zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредит онлайн на карту без довідок про доходи

Більшість українців не завжди можуть якимось офіційним документом підтвердити наявність у них постійного доходу, через це, коли вони хочуть взяти кредит в банківській установі, даний факт може спричинити собою деякі труднощі.

З якоїсь причини, банки зараз, як і багато років тому, продовжують дуже прискіпливо ставитися до позичальників і дуже скрупульозно відбирають тих людей, кому вони згодні надати кредит. Згідно із законодавством не існує будь-яких обмежень щодо того, кому можна видавати кредит, а кому не можна. Абсолютно всі вимоги і умови визначаються кредитором виходячи зі своєї внутрішньої політики, з цієї причини, взяти кредит без довідки про доходи, вийде не в багатьох банках.

Даний вид кредитування в більшості випадків використовується під час оформлення кредитів на невеликі грошові суми готівкою, споживчих кредитів (придбання товару, побутової техніки, електроніки). Само собою, дохід клієнта має вплив на те, чи може банк йому довіряти і дає можливість упевнитися в тому, що клієнт матиме можливість вносити оплату кожен місяць. Кредит у банку без довідки про доходи дуже часто можуть видати лише тим позичальникам, хто має дуже позитивну кредитну історію або ж на протязі багатьох років є клієнтом фінансової установи.

Але в якому місці ще можна взяти невеликий кредит без довідки про доходи? Крім банківських установ гроші в борг можна взяти в ломбардах, заклавши там своє цінне майно, але такий варіант не завжди підходить позичальнику, так як не всі мають коштовність або дорогий телефон/ноутбук, які потрібно залишити в ломбарді для гарантії повернення кредиту. З цієї причини, найоптимальнішим варіантом є онлайн кредит без довідки про доходи в компанії Глобал Кредит.

Які «плюси» в онлайн кредитуванні(мікрокредитуванні):

 • не потрібно витрачати свій час на відвідування банківських відділень;
 • наймінімальніший пакет документів;
 • рішення по кредиту стане відомо позичальнику протягом 15 хвилин;
 • позичальник може сам обрати оптимальну суму, а також термін кредитування;
 • не потрібно будь-якими документами підтверджувати наявність постійного джерела доходу, що буває дуже важливо, якщо позичальник працює без офіційного працевлаштування;
 • поручителі і застава не потрібні;
 • кредит можуть видати клієнтам, які мають погану кредитну історію;
 • такий тип кредитування найкраще підходить для приведення в порядок своєї кредитної історії.

Як взяти кредит без довідки про доходи в компанії Глобал Кредит

Оформлення кредиту в Глобал Кредит проводиться двома способами:

 • №1 - на сайті компанії, гроші при цьому перераховуються клієнту на банківську картку;
 • №2 - в одній з філій компанії Глобал Кредит готівкою, це не є проблемою, так як на даний момент на території України працює понад 70 філій.

Онлайн кредит на карту без довідки в компанії Глобал Кредит оформляється дуже швидко і зручно. Для цього треба:

 • зробити вибір потрібної суми на кредитному калькуляторі, зазначивши при цьому термін, на який Ви хочете оформити кредит;
 • зареєструвати на сайті особистий кабінет;
 • заповнити онлайн-анкету клієнта і відправити заявку;
 • по завершенню обробки заявки, і в разі схвалення, протягом декількох хвилин позикові кошти будуть відправлені на карту клієнта.

Вимоги, що пред'являються до позичальників в компанії Глобал Кредит

У більшості людей оформлення кредиту викликає асоціації з постійними проблемами з документами і регулярними поїздками до банку. Якщо спробувати оформляти кредит в банку, то ці побоювання - чиста правда. Позичальникові доведеться чекати в чергах, кілька разів приїхати до співробітника банку, який вестиме справу позичальника, а ще потрібно буде принести пакет різних документів. Щоб взяти кредит без довідок про доходи в компанії Глобал Кредит нічого цього робити не треба.

У Глобал Кредит найдоступніші вимоги:

 • клієнту, який хоче оформити кредит має бути: 18-71 рік;
 • клієнт повинен надати дані лише паспорта та коду;
 • у клієнта повинен бути стабільний заробіток (він може бути й неофіційним);
 • наявність електронної пошти та мобільного телефону;
 • дійсна кредитна карта будь-якого українського банку.

Чому кредит без довідки в компанії Глобал Кредит це просто

Глобал Кредит - це понад 70 філій на території України, а також сучасний онлайн сервіс, який надає послугу швидкого кредитування без довідок і поручителів. Співробітники Глобал Кредит завжди готові прийти Вам на виручку: в будь-який час доби, у вихідні та свята. Ви можете сподіватися на нас завжди. Якщо в банку відмовилися видати Вам кредит, не поспішайте впадати у відчай - звертайтеся в нашу компанію і протягом 15 хвилин Ви зможете оформити кредит без довідки про доходи, а після схвалення кредитної заявки кошти в автоматичному режимі відправляться до Вас на карту. Беріть онлайн кредити без довідок, довірившись знавцям своєї справи, ми чекаємо Вас в Глобал Кредит!

Умови, на яких видаються кредити без довідок в Глобал Кредит повністю прозорі, так, визначившись за допомогою кредитного калькулятора з сумою погашення, Ви можете навіть не сумніватися, що сума не зміниться на момент розрахунку. Ви заплатите лише те, що розрахує Вам система в процесі оформлення кредиту.

Якщо Вам терміново знадобився кредит без довідок про доходи, звертайтеся в компанію Глобал Кредит! Тут моментально зможуть вирішити Ваші фінансові проблеми, тому що тут цінують кожного клієнта! Хочете в цьому переконатися - спробуйте скористатися нашим сервісом!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівКредит без застави та поручителівМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України