zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Рівному готівкою, онлайн без довідок про доходи

Глобал Кредит видає кредити клієнтам з Рівного з 2012 року. За короткий період компанія зарекомендувала себе як одна з найуспішніших на ринку фінансування України. Мікрокредити (готівкою і онлайн на карту), які ми видаємо, розуміють суму до 10.000 грн., на короткий термін до 14 календарних днів. Щоб стати позичальником необхідно бути працевлаштованим громадянином України або пенсіонером, віком від 18 до 71 року.

Переваги кредитування в нашій компанії

Глобал Кредит наполегливо працює для високої якості обслуговування своїх клієнтів. Ми максимально спростили і прискорили процес оформлення кредитів для Вас, тому отримати гроші до зарплати Ви можете:

  • лише захвативши свій паспорт та ідентифікаційний код;
  • вже через 15 хвилин після подачі заявки! При повторному отриманні, час оформлення скорочується до 5 хвилин!
  • не тільки готівкою, але й на карту;
  • не вказуючи мету отримання кредиту;
  • без непередбачених платежів і прихованих комісій.

Крім того, на відміну від стандартних систем, ми видаємо кредити:

  • без поручителів;
  • без застави;
  • без довідки про доходи;
  • і навіть розглядаємо в якості потенційних клієнтів, позичальників з поганою кредитною репутацією.

Кредити на карту онлайн в Рівному

В складну фінансову ситуацію може потрапити кожен. Менш приємною всього, що випадок часу не вибирає. І що робити, якщо на вулиці ніч, а гроші потрібні терміново? Глобал Кредит подбали про те, щоб Вам допомогти швидко і в будь-який час доби. Тепер мікрокредит можна оформити самостійно онлайн, де і коли завгодно. Лише заповнити просту анкету у нас на сайті і через 15 хвилин Вам дадуть відповідь про можливість отримання позики. Після схвалення гроші відразу надійдуть на банківську карту.

Термінові кредити готівкою в Рівному

Якщо з інтернетом виникли проблеми, філію нашої компанії в Рівному щодня відкрито і з радістю зустріне будь-якого клієнта. Лише з паспортом та ідентифікаційним кодом, Ви зможете вже через 15 хвилин швидко отримати необхідну суму прямо на руки. Для клієнтів, з якими ми вже працювали, час на очікування відповіді про можливості отримати гроші в борг скорочується до 5 хвилин!

SMS кредитування – інновація на ринку України

Більш простого і швидкого способу, взяти кредит на карту придумати неможливо. SMS-кредитування надається клієнтам, які вже займали у нас гроші раніше і віддавали їх без затримок. Лише відправивши SMS на номер 717, вже через 1 хвилину Ви отримаєте гроші на банківську карту. Наберіть повідомлення зі свого номера, який залишали нам раніше в анкеті з таким текстом:

Необхідна сума*на який термін*номер платіжної картки. Не використовуйте пробіли і літер в повідомленні, тільки цифри і зірочки.