zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Вінниці готівкою, онлайн без довідок про доходи

У 2012 році на українському ринку мікрокредитування з'явилася компанія Глобал Кредит, швидко набираючи темпи розвитку, наша компанія зайняла лідируючі позиції серед конкурентів. У Вінниці Глобал Кредит також має відділення, які активно заробляють популярність і довіру клієнтів. Ми можемо виручити Вас у важкій фінансовій ситуації кредитом до зарплати до 10.000 гривень на термін до 14 днів. Позичальником може стати будь-який працевлаштований громадянин або пенсіонер України у віці від 18 до 71 року.

Наші переваги

  • швидке обслуговування. Необхідно лише заповнити просту заявку на кредит і почекати 15 хвилин на її схвалення. А при повторному зверненні, прийняте рішення повідомлять вже через 5 хвилин!
  • все, що потрібно – це паспорт та ідентифікаційний код;
  • ми не змінюємо суму до погашення і не додаємо прихованих комісій;
  • кредити видаються, не зважаючи, на цілі та причини використання коштів;
  • гроші видаються як готівкою, так і на банківську карту;
  • ми видаємо мікрокредити за максимально спрощеною системою;
  • оформлення кредиту відбувається без поручителів, без застави, без довідки про доходи;
  • у деяких ситуаціях, можна отримати кредит з поганою кредитною історією.

Кредит онлайн на карту у Вінниці

Інтернет надає масу можливостей, і брати гроші в борг, у тому числі. Наші фахівці ретельно продумали, як це можна зробити максимально швидко, зручно і безпечно і втілили цю функцію в життя. Просто відвідайте наш сайт і заповніть заявку онлайн, почекайте 15 хвилин рішення про видачу коштів та в разі, якщо відповідь буде позитивною, сума на картку надійде Вам негайно. Послуга працює цілодобово без вихідних. Кредит без довідки про доходи в Вінниці Ви можете терміново отримати з будь-якого зручного місця, де є інтернет, заощадивши свій час і фінанси, щоб доїхати до офісу Глобал Кредит.

Кредити готівкою у Вінниці

Якщо Вам зручніше спілкуватися з менеджером безпосередньо, і Ви бажаєте оформити кредит безпосередньо в офісі компанії, наші фахівці із задоволенням допоможуть. Обов'язково візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код. Наші менеджери привітно зустрінуть, відповідять на всі Ваші запитання та оформлять заявку на кредит. На рішення про видачу грошей необхідно зачекати 15 хвилин. Якщо Ви отримаєте схвалення, Вам відразу ж видадуть суму.

SMS кредитування

З допомогою послуги SMS-кредит отримати кошти можна всього за 60 секунд! Ця послуга надається клієнтам, які вже брали в борг у нашої компанії і погашали свої зобов'язання вчасно. Для цього зі свого мобільного, що Ви залишали раніше в заявці, відправте нам SMS за номером 717. У тілі повідомлення необхідно вказати цифрами:

Суму кредиту*термін кредиту (до 14 днів)*номер, куди необхідно перерахувати гроші.

Наприклад, 10000*14*5555555555555555. SMS повинно складатися тільки з цифр і зірочок. Не використовуйте букв, пробілів та інших знаків.

Глобал Кредит завжди прийде на виручку в непередбачених фінансових потребах. Більш спрощених умов, щоб отримати гроші до зарплати Вам не знайти. Ми всі робимо оперативно, з максимальним комфортом для клієнтів. Наші зусилля спрямовані на те, щоб Ви залишилися задоволені і послуги були надані Вам максимально комфортно.