zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Дніпрі готівкою, онлайн без довідок про доходи та застави

Глобал Кредит − лідирує на українському ринку компанія, яка надає термінові кредити готівкою і онлайн карту з 2012 року в Дніпрі (Дніпропетровську) і інших містах країни. Компанія активно працює на ринку швидкого мікрофінансування і допомагає швидко і легко вирішити тимчасові проблеми з нестачею грошей. За час роботи ми допомогли тисячам клієнтів, завдяки чому завоювали широку популярність і довіра по всій Україні. Глобал Кредит піклується про комфорт своїх клієнтів і регулярно розширює географію відділень. У нас можна оформити кредит готівкою в Дніпропетровську без довідки про доходи сумою до 10.000 грн на термін до 14 днів. Нашим клієнтом може стати будь-який працевлаштований громадянин України від 18 до 71 року. Оформити заявку на отримання кредиту в Дніпрі можна двома зручними для Вас способами:

Чому варто взяти кредит без довідки про доходу в компанії Глобал Кредит

Незважаючи на високу конкуренцію в мікрофінансової сфері, Глобал Кредит вдалося створити потужну клієнтську базу по всій країні. Кращим підтвердженням якості та безпеки нашої роботи є довіра і позитивні відгуки клієнтів. Перевагами компанії стали:

 • швидкість оформлення. Після заповнення заявки, клієнту необхідно почекати всього лише 15-20 хвилин до прийняття рішення про видачу коштів. Рідко який банк зможе надати кредит так швидко;
 • ніяких прихованих нарахувань. Глобал Кредит дорожить своїм ім'ям, тому завжди чесно і відразу повідомляє позичальникам про кінцеву суму до погашення;
 • необхідні тільки паспорт і ідентифікаційний код;
 • кредит надається як готівкою, так безготівковими коштами шляхом переведення на банківську картку;
 • не потрібно вказувати мету отримання кредиту, отримані гроші Ви витрачаєте як Вам завгодно, на будь-які споживчі потреби.

Якщо Ви звертаєтеся в нашу компанію вперше, оформлення триватиме близько 15 хвилин, при повторних позики – не більше 5 хвилин. Процедура кредитування так швидка, тому як відбувається:

 • без застави;
 • без довідки про доходи;
 • без поручителів;
 • гроші в борг можуть видаватися навіть клієнтам з поганою кредитною репутацією.

Ситуація, коли терміново необхідно взяти гроші до зарплати може виникнути у кожного. Глобал Кредит завжди з розумінням ставиться до всіх клієнтів. Заявку на отримання мікрокредиту можна оформити як у філіях компанії в Дніпрі, так і не виходячи з дому через інтернет.

Кредит онлайн в Дніпрі на банківську карту

Процедура оформлення анкети онлайн не менш безпечна і прозора ніж, якби Ви звернулися до наших менеджерів безпосередньо. Заявка оформляється вкрай просто, але навіть якщо у Вас виникнуть якісь питання, ми з радістю на них відповімо по телефону. Можна замовити послугу зворотній дзвінок.

Сервіс онлайн-кредитування дозволяє:

 • заощадити час і витрати на проїзд;
 • отримати гроші в кредит на карту навіть якщо немає можливості приїхати в філію компанії;
 • оформити заявку в будь-який час доби без вихідних;
 • виключити ризик крадіжки грошей, коли Ви виходите з фінансового відділення.

Кредити готівкою в Дніпрі

Не всі довіряють електронним платежам. Багато переживають про те, щоб не зробити помилку, оформляючи кредит самостійно на сайті. У такому випадку Ви можете відвідати одне з відділень Глобал Кредит у Дніпропетровську. Все, що Вам потрібно при цьому мати з собою: паспорт та ідентифікаційний код. Досвідчені співробітники швидко оформлять Вашу заявку на кредит і через 15 хвилин, в разі схвалення, видадуть Вам потрібну суму готівкою.

SMS кредити

Подібною послугою можуть скористатися наші постійні клієнти, яким ми вже видавали гроші в борг і вони погасили його вчасно. Позики з допомогою SMS оформляються всього за 1 хвилину. Відбувається це так: з Вашого номера, який вказувався раніше в анкеті, необхідно відправити SMS на короткий номер 717. У повідомленні вказати: суму кредиту цифрами*строк кредиту в днях*номер банківської картки для зарахування коштів (наприклад, 1000*12*1231215515581515). У повідомленні вказуйте тільки цифри і зірочки, інші знаки неприйнятні.

Глобал Кредит максимально спростив систему отримання фінансових коштів, що часто може стати єдиним порятунком в різних грошових труднощі. Крім того, сьогодні мікрокредит доступний практично кожному, адже до недавнього часу позики видавалися далеко не всім. Глобал Кредит ламає стереотипи − тепер брати гроші в борг у інтернеті гранично безпечно, просто і швидко. Наші клієнти можуть бути абсолютно впевнені, що немає прихованих платежів і кошти, які їх сьогодні виручають, не затягнуть у фінансову яму.