zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити у Білій Церкві. Онлайн на карту та готівкою

На щастя, минули ті часи, коли за термінової необхідності позичити гроші потрібно бігати по сусідах і родичах, або збирати гору довідок та документів, щоб взяти кредит в банку. У компанії «Глобал Кредит» оформити мікрокредит до 10 000 грн. можна легко і швидко. Достатньо лише паспорта, ідентифікаційного коду та доступу в інтернет.

Так, вже через 15 хвилин після заповнення заявки потрібна сума буде у вас на картці. Ми працюємо на ринку мікрофінансування з 2012 року і вже встигли зарекомендувати себе як надійна і добропорядна компанія. Завдяки широкій базі клієнтів «Глобал Кредит» стали одним з лідерів в даному сегменті ринку.

Вимоги до клієнтів найпростіші

 • Вік від 18 до 71 року;
 • Працевлаштування;
 • Наявність української прописки (штамп у паспорті).

Ми видаємо короткострокові позики до 14 днів:

 • Без поручителів;
 • Без довідки про доходи;
 • Без застави.

Переваги «Глобал Кредит»

 • Гроші можна отримати вкрай швидко (всього за 5-20 хвилин);
 • Без прихованих платежів. Сума до виплати оговорюється відразу, вона не змінюється ні за яких обставин. Для зручності точну суму можна розрахувати на сайті.
 • Без тяганини з документами. Потрібен тільки паспорт і код.
 • Ми працюємо навіть з клієнтами, у яких одного разу були прострочки за кредитами в банку. Ситуації можуть бути різними, і ми завжди готові допомогти у вашій ситуації. Крім того, своєчасні погашення - це відмінний спосіб підвищити свою репутацію для кредитної історії.
 • Отримання грошей готівкою в наших відділеннях або через інтернет на карту.

Кредити готівкою в Білій Церкві

Відділення в Білій Церкві працює 7 днів на тиждень. Приходьте! Наші фахівці привітно вас зустрінуть і заповнять заявку на основі даних паспорта та коду. На відповідь вам потрібно буде почекати тільки 15 хвилин, а якщо ви звертаєтесь повторно, то 5 хвилин! У разі підтвердження заявки, гроші тут же видадуть вам на руки.

Кредит онлайн в Білій Церкві

Ми знаємо, що фінансові труднощі не вибирають часу. Вони може статися і вихідними, і вночі, і не завжди є можливість чекати робочих годин у відділеннях, тому ми подбали про те, аби наші послуги завжди були доступні. Ви можете заповнити заявку онлайн, де б ви не були, головне - наявність доступу в інтернет.

Сервіс дуже простий, але вкрай надійний. Всі дані шифруються, щоб ніхто не зміг використовувати і побачити інформацію ваших рахунків і документів. Через 15 хвилин після оформлення заявки, ви отримаєте повідомлення на свій мобільний про рішення видачі кредиту. Якщо відповідь позитивна, вам відразу перерахують суму на платіжну карту.

SMS кредити

Це спрощена послуга для постійних клієнтів. Якщо ви вирушили за покупками і вам не вистачило грошей, позичити потрібну суму можна прямо на місці, всього за 5 хвилин! Просто надішліть зі свого мобільного коротке повідомлення на номер 717:

сума позики (200-10 000 грн.)*термін (1-14 днів)*номер банківської карти

У повідомленні вказуйте тільки цифри і зірочки, без пробілів та інших знаків.
За більш детальною інформацією звертайтеся в чат на нашому сайті або по телефону.