zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Дніпрі готівкою, онлайн без довідок про доходи та застави

Глобал Кредит - є лідером у сегменті мікрокредитування України з 2012 року. Ми надаємо швидкі кредити в Дніпрі та інших містах України. Взаємодія з клієнтами здійснюється онлайн, через Інтернет, або готівкою, в одній з більш ніж 70 філій по всій країні. Ми працюємо, щоб допомагати клієнтам оперативно вирішувати скрутні фінансові ситуації і, тим самим простягаємо руку допомоги в моменти, які для деяких можуть здаватися безвихідними.

            За час роботи ми допомогли десяткам тисяч співгромадян отримати необхідні кредитні кошти швидко і ефективно, без зайвих бар 'єрів і бюрократії. Завдяки цьому ми завоювали популярність і довіру по всій території України. Ми дбаємо про зручність і доступність наших філій для клієнтів, тому ми систематично розширюємо кількість наших офісів, щоб бути ще ближче до вас. У нас позичальники можуть оформити кредит готівкою в Дніпрі, без довідки про доходи, на термін до 14 календарних днів до 10.000 гривень.

            Для цього достатньо відповідати віковому критерію від 18 до 71 року, мати українське громадянство і бути працевлаштованим. Взяти кредит у Дніпрі можна кількома зручними способами:

 • в одному з найближчих відділень Глобал Кредит;
 • оформивши заявку онлайн, в особистому кабінеті, на нашому сайті

Чому варто взяти кредит без довідки про доходу в компанії Глобал Кредит

            На сьогоднішній день існує велика кількість пропозицій і конкуренції на ринку швидких кредитів України. Незважаючи на це нам вдалося вибудувати значну клієнтську базу у всіх куточках країни. Довіра і позитивні відгуки задоволених клієнтів є непорушним підтвердженням якості і безпеки нашої роботи.

Нашими головними перевагами є такі фактори:

 • оперативність. Після подачі заявки на позику потрібно не більше 15-20 хвилин на прийняття рішення про видачу грошей. Жоден з банків або інших кредиторів не зможе похвалитися таким показником;
 • прозорість. Без негласних платежів або прихованих комісій. Клієнт з самого початку обізнаний про кінцеву суму, яку потрібно буде погасити;
 • мінімальний пакет документів. Від клієнта необхідні тільки український паспорт і податковий код;
 • свобода вибору. Клієнт сам вибирає як отримати позику - готівкою в руки або безналом, на будь-яку банківську картку.
 • нецільові кредитні кошти. Клієнт має право самостійно вибирати призначення кредитних коштів на будь-які зі своїх потреб або потреб. Ми не будемо уточнювати цей момент.

            При первинному зверненні, щоб отримати кредит в Дніпрі, оформлення займе не більше 15-20 хвилин. При наступних зверненнях - 5 хвилин. З нами все дуже швидко і оперативно, тому що процес здійснюється:

 • без застави;
 • без довідки про доходи;
 • без поручителів;
 • з "поганою" кредитною історією також можна отримати гроші в борг.

            Ніхто з нас не застрахований від ситуації, коли можуть знадобитися гроші до зарплати або невелика позика. Ми поставимося з розумінням до будь-якої ситуації або потреби наших клієнтів. Щоб подати запит на отримання мікрокредиту запрошуємо позичальників відвідати одну з філій компанії в Дніпрі або просто оформити кредитну заявку через Інтернет, не залишаючи свого будинку або не відпрошуючись з роботи.

Кредит онлайн в Дніпрі на банківську карту

            Щоб отримати кредит в Дніпрі онлайн необхідно відвідати наш офіційний вебсайт і, скориставшись кредитним калькулятором, вибрати необхідну суму і оптимальний термін кредитування. Після цього зареєструвати свій електронний кабінет, заповнити кредитну заявку і відправити її на розгляд нашим кредитним менеджерам. Ми гарантуємо повну безпеку і прозорість операцій, онлайн або в одному з відділень Компанії. Якщо у позичальника виникнуть якісь питання або труднощі в процесі оформлення заявки, то ми готові надати консультацію по телефону 0 800 807-888, (097) 097-88-88. Також у нас також доступна функція зворотного дзвінка.

Сервіс швидких онлайн-позик у нашій Компанії дозволяє:

 • заощадити дорогоцінний час, нерви та кошти на проїзд і пошук відділення;
 • отримати гроші в кредит на карту якщо фізично відсутній час і можливість "вирватися" у відділення;
 • оформити кредитний запит у будь-який час дня і ночі, без перерв, вихідних або свят;
 • мінімізувати ризик крадіжки або втрати готівки по дорозі додому.

Кредити готівкою в Дніпрі

            Не дивлячись на широку популярність електронних платежів і фінансових операцій онлайн, далеко не всі їм довіряють або вміють користуватися. Немає нічого ганебного якщо переживаєш, щоб не зробити помилку при введенні даних в заявку на сайті. Саме тому у нас доступна можливість отримати кредит готівкою в Дніпрі, в одному з місцевих відділень Глобал Кредит. Для цього з собою потрібно взяти цивільний паспорт і податковий код. Наші менеджери зроблять все необхідне за вас. Після схвалення кредитної заявки, протягом 15 хвилин, клієнт отримує необхідний кредит готівкою прямо в руки.

SMS кредити

            Для наших постійних клієнтів, при наступних зверненнях, існує послуга отримання кредиту через стандартне SMS-повідомлення. Послуга доступна якщо клієнт раніше отримував позику і погасив її вчасно - без затримок.

            Позики з допомогою SMS надходять на банківську картку всього за 1 хвилину. Щоб скористатися послугою клієнту потрібно відправити SMS-повідомлення на короткий номер 717 (з номера раніше зазначеного в анкеті).

У повідомленні необхідно вказати такі дані: суму кредиту цифрами*термін позики днями*номер банківської картки, на яку ви хочете отримати кошти. Наприклад, це повинно мати такий вигляд: 5500*7*4444444444444444.

Допустимо вказувати тільки цифри (0-9) і зірочки (*). Будь ласка, перевірте введені цифри і повторіть надсилання. Якщо ви зробили все правильно, то протягом 1 хвилини кредитні кошти надійдуть на банківську картку.

            Компанія Глобал Кредит постійно працює над спрощенням отримання кредитних коштів для клієнтів, оскільки дуже часто це може бути єдиним шансом у подоланні різних фінансових складнощів. Більше того, ми вважаємо, що мікрокредити повинні бути доступні для кожного, незважаючи на те що у банків та інших кредиторів донині існує маса бар 'єрів при отриманні. Наша Компанія розбиває рамки і стереотипи - тепер отримати кредит у Дніпрі, як і в інших містах України, максимально оперативно, безпечно і без зайвого стресу. Ми гарантуємо відсутність прихованих платежів або негласних комісій, тому клієнти можуть бути впевнені, що вони не виявляться затягнутими у фінансову каббалу або боргову яму. Скористайтеся нашими послугами і особисто переконайтеся в якості сервісу!