15 Жовтня 2019

Чому вигідно бути добросовісним позичальником?

Чому вигідно бути добросовісним позичальником?

У стосунках між клієнтом і кредитором існують тонкощі. Зокрема, це стосується ситуацій, коли у позичальника виникають фінансові труднощі. Сьогодні в кредитній сфері існує таке поняття, як добросовісний позичальник. Отримати його можна буз будь-яких складнощів. Необхідно лише вчасно платити за кредитом.

Але що робити при виникненні сумнозвісних фінансових труднощів? Найголовніше – не потрібно ховатися від співробітників банку чи МФО, які нагадуватимуть Вам про борг телефонними дзвінками. Вони виконують свою роботу. Якщо Ви не підете їм назустріч і не спробуєте спокійно розповісти про свої проблеми, вони передадуть справу колекторам, а з ними знайти спільну мову практично неможливо.

Тому радимо не доводити ситуацію до крайнощів. Платіть вчасно, а якщо не виходить, домовляйтесь з банком. Кредитні організації оцінюють таку поведінку клієнтів, привласнюючи їм звання добропорядного позичальника.

У чому ж вигода даного статусу?

По-перше, сумлінні позичальники можуть стати власниками кредитних карток з пільговими умовами виплати. Ви можете отримати таку карту, якщо раніше отримували кредити і відповідаєте щодо них таким умовам:

  • у Вас є кредитна карта, і Ви не маєте по ній простроченої заборгованості;
  • Ви не маєте поточної реструктурованої позики;
  • у Вас є діючі або закриті кредити, і Ви не допускали по ним прострочень понад 30 діб;
  • Ви раніше мали кредит або користуєтеся цим фінансовим продуктом зараз, і сплатили на рахунок закриття заборгованості як мінімум чотири платежі.

По-друге, банки пропонують сумлінним позичальникам інші фінансові продукти на пільгових умовах. Але для того, аби скористатись такими пропозиціями, необхідно відповідати наступним критеріям:

  • у Вас немає чинних позик, а попередні Ви погасили повністю, не допускаючи прострочень понад 30 днів;
  • Ви маєте і діючі, і оплачені кредити. Погашені кредити завжди оплачувались вчасно, прострочення понад 30 днів не допускалися. За поточним кредитом прострочена заборгованість також відсутня, і не було прострочень понад 10 днів. Відсутня реструктурована позика;
  • у Вас немає погашеного кредиту, але є діючий, по ньому немає поточного, вчасно невиплаченого боргу, та активної реструктурованої позики. Ви завжди платили вчасно, а якщо й допускали прострочення, то не більше 10 календарних днів. При цьому за всіма поточними кредитами Ви закрили як мінімум шість перших платежів у повному обсязі і своєчасно.

Сумлінні позичальники, що користуються кредитними продуктами вищезазначених банків, можуть користуватися й іншими фінансовими продуктами на пільгових умовах. Зокрема, брати споживчі кредити зі ставкою, зниженою на 1%, брати автокредити зі ставкою, зниженою на 1-2%, оформляти кредитні картки з безвідсотковим періодом зі ставкою, зниженою на 2%. Крім цього, з таких клієнтів не беруть комісію за щорічне обслуговування кредитки.

По-третє, постійні клієнти мікрокредітних сервісів, які регулярно користуються мікрокредитами і погашають їх без істотних прострочень, також получають ряд дуже важливих переваг:

  • поступове збільшення суми можливого кредиту до 15-20 тисяч гривень;
  • зменшення ставки по кредиту;

можливість отримувати кредит на карту миттєво по SMS-запиту, без перевірок і очікувань.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України