zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Миттєві, моментальні кредити на карту

Сучасний світ стрімко вдосконалюється і розвивається, технічний прогрес рухається з високою швидкістю. З'являються нові технології, необхідні для поліпшення якості життя людини. Робототехніка, різні гаджети, багатофункціональне автоматизоване устаткування – все те, що раніше було лише мрією, тепер стало необхідною реальністю.

Безсумнівно, стрімкий розвиток відбився майже у всіх сферах життєдіяльності людини. Однією з них є кредитування. Багато хто знає, що кредит – це найпопулярніший і найдоступніший спосіб вирішити фінансову проблему. Для цього необхідно лише прийти у відділення банку і звернутися до фахівця для оформлення. Однак зараз процедура кредитування стала набагато простішою. Сучасні технології дозволяють оформити моментальний кредит онлайн за кілька хвилин і отримати гроші на карту в будь-який час. Даний спосіб видачі грошових коштів практикується в мікрофінансових організаціях, в які Ви можете відправити онлайн-заявку не виходячи з дому. Вся інформація про позичальника приймається дистанційно, а гроші перераховуються автоматично після позитивного рішення.

На сьогоднішній день в Україні працює кілька десятків компаній, де можна швидко оформити заявку і миттєво отримати певну суму на банківську карту. Ще одна поширена назва таких кредитів – кредити до зарплати або мікропозики.

Головними плюсами моментальних онлайн-кредитів вважаються:

 • відсутність необхідності підтвердження доходів (кредитування можливо з неофіційним працевлаштуванням);
 • з документів потрібні тільки паспорт громадянина України та податковий код;
 • рішення про видачу кредиту приймається практично миттєво;
 • економія часу (не потрібно витрачати час на відвідування фінансових установ);
 • немає потреби в заставі і поручителях;
 • можливе отримання грошових коштів навіть за наявності поганої кредитної історії;
 • вибір суми і терміну кредитування на власний розсуд;
 • покращення кредитної історії за допомогою швидкого погашення мікрокредиту.

Вимоги до позичальників в Глобал Кредит

Існує думка, що на оформлення кредиту витрачається багато часу і нервів, а також необхідно зібрати величезний пакет документації. Справді, це так, якщо брати кредит в банку, де постійні черги, суворі вимоги і обмежені умови кредитування. У Глобал Кредит можна отримати гроші в борг за кілька хвилин, навіть не виходячи з дому.

Основні вимоги до позичальника:

 1. вік: від 18 і до 71 (як для жінок, так і для чоловіків);
 2. пакет документів: ІПН і паспорт громадянина України;
 3. дохід: вказати постійне місце роботи;
 4. контактні дані: номер телефону та електронна адреса;
 5. номер банківської карти: карта повинна бути активна і належати будь-якому з банків України.

Способи оформлення моментального кредиту в Глобал Кредит

Існує два варіанти оформлення моментального кредиту в Глобал Кредит:

Перший спосіб: подача заявки через інтернет. Ви можете зайти на веб-сайт і заповнити онлайн-анкету, після схвалення гроші будуть миттєво переведені на карту. Даний спосіб вважається найдоступнішим і швидким.

Другий спосіб: звернення в будь-яке відділення Глобал Кредит. Такий спосіб підходить тим людям, які скептично відносяться до онлайн-переказів або погано розбираються в сучасних гаджетах. На сьогоднішній день, працює близько 70 відділень Глобал Кредит по всій країні.

Процес отримання миттєвого онлайн-кредиту:

 • обрати необхідну суму і вказати бажаний термін за допомогою онлайн-калькулятора;
 • пройти реєстрацію на сайті Глобал Кредит (особистий кабінет);
 • заповнити анкету та відправити заявку на розгляд;
 • дочекатися рішення по заявці (не більше 15 хвилин);
 • отримати гроші на карту моментально.

Де погасити заборгованість в Глобал Кредит

Провести оплату по моментальному кредиту можна такими способами:

 1. Онлайн-погашення. Щоб провести платіж через інтернет, необхідно зайти на сайт Глобал Кредит, перейти в особистий кабінет і вибрати пункт погашення кредиту. Крім того, борг можна сплатити через платіжні системи Приват24, Easy Pay, WebMoney або PayMaster.
 2. Погашення готівкою. Заплатити по кредиту можна в будь-якому відділенні Компанії або через термінали ПриватБанк, Easy Pay, City24 і IBOX.

Погашення заборгованості онлайн відбувається миттєво.

Чому краще звернутися в Глобал Кредит для оформлення миттєвого кредиту?

Мікрофінансова компанія Глобал Кредит – це сучасне і доступне джерело послуг у сфері кредитування. Ви можете звернутися в будь-яке відділення або відправити онлайн-заявку для отримання грошових коштів на будь-які потреби. У Глобал Кредит відсутні жорсткі вимоги до позичальника, так як Компанія завжди йде назустріч клієнту і може надати миттєву фінансову допомогу в будь-який час дня і ночі.

Прозорі умови кредитування в Глобал Кредит дають можливість Вам відразу ж визначити фактичну суму для погашення, яка буде вказана в онлайн-калькуляторі, і ця сума гарантовано не зміниться при розрахунку. Довіра і швидка допомога – головні критерії нашої Компанії.

Якщо Ви отримали негативне рішення від банку або іншої МФО, ми обов'язково виправимо цю ситуацію за короткий термін. Вся процедура оформлення моментального кредиту онлайн займає не більше 20 хвилин, а грошові кошти миттєво надійдуть на Вашу банківську карту. Спробуйте подати онлайн-заявку прямо зараз!

Онлайн-кредит з Глобал Кредит – це швидке вирішення будь-якої фінансової проблеми або здійснення матеріальної мрії. Даний сервіс призначений для миттєвої обробки заявки в будь-який час, будь це вихідний або свято. Наша Компанія постійно вдосконалюється, тому поліпшується якість пропонованих послуг і зростає кількість позитивних рішень.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України