zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредит онлайн на карту без довідок про доходи

У зв’язку з особливостями економіки, оподаткування, природи трудового ринку і звичок роботодавців, на жаль, не кожен з наших співгромадян може підтвердити джерело постійного доходу. Тому, коли людина наважується  взяти кредит у банківській організації, то кредит без довідки про доходи може стати нездійсненною мрією.

            Як і раніше, приватні, державні та міжнародні банки приділяють особливу увагу наявності довідок і бюрократії, більше того - ставляться до позичальників дуже прискіпливо. Одночасно з цим, чинним законодавством не передбачені критерії, згідно з якими дозволено класифікувати бажаних та небажаних позичальників. В реальності всі вимоги визначаються внутрішньою політикою та умовами відповідних банківських установ. Саме тому взяти кредит без довідок вийде далеко не в кожному банку. Природно, рівень доходу клієнта має значення в тому сенсі, що це від частини гарантує банку виплату за кредитною заборгованістю щомісяця. Банківський кредит без довідок, найчастіше, видають або багаторічним клієнтам даного банку або тим, чия кредитна історія виглядає дуже "позитивною". Вкрай рідко оформити кредит без довідки про доходи в банку можливо за умови, що це буде кредит на невелику суму готівкою, або ж споживчий кредит для купівлі товарів, побутової техніки або електронних гаджетів.

            Якщо банківський кредит недоступний, з тих чи інших причин, то з'являється питання - де надають невеликі кредити без довідок про доходи? Крім стандартних банків гроші в борг видають ломбарди, за умови застави цінностей і різного роду майна. Але, на жаль, не кожен українець може похвалитися наявністю ювелірних прикрас або дорогих гаджетів, які потрібно залишити в ломбарді, як гарантію повернення позики.

            Саме тому одним з найоптимальніших рішень є онлайн кредит в компанії Глобал Кредит, без довідки про доходи.

            Розглянемо "плюси" онлайн кредитування, також відомого, як мікрокредитування:

 • немає потреби витрачати дорогоцінний час на відвідування філії, офісу або відділення;
 • необхідний мінімальний пакет документації для оформлення;
 • самий мінімальний пакет документів;
 • рішення по кредитній заявці виноситься максимум протягом 20 хвилин;
 • позичальник самостійно обирає оптимальний термін кредитування і суму позики;
 • не потрібно підтвердження джерела постійного доходу, навіть якщо позичальник працевлаштований неофіційно;
 • поручителі і застава не потрібні;
 • кредит можуть видати клієнтам, які мають погану кредитну історію;
 • ідеально підходить для поліпшення кредитної історії за рахунок короткого терміну погашення заборгованості;

Як взяти кредит без довідки про доходи в компанії Глобал Кредит

Для зручності позичальників у Компанії передбачено кілька зручних способів:

Кредит без довідки про доходи оформлюється гранично просто і зручно. Для цього ми рекомендуємо слідувати інструкції нижче:

 • скориставшись кредитним калькулятором на нашому сайті, виберете необхідну суму та оптимальний термін кредитування;
 • зареєструйте особистий кабінет позичальника;
 • заповніть онлайн-анкету з кредитною заявкою і відправте її на розгляд;
 • по завершенню її обробки, і в разі схвалення, кредитні кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку позичальника.

Вимоги, що пред'являються до позичальників в компанії Глобал Кредит

          У головах у більшості громадян існує стереотип, що процес оформлення кредиту тягне за собою величезну бюрократичну тяганину, відповіді на незручні питання банківських службовців і багаторазові поїздки до філії. Не кажучи вже про двотижневе очікування рішення по кредитній заявці. Але цей усталений стереотип аж ніяк не безпідставний, оскільки це дійсно так. Крім вищеописаного, позичальника очікують довгі черги, папки повні оригіналів документів, скан-копій і звичайно ж довідка про доходи.

            У Глобал Кредит нічого з цього від позичальника не потрібно. Спеціально для зручності та ефективності нами розроблені найбільш лояльні вимоги до клієнтів, щоб взяти кредит онлайн без довідки про доходи:

 • вік від 18 до 71 року;
 • український паспорт і податковий код (ІПН);
 • наявність постійного заробітку (він може бути неофіційним або непрямим);
 • наявність активних електронної пошти та мобільного телефону;
 • дійсна банківська картка.

Кредитні кошти від нашої фінансової організації доступні для дуже широкого кола потенційних позичальників, наприклад:

 • студентам, фрілансерам, військовослужбовцям і пенсіонерам;
 • одержувачам соціальних виплат та допомог;
 • підприємцям;
 • особам із зіпсованою кредитною історією;
 • без офіційного місця роботи та офіційної зарплати;
 • тим, хто не може надати довідку про доходи та іншим громадянам України.

Чому кредит без довідки в компанії Глобал Кредит це просто

          Наша компанія втілює в собі кращі якості великої організації з більш ніж 70-ма філіями і зручний, сучасний онлайн сервіс з надання швидких позик. Без застав, поручителів і довідок. Наші співробітники нададуть кваліфіковану допомогу 24 на 7, без перерв, вихідних і свят.

            Якщо відмовили в банківському кредитуванні, то це ще не вирок. Звертайтеся до Глобал Кредит і, всього за 15 хвилин, оформлення кредиту онлайн без довідки про доходи (після схвалення кредитної заявки) стане можливим і кошти автоматично будуть перераховані на вашу банківську картку.

            Одним з ключових достоїнств нашої фінансової організації є гарантія безпеки і конфіденційності. Ми не тільки гарантуємо безпеку фінансових операцій, як через Інтернет, так і в одному з наших відділень. Ми гарантуємо збереження особистої інформації, яка міститься в анкетах на отримання кредитних коштів. Завдяки сучасному комп 'ютерному обладнанню і системам шифрування дані клієнтів ніколи не потраплять до рук хакерів або інтернет-шахраїв. Більше того, ми ніколи не передаємо інформацію про наших клієнтів третім особам, ви можете спати спокійно.

            Тільки у нас діють спеціальні умови для постійних клієнтів - кредит за 1 хвилину за SMS-запитом. Щоб отримати статус нашого постійного клієнта достатньо виплатити першу отриману позику вчасно, без прострочень. Після цього для клієнтів стає доступною послуга, що дозволяє отримати кредит на банківську картку за 60 секунд, відправивши SMS-запит на короткий номер 717.

            Умови мікрокредитування від Глобал Кредит є найбільш прозорими і лояльними на ринку швидких позик України. Наприклад, скориставшись кредитним калькулятором на офіційному сайті і вибравши оптимальну суму кредитування і відповідний термін погашення - клієнт може бути на 100% впевнений, що сума погашення залишиться такою ж на момент розрахунку. У нас відсутні приховані комісії або додаткові платежі. Клієнт оплачує лише ту суму, яку розрахувала система в процесі оформлення позики.

            У тому випадку, якщо клієнт відчуває труднощі з виплатою кредиту в установлений термін, то ми не нараховуємо штрафи. Замість цього ми пропонуємо активувати функцію продовження кредитного договору, яка доступна в особистому кабінеті позичальника на нашому вебсайті. Сплатіть лише відсоток (%) за використання кредитних коштів і перенесіть виплату на більш зручний термін - спіть спокійно.

            Знайте, що невирішуваних фінансових ситуацій не буває, тому звертайтеся в Глобал Кредит і ми допоможемо вирішити Ваше фінансове питання і отримати кредит без довідки про доходи. Ми цінуємо всіх і кожного клієнта. Скористайтеся нашим сучасним сервісом, і Ви залишитеся задоволені!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України