ЯК ПОГАСИТИ КРЕДИТ:

01

global credit logo Через особистий кабінет (без комісії)

02

privat 24 logo Погасити через Приват24 (без комісії)

03

easypay logo Продовжити кредит | Погасити заборгованість
Способи оплати: VISA/MasterCard (комісія: 3%)

01

privatbank logo Знайти найближчий термінал (без комісії)

02

easypay logo Знайти найближчий термінал (комісія 3%)

03

ibox logo Знайти найближчий термінал (комісія 2,5%)

04

city24 logo Знайти найближчий термінал (комісія 3%)

05

sistema logotipe Знайти найближчий термінал (комісія 3%)

Протягом останніх 9 років мікрофінансова організація Глобал Кредит надає передовий сервіс швидкого мікрокредитування для громадян України, і, за цей час, заслужила визнання клієнтів і лідируючу позицію в сегменті експрес-кредитування. Наша компанія увібрала в себе найкраще, що може запропонувати сучасний і зручний онлайн-сервіс і класична мережа відділень зі зручним розташуванням у великих містах і обласних центрах по всій країні. Окремо варто відзначити професійних співробітників і високий рівень клієнтського обслуговування.

            Наші послуги включають можливість отримати кредитні кошти на банківську картку або готівкою, всього за 15 хвилин, при першому обігу. При наступних зверненнях процес займає до 5 хвилин, а для постійних клієнтів доступна опція отримання мікрокредиту за засобами SMS-запиту, всього за 60 секунд. Також у нас доступні різноманітні методи оплатити кредит, які є такими ж зручними і швидкими, як для тих, хто воліє онлайн-платежі, так і для тих, хто бажає здійснити виплату готівкою. Наші послуги доступні цілодобово, без вихідних і перерв, тому погасити кредит онлайн можливо в будь-який зручний для позичальника момент. Для цього не потрібно чекати відкриття відділення або іншого зручного випадку.

            Саме завдяки такій оперативності та відсутності бар 'єрів, в частині виснажливого переліку документів, для отримання позики, наша Компанія пишається десятками тисяч лояльних клієнтів. Саме так, нам довіряють і рекомендують знайомим і родичам. Далеко не кожна організація, в галузі мікрокредитування України, може похвалитися такими результатами і значною клієнтською базою.

Як отримати кредит від Глобал Кредит

            Для наших клієнтів доступно кілька зручних методів отримання позики, які підійдуть для будь-якої категорії позичальників, це можливо здійснити онлайн і офлайн.

            Якщо клієнт бажає отримати позику онлайн на банківську картку, то необхідно відвідати наш офіційний вебсайт і оформити заявку. Цей метод є найшвидшим і зручним, оскільки процедура подачі займає не більше 10 хвилин, а рішення по заявці надходить протягом 15 хвилин.

            Для тих, хто надає перевагу особистому спілкуванню, не є впевненим користувачем комп'ютера або не довіряє онлайн-платежам - доступно понад 70 відділень Компанії по всій Україні. У відділенні один з наших кваліфікованих менеджерів проведе оформлення заявки і через 15 хвилин клієнт зможе отримати суму позики на свою картку або готівковими коштами. Також тут розкажуть, як погасити кредит після закінчення терміну кредитування.

Щоб отримати швидку позику необхідно відповідати простим критеріям і мати такий перелік документів:

  • український паспорт з пропискою;
  • індивідуальний податковий номер (ІПН);
  • джерело постійного доходу - постійне місце роботи (офіційне або неофіційне);
  • вік від 18 до 71 року;
  • контактний номер мобільного та електронну пошту;
  • діючу банківську картку для перерахування позики;

Щоб провести процес оформлення онлайн необхідно пройти таким алгоритмом на сайті Глобал Кредит:

1) Вибір суми кредиту та періоду кредитування, оптимального для клієнта в кредитному калькуляторі;

2) Реєстрація особистого кабінету;

3) Заповнення кредитної заявки, у формі зручної анкети онлайн;

4) Відправлення заявки та очікування прийняття рішення протягом 15 хвилин;

5) Автоматичне перерахування кредитних коштів на банківську картку, у разі позитивного рішення за заявкою.

Якщо в процесі оформлення заявки виникли питання, то ми відповімо на будь-які питання 24 на 7, за телефонами: 0 800 807-888, (097) 097-88-88. Також на нашому сайті доступна послуга зворотного дзвінка.

Погашення кредитного боргу

            Для виконання своїх фінансових зобов 'язань перед нашою Компанією існує широкий спектр можливостей як погасити кредит. Наша гнучкість, оперативність і продуманість поширюється не тільки на отримання позики, а й на шляху її виплати. Таким чином клієнт має вибір оплати онлайн і офлайн, готівковим і безготівковим платежами і навіть цифровими грошима. Тепер про кожну з опцій по порядку.

1) Щоб здійснити виплату безготівковим розрахунком клієнт може зробити це у своєму особистому кабінеті на нашому сайті, використовуючи будь-яку з банківських карток Visa або Mastercard. При здійсненні такого платежу необхідно мати дійсну банківську картку, знати її номер і код CVV, який розташовується на зворотному боці картки. Ця послуга доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень, 365 днів на рік - без перерв і вихідних.

2) Другий зручний спосіб оплати - це через один з популярних платіжних сервісів онлайн, наприклад: Приват24, Easy Pay, Liquid Pay, Pay Wave, Pay Master та інших.

3) Для прогресивних користувачів також доступна опція погашення цифровими грошима системи Web Money;

4) Якщо ж клієнт все ж важко погасити кредит онлайн, то це можна здійснити готівкою, в одному з відділень Компанії або через зручний для клієнта платіжний термінал самообслуговування, наприклад: Приват банк, i Box, Система, City 24, Easy Pay або інших доступних у вашому місті.

Ми в Глобал Кредит віримо, що відносини з клієнтами будуються на взаєморозумінні, довірі і порядності. Саме тому, взамін на відсутність бюрократичних бар 'єрів для отримання кредиту, прихованих платежів і штрафів, ми сподіваємося, що клієнти будуть уважно стежити за календарем виплат кредитної заборгованості в особистому кабінеті і не порушувати графік виплат. Якщо у вас залишилися додаткові питання щодо як погасити кредит від Глобал Кредит, то ми відповімо на всі хвилюючі питання за телефонами 0 800 807-888, (097) 097-88-88, або електронною поштою: help@globalcredit.ua.