background

right block 24

Круглосуточное кредитование

background

ПОЛУЧИ КРЕДИТ
ЗА 60 СЕКУНД

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2,000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
0,01% на перший кредит

CreditPlus

Швидка та зручна послуга онлайн кредитування від CreditPlus (КредитПлюс) може виручити тих людей, яким дуже швидко потрібно позичити гроші для незапланованої покупки, до зарплати, оплати рахунків або з якихось сімейних обставин.

Послуга надається через мережу Інтернет, для отримання мікрокредиту на карту потрібно мати лише банківську карту і доступ до Інтернету. Ходити по банківським відділенням або підшукувати інші варіанти для того щоб позичити грошей не треба, після звернення в CreditPlus.

Кредит, отриманий в КредитПлюс, позичальник може використовувати на свій розсуд, у нього навіть не будуть вимагати цільового обґрунтування, наявності застави або поручителя.

Юридична назва організації, що надає послуги під ТМ Кредит Плюс - ТОВ «Авентус Україна». Мікрофінансова організація включена до держреєстру фінустанов відповідно до рішення Нацкомфінпослуг від 28.02.2017 р. Функціонування ТОВ «Авентус Україна» перебуває під наглядом регулюючих органів і виконується в межах існуючого законодавства.

Інформація про сервіс Кредит Плюс

 • Видача кредитів відбувається тільки через Інтернет. Позичальникові не треба відвідувати представництво організації
 • Сервіс доступний всім громадянам України
 • Не треба підтверджувати доходи, вносити заставу або приводити поручителів
 • Гроші в борг на банківську карту можна отримати за кілька хвилин
 • Сервіс доступний кожен день, 24 години на добу
 • Перший раз кредит можна взяти в розмірі 3.000 грн. Якщо позичальник повторно звернеться в компанію, кредит може бути збільшений до 10.000 грн.
 • Можливість достроково закрити кредит, сплативши тільки фактичний термін користування кредитом
 • Термін використання кредитних коштів можна збільшити на такий же період, сплативши існуючий борг за відсотками (послуга пролонгації)
 • Якщо позичальник стане постійним клієнтом компанії, він зможе кардинально змінити кредитну історію в позитивну сторону.

Процедура оформлення кредиту покроково

Процес оформлення кредиту до зарплати від КредитПлюс через Інтернет майже не має відмінностей від оформлення позик в інших сервісах і включає в себе чотири пункти.

 1. Треба зайти на сайт кредитної організації creditplus.com.ua і визначиться з сумою позики та умовами - це зробити дуже просто, так як на сайті є спеціальний калькулятор. Якщо позичальник має промокод на знижку - потрібно його ввести до відповідного рядка. Якщо промокод «робочий», можна побачити, як зміниться сума повернення по мікрокредитах в меншу сторону.
 2. Реєстрація на офіційному сайті. Для реєстрації треба вказати мобільний номер, ПІБ, E-mail і погодитись на обробку персональних даних.
 3. Реєстрація та верифікація кредитки зареєстрованої на ім'я позичальника.
 4. Підтвердження заявки. Результат по видачі мікрокредиту буде відправлений в SMS та листі, який прийде на вказану електронну пошту. Заявка буде оброблена і результат стане відомий позичальнику протягом кількох хвилин. Виняток може бути хіба що в свята або у вихідні дні, а ще в неробочий час, тому що тоді заявки можуть бути не відразу взяті в обробку.

Важливо: в анкеті треба вказувати лише достовірні дані! Помилкові або неправдиві дані можуть бути підставою для відмови у видачі кредиту клієнту, тому при введенні особистої інформації, потрібно бути максимально зосередженим і уважним.

Потенційному позичальникові може бути відмовлено в оформленні та видачі мікрокредиту у випадках коли:

 • В анкеті ним були вказані недостовірні дані
 • Кредитна картка оформлена не на ту людину, яка заповнює заявку на мікрокредит
 • У позичальника є незакриті кредити в інших фінансових установах.

Мікрофінансова організація також може не видати клієнту кредит не пояснюючи причини, за якими це сталося. Це часто практикується в кредитних організаціях і банках. Перерахованими вище причинами вважаються як передбачувані, так і найбільш відомі.

Погашення кредиту в Кредит Плюс і відповідальність за неповернення

 • Найшвидше можна закрити кредит у компанії Кредит Плюс, використовуючи свій Особистий кабінет на сайті організації, за допомогою зазначеної в кабінеті банківської карти
 • Використовуючи платіжні термінали ПриватБанку
 • Використовуючи систему Приват24, через розділ "Комунальні платежі", при цьому обов'язково потрібно вказати свій ідентифікаційний код в призначенні платежу
 • У будь-якому банківському відділенні відправивши звідти переказ на компанію Кредит Плюс, реквізити компанії завжди можна подивитися на сайті.

За умовами, які прописуються під час складання договору по кредиту, першочергово списуються грошові кошти позичальника за нарахованими штрафами або пені, потім списується процентна ставка за користування кредитом. Тільки після погашення всіх цих виплат гроші будуть відправлені для погашення основного «тіла» кредиту.

У зразку договору по кредиту не прописані конкретні суми штрафів за прострочення за відсотками. Швидше за все, ці дані знаходяться у відкритому доступі лише для клієнтів компанії. Проте, позичальникові не бажано допускати прострочення по платежах, аби уникнути додаткових витрат або ще гірше, - притягнення до адміністративної відповідальності.

Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнКредит без застави та поручителівОнлайн кредити, гроші до зарплатиМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України