zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Інтернет-кредитування на карту онлайн

Сучасні технології зачепили всі сторони нашого життя. Зміни торкнулися і банківської системи, включаючи сферу кредитування. Завдяки новітньому програмному забезпеченню, процедура оформлення кредитів набагато спростилася.

Вже немає необхідності відвідувати банк з цією метою. Тепер все частіше, бажаючі отримати необхідні кошти, користуються зручною послугою оформлення інтернет-кредиту на карту. Такий спосіб пропонують мікрофінансові організації (МФО). Даний спосіб кредитування виключає необхідність особистого спілкування з кредитором. Все, що потрібно – надіслати онлайн заявку. Спілкування здійснюється через Інтернет, а гроші будуть перераховані на банківську карту (за умови, що ваша заявка схвалена). За швидку можливість подати заявку за допомогою глобальної мережі, послугу і назвали інтернет-кредитом.

Інтернет-кредитування передбачає високу швидкість обробки заявок. Щоб повністю пройти оформлення, отримати схвалення заявки і дочекатися перерахування коштів, необхідно затратити не більше півгодини. Мікрокредити, кредити до зарплати, кредити на карту, онлайн кредити – інші поширені назви цього виду позик. Послугою нерідко користуються люди, яким терміново потрібна не дуже велика сума на короткий термін.

Оформлення інтернет-кредитів в онлайн режимі має ряд важливих переваг. Ось основні:

 • вам не потрібно витрачати час на відвідування офісів фінустанов;
 • МФО вимагають мінімальну кількість документів;
 • швидка обробка заявки, рішення про видачу приймається за 15 хвилин;
 • оптимальну суму і термін кредитування можна підібрати самостійно;
 • завдяки розвитку системи оцінки кредитоспроможності, немає необхідності підтверджувати свої доходи офіційно, що є особливо важливим для тих, хто не оформлений на робочому місці;
 • компанія не вимагає внесення застави, також не потрібно шукати поручителя;
 • виявляється лояльність до клієнтів з поганою кредитною історією (КІ);
 • вчасно погашений борг допоможе поліпшити КІ.

Вимоги, що пред'являються до позичальників в Глобал Кредит

При оформленні кредиту в банку доводиться неодноразово відвідувати кредитного фахівця, вистоювати довгі черги, займатися підготовкою безлічі документів і довідок, вносити заставу або шукати поручителів. Звернувшись до Глобал Кредит, ви зможете максимально скоротити тривалу процедуру оформлення.

Вимоги в компанії гранично прості:

 • вік позичальника 18-71 рік;
 • надання паспорта та коду;
 • джерело доходу повинно бути постійним: заробітна плата (як офіційна, так і неофіційна) або пенсія;
 • наявність мобільного телефону та електронної пошти;
 • активна банківська карта, отримана в будь-якому українському банку.

Способи оформлення інтернет-кредиту в Глобал Кредит

Щоб швидко взяти гроші в борг, можна скористатися одним із запропонованих способів:

 • спосіб №1: оформити заявку на сайті компанії через Інтернет і отримати гроші на карту. Це найшвидший і найбільш зручний метод;
 • спосіб №2: якщо з якоїсь причини ви не хочете або не можете скористатися послугою онлайн, відвідайте відділення компанії і отримайте кредит готівкою. Для роботи з клієнтами відкрито 70 відділень в різних містах України.

Оформити терміновий інтернет-кредит не складно. Потенційний позичальник повинен виконати такі дії:

 • у кредитному калькуляторі вибрати суму і термін кредитування;
 • зареєструватися на сайті компанії;
 • відповісти на питання онлайн-анкети, подати заявку;
 • почекати, поки заявка буде оброблена і схвалена;
 • отримати гроші на карту.

Глобал Кредит – як погасити заборгованість

Закрити заборгованість можна будь-яким зручним для клієнта способом. Варіанти погашення боргу:

 • через Інтернет. Для цього потрібно зайти в особистий кабінет і оплатити борг використовуючи карту. Оплату карткою також можна здійснити через сервіси PayMaster, Easy Pay, WebMoney;
 • готівкою. Необхідно відвідати відділення компанії в робочий час або скористатися терміналами самообслуговування City24, IBOX, Easy Pay, ПриватБанк.

Чому для отримання інтернет-кредиту варто звернутися в Глобал Кредит

Наша компанія займається наданням послуг мікрокредитування в Україні. Оформити кредит можна через Інтернет або в одному з відділень організації. До нас можна звернутися у вихідні та святкові дні. В онлайн-режимі заявки приймаються в будь-який час доби. Співробітники обслуговують клієнтів якісно і швидко. Глобал Кредит намагається звести кількість відмов у видачі коштів до мінімуму. Швидке вирішення поставлених завдань, лояльність до клієнтів, прозорість операцій – головні орієнтири в роботі нашої організації.

Не засмучуйтесь при отриманні відмови в банку або іншій МФО. Зверніться до нас. Ми докладемо всіх зусиль, аби ви не залишилися без фінансової підтримки. Від вас лише потрібно подати онлайн заявку і дочекатися її схвалення. Потім гроші будуть зараховані на вашу карту. На всю процедуру оформлення ви витратите 15-20 хвилин. Звертайтеся в Глобал Кредит, у нас працюють справжні професіонали!

Ми неухильно дотримуємося всіх умов кредитування. Тому, розрахувавши в кредитному калькуляторі суму погашення, ви можете бути впевнені, що вона залишиться такою ж до моменту закінчення терміну. Ми впевнені в своїх клієнтах і сподіваємося на їх порядність і своєчасне погашення боргу. Щоб не пропустити терміни, стежте за датою у своєму особистому кабінеті.

Взяти інтернет-кредит онлайн в Глобал Кредит вигідно і зручно. Для нас всі клієнти важливі однаково, ми намагаємося допомогти кожному. Зверніться до нас прямо зараз і переконайтеся у всьому самі.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України