background

right block 24

Круглосуточное кредитование

background

ПОЛУЧИ КРЕДИТ
ЗА 60 СЕКУНД

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2,000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
0,01% на перший кредит

Онлайн кредит 365 днів

Сьогодні швидко взяти позику на необхідну суму до зарплати стало вкрай просто. «Глобал Кредит» - одна з найпопулярніших і надійних мікрофінансових компаній України. Ми із задоволенням допоможемо вам у непередбаченій грошовій нестачі у розмірі до 10 000 грн. терміном від 2 до 14 днів. «Глобал Кредит» вкрай швидко надає кредит 365 днів на рік без вихідних в будь-який зручний для вас час. Все, що потрібно від позичальника:

  • стабільний трудовий заробіток;
  • вік від 18 до 71 року;
  • прописка в Україні;
  • паспорт і код.

Коли може знадобитися швидкий мікрокредит

Ніхто не застрахований від раптових фінансових труднощів. Ситуація не вибирає часу. Якщо вам терміново знадобилися гроші серед ночі, щоб оплатити допомогу лікаря в лікарні або просто купити необхідну річ по акції, яка закінчується, не обов'язково бігти до родичів або друзів. «Глобал Кредит» завжди готова позичити необхідні кошти тоді, коли це потрібно терміново. Ми видамо вам кредит 365 днів на рік 7 днів на тиждень, як онлайн на карту так і готівкою.

Як правило, якщо ви звертаєтеся за кредитом до банку, від вас вимагається зібрати цілу папку документів. Це займає багато часу і сил, а гарантії, що вам не відмовлять, немає. Крім того, складнощі можуть виникнути з пошуком поручителя. Мало хто хоче брати на себе відповідальність за чужі борги.

Взяти кредит у нас можна без поручителя і застави виключно з паспортом та ідентифікаційним кодом - більше ніяких документів. Наша компанія значно спростила звичні умови оформлення позик. Отримати відповідь про видачу грошей можна вже через 20 хвилин після оформлення заявки, а при повторному зверненні вже через 5 хвилин! Мету кредиту не потрібно вказувати.

Ми розглядаємо навіть заявки клієнтів з поганою кредитною репутацією. «Глобал Кредит» активно співпрацює з бюро кредитних історій, тому багато хто спеціально бере у нас невеликі кредити, аби поліпшити свою репутацію.

Кредит 365 днів онлайн на карту

Тільки в фінансових компаніях, які працюють через інтернет можна взяти онлайн кредит 365 днів на рік, цілодобово, без зайвої паперової тяганини. «Глобал Кредит» є однією з них. Щоб оформити мікропозики потрібно лише зайти до нас на сайт, заповнити просту заявку і вже за 20 хвилин по телефону або SMS вам повідомлять про рішення видати гроші. При вторинному зверненні через 5 хвилин! У разі схвалення кошти відразу ж перерахують вам на карту. Такий спосіб заощаджує масу часу на проїзд і очікування в черзі. Крім того, деякі люди некомфортно себе почувають, коли необхідно взяти позику. У разі отримання кредиту таким чином, у вас не буде необхідності спілкуватися з менеджером.

Готівкові кредити в мережі відділень

Якщо ж ви, навпаки, спокійніше почуваєтесь, коли вам допомагає фахівець, ми завжди готові прийняти вас у наших відділеннях та офісах партнерів, адреси, яких ви можете знайти на нашому сайті. Процедура оформлення кредиту проходить практично так само, як і в попередньому випадку. Фахівцю необхідно пред'явити паспорт та ІПН. Він заповнить для вас заявку і попросить зачекати на рішення про видачу 20 хвилин. Якщо відповідь буде позитивною, вам видадуть гроші готівкою.

Як бачите, отримати мікрокредит можна легко і швидко, без будь-якої бюрократії. Наша компанія з розумінням ставиться до ваших фінансових труднощів. Ми врахували, що гроші часто потрібні вкрай терміново, тому і створили максимально комфортні умови для їх отримання. Постійним клієнтам ми також можемо запропонувати послугу SMS-кредит. Як ніколи раніше, можна отримати кредит 365 днів на рік 24 години на добу з будь-якої точки України. Для цього з номера, який ви раніше вказували в анкеті, наберіть повідомлення з текстом:

«Сума позики (200–10 000 грн.)*термін (в днях, від 2 до 14)*номер вашої банківської карти».

Наприклад, 1000*2*5168111122223333. Вказуйте виключно цифри і зірочки. Інші знаки, включаючи пробіл, система сприйме як помилки. Номер для відправки повідомлення: 717.

Погасити кредит не менш просто, ніж його оформити. Ми пропонуємо кілька способів на ваш вибір:

  • в будь-якому зручному для вас відділенні компанії «Глобал Кредит»;
  • через наш сайт в інтернеті платіжною карткою;
  • за допомогою терміналів самообслуговування.
Кредити з 18 років на картуКредитний онлайн-калькуляторШвидкі кредити для підприємцівШвидкі онлайн кредити на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиТермінові кредити без відмови онлайнЦілодобові кредити на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюСпоживчий кредит на картуОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн кредити, гроші до зарплатиКредит без застави та поручителівМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитОнлайн кредити, займи на банківську картуШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюТермінові кредити оналйн на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньУчасники ринку мікрокредитувания України