Глобал Кредит є однією з провідних мікрофінансових організацій, що надає, в першу чергу, швидкий кредит на карту в Україні. Для наших клієнтів ми розробили сучасний і зручний онлайн-сервіс для отримання мікрокредитів. Наш графік роботи не обмежується робочим тижнем або стандартним часом роботи банківських установ. Ми працюємо 24 години на добу, 7 днів на тиждень, без перерв, вихідних або святкових днів.

            Ми щиро віримо, що взаємини між кредитором і позичальником повинні будуватися на взаємодовірі та прозорості, саме тому ми не створюємо додаткових бюрократичних нюансів і максимально швидко обробляємо заявки, щоб клієнт зміг максимально оперативно отримати необхідні йому кредитні кошти. Наша основна місія - швидке вирішення поставлених перед нами завдань, лояльність і прозорість фінансових операцій.

            Завдяки сучасним методам шифрування даних і високотехнологічному комп'ютерному обладнанню ми ручаємося за збереження ваших персональних даних. Інформація про вас ніколи не потрапить до рук інтернет-шахраїв. Особиста інформація надійно зберігається на наших серверах і ніколи не передається третім особам. Більш того, ми також гарантуємо безпеку всіх проведених фінансових операцій і платежів через наш вебсайт. Ви можете бути спокійні!

            Пам 'ятайте, що безвихідних ситуацій не буває. Навіть якщо вам відмовили в отриманні банківського кредиту або мікрокредиту в іншій організації, то можете звертатися в Глобал Кредит, і ми докладемо максимум зусиль, щоб допомогти у вирішенні вашої скрутної фінансової ситуації.

            Для оформлення онлайн позики в нашій Компанії потрібно 15 хвилин вільного часу, після швидкого схвалення кредитної заявки кошти автоматично надійдуть на вашу банківську картку.

            Умови отримання кредитних коштів і виплати заборгованості є дуже прозорими - все просто і доступно. Скористайтеся кредитним калькулятором, на нашому офіційному веб-сайті, і виберете необхідну суму кредитування і зручний термін виплати, система автоматично вирахує для вас суму, яка підлягатиме виплаті наприкінці терміну кредитування. Ви можете бути впевнені, що сума залишиться незмінною в момент закриття кредиту. У нас відсутні приховані платежі або поза гласні додаткові комісії. У свою чергу, ми сподіваємося на доброчесність наших позичальників і переконливо просимо не нехтувати термінами повернення кредитних коштів і повертати їх вчасно.

            Якщо необхідний швидкий кредит для вирішення тимчасових фінансових труднощів, то Глобал Кредит – це вибір саме для вас. Наші професійні кредитні експерти прийдуть на допомогу для вирішення вашого питання в стислі терміни. Для нас важливий кожен клієнт - переконайтеся в цьому самі!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України