КРЕДИТ ЗА 60 СЕКУНД: ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПО SMS ЗАПИТУ

ЯК ЦІЛОДОБОВО ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПО SMS ЗАПИТУ

(ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ)

Як цілодобово отримати кредит

Відправ SMS на номер 717

Приклад SMS:

Як цілодобово отримати кредит Будьте уважні при заповненні SMS! Вказуйте 16-значний номер Вашої карти без пробілів. термін кредиту сума кредиту номер Вашої карти без пробілів

ОТРИМАЙТЕ ЗВОРОТНЮ SMS

Ви отримаєте SMS з узгодженою вам сумою та 4-значний код. Відправте зворотньо отриманий код, гроші будуть перераховані на Вашу картку протягом 60 секунд.

Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS

ВІТАЄМО, ГРОШІ НА КАРТІ!

ЯК СТАТИ ПОСТІЙНИМ КЛІЕНТОМ?
  1. Оформіть перший кредит
  2. Погасіть його без прострочень

0,01% на перший кредит

ЯК ЦІЛОДОБОВО ОТРИМАТИ КРЕДИТ ПО SMS ЗАПИТУ

(ДЛЯ ПОСТІЙНИХ КЛІЄНТІВ)

Як цілодобово отримати кредитпо SMS

Відправ SMS на номер +38(097) 097 88 88 та отримай кредит на банківську карту миттєво!

Приклад SMS:

Як цілодобово отримати кредитпо SMS Будьте уважні при заповненні SMS! Вказуйте 16-значний номер Вашої карти без пробілів. термін кредиту сума кредиту номер Вашої карти без пробілів

ОТРИМАЙТЕ ЗВОРОТНЮ SMS

Ви отримаєте SMS з узгодженою Вам сумою та 4-значний код. Відправте зворотньо отриманий код, гроші будуть перераховані на Вашу картку протягом 60 секунд.

Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS Як цілодобово отримати кредитпо SMS

Вітаємо, гроші на карті!

Як цілодобово отримати кредит через SMS-запит

Компанія Глобал Кредит здійснює свою діяльність у галузі швидкого кредитування з 2012 року. На сьогоднішній день Компанія налічує більше 70-и відділень по всій Україні і десятки тисяч вдячних клієнтів. Нашою місією є надання допомоги людям, які стали заручниками скрутної фінансової ситуації. Ми надаємо послуги мікрокредитування для громадян України віком від 18 до 71 року, які отримують можливість оформити заявку і отримати кредит на картку або готівкою - онлайн або офлайн, всього за 15 хвилин. Нас вибирають, нам довіряють, нас радять. Ми пишаємося численними позитивними відгуками, якими може похвалитися далеко не кожна конкуруюча з нами мікрофінансова організація України.

У наш час ніхто не застрахований від нестачі коштів, незважаючи на суспільно прийняту норму планування особистого, або сімейного бюджету. Але дійсно, ситуації бувають найрізноманітніші і гроші можуть закінчитися в будь-який невдалий момент. Їх просто може не вистачити до наступної зарплати, особливо враховуючи невщухаюче зростання цін на продукти харчування та комунальні платежі. Знову-таки, на друзів і родичів, на жаль, не завжди можна покластися в наданні фінансової допомоги. Кошти можуть знадобиться на найрізноманітніші потреби, починаючи від термінової покупки ґаджета на хорошій знижці, форс-мажорними обставинами або ж закінчуючи банальним бажанням додати якусь частину грошей і полетіти на відпочинок або лікування. Варто зазначити, якщо ви отримуєте кредити онлайн ми не станемо уточнювати у клієнта на які потреби йому потрібні гроші, наші кредити є нецільовими. Тобто кожен позичальник має право самостійно визначати, як витрачати отримані в борг гроші. Головне - це відповідально відноситься до термінів погашення кредитної заборгованості або виплати відсотків.

Ми в Глобал Кредит віримо, що взаємини між кредитором і позичальником повинні будуватися на взаємодовірі і доброчесності. Саме тому, якщо ви отримали кредит на картку або готівкою, але щось пішло не так і у вас не виходить погасити кредитну заборгованість у встановлений термін, ви маєте можливість перенести виплату. Для цього необхідно активувати функцію продовження кредитного договору в особистому кабінеті на нашому сайті, це дозволить виплатити лише відсоток за використання кредитних коштів і перенести виплату основної суми на більш пізній термін. Ви зможете спати спокійно, тому що ми не застосовуємо драконівських штрафів і нарахувань в той час, як процентна ставка за нашими кредитами є однією з найбільш лояльних серед інших кредиторів у галузі фінансових послуг України.

На відміну від банків, ми не вимагаємо від клієнтів масивного пакету документів для подачі кредитної заявки. Від клієнта вимагається тільки український паспорт з пропискою, ідентифікаційний код (ІПН) і наявність працевлаштування з регулярним доходом. Все дуже просто. Більш того, ми не запитаємо у позичальника довідки про доходи, офіційного працевлаштування, застави, поручителів або інших архаїзмів з минулого. Саме завдяки таким факторам нас по праву називають однією з найбільш лояльних, гнучких і сучасних кредитних організацій.

Наші кредити доступні для найрізноманітніших категорій громадян. Наприклад, нашими клієнтами можуть бути: студенти, військовослужбовці, фрілансери, декретники, особи без офіційного працевлаштування, пенсіонери, громадян з поганою кредитною історією та інші. Ми раді всім і кожному, оскільки для нас важливий кожен клієнт, і ми завжди прагнемо знайти підхід і вирішити ситуацію кожного з них.

Цілодобові кредити

Ми подбали про кілька зручних методів отримання кредитів для наших позичальників. В першу чергу, одним з найпопулярніших є спосіб отримати кредит онлайн на карту. Для цього необхідно відвідати наш офіційний веб-сайт і використовуючи кредитний калькулятор, на головній сторінці, самостійно розрахувати потрібну суму і оптимальний термін кредитування. При цьому клієнт відразу бачить всі умови і фінальну суму до виплати, яка не змінюється незважаючи ні на що. По завершенні кредитного періоду оплачується саме ця сума без змін, без прихованих комісій і так далі.

Після того, як сума і термін кредитування розраховані клієнту необхідно зареєструвати особистий кабінет і ввести всі необхідні дані, щоб отримати онлайн кредит на картку. Наступним кроком буде заповнення короткої кредитної заявки і її відправка на обробку. При первинному зверненні розгляд заявки може зайняти до 20 хвилин, але при наступних зверненнях час очікування скорочується максимум до 5 хвилин. Якщо рішення по заявці позитивне, то клієнт автоматично отримує кредитні кошти на банківську картку будь-якого українського банку. Цей сервіс доступний 24 на 7, без перерв і вихідних, 365 днів на рік. Це дійсно зручно, оскільки відпадає необхідність у відвідуванні відділення і скористатися послугою, можна не залишаючи комфорту своєї квартири або не відпрошуючись з роботи в самий незручний момент.

Варто окремо зазначити, що ми гарантуємо повну безпеку і конфіденційність фінансових операцій, як при отриманні, так і при погашенні заборгованості. Дані клієнтів надійно зберігаються на наших серверах і проходять високотехнологічну шифровку, що забезпечує збереження від інтернет-шахраїв.

Для тих громадян, хто не є впевненим користувачем комп'ютера або не довіряє платежам онлайн доступні відділення Глобал Кредит по всій Україні, на сьогоднішній день їх більше 70. У відділенні наші професійні менеджери заповнять кредитну заявку за вас і, протягом 15 хвилин, повідомлять про рішення. У разі позитивного рішення за заявкою клієнт отримує суму позики готівкою прямо в руки або ж кредит онлайн на картку.

Кредит через SMS-запит  

Кредит протягом 15 хвилин - це далеко не наш максимум оперативності. Якщо ви є нашим постійним клієнтом, то ви можете отримати позику онлайн на карту миттєво в Україні, а точніше - протягом 60 секунд. Нашим постійним клієнтом може вважатися той, хто вже отримував кредит і здійснив виплату без затримок, у встановлений термін.

Щоб скористатися послугою достатньо відправити SMS-повідомлення на номер 717. Таке повідомлення має складатися з таких даних: бажаної суми кредиту (від 200 до 10.000 гривень), строку кредитування (до 14 календарних днів) та номера банківської картки (16 символів), на яку потрібно отримати кредит онлайн. Наприклад, повідомлення може мати такий вигляд: 5000*30*0000 0000 0000 000. Увага, повідомлення може містити тільки цифри і зірочки, строго без пробілів, буквених або інших знаків.

Якщо всі дані введені правильно, то у відповідь на повідомлення клієнт отримає затверджену суму і чотиризначний код підтвердження, який потрібно відправити назад. Після цього кредит онлайн на картку буде зарахований автоматично, протягом 60 секунд. Якщо ж була допущена помилка, перевірте правильність введеної інформації та повторіть надсилання запиту. У будь-якій незрозумілій ситуації оператори нашого кол-центру до ваших послуг.

Як погасити кредит

Погасити кредит від Глобал Кредит так само просто і оперативно, як і його отримати. Для комфорту наших позичальників ми подбали про найрізноманітніші опції погашення кредитної заборгованості і, там самим, виконання фінансових зобов 'язань перед нашою компанією. Якщо клієнт отримував кредит на картку або готівку у відділенні він може розрахуватися онлайн або офлайн, готівковим або безготівковим платежем.

Оплатити безналом можна такими способами:

  • онлайн на нашому сайті, через особистий кабінет позичальника, використовуючи платіжну картку Visa або Mastercard;
  • через один з платіжних інтернет-сервісів: Приват24, Easy Pay, Liq Pay, Pay Wave, Pay Master та інших;
  • електронними грошима Web Money.

Оплата готівкою доступна в один з таких способів: