zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Цілодобові кредити на карту

21 століття – час інтенсивного розвитку, значущих інновацій та перегонів за вдосконалення якості життя. У кожній з галузей, приватній та публічній площині, відбуваються титанічні зміни завдяки впровадженню сучасних технологій. Робототехніка, багатопрофільні ґаджети, досконалі комп’ютерні програми, доступ в онлайн або кредит цілодобово – зовсім нещодавно здавались плодом уяви письменника-фантаста. У 2021 році для багатьох з нас ці технологічні блага стали частиною повсякденного використання та вжитку.

В особливості, зміни та технічний прогрес суттєво торкнулись банківського сектору та, зокрема, галузі мікрокредитування. На сьогоднішній день, кредит або мікрозайм – загальнодоступний метод подолання тимчасових фінансових складнощів.

Динаміка сучасного життя та постійно зростаючі вимоги громадян призвели до того, що класичне банківське кредитування не виправдало себе у їх очах. Саме через це продовжують набирати популярність сервіси онлайн-кредитування, в яких оформити і отримати кредит на карту можна цілодобово. Ця послуга доступна та розповсюджена від мікрофінансових організацій, де заявка подається онлайн – без фізичного спілкування з кредитним спеціалістом.

Взаємодія позичальника та кредитора відбувається дистанційно, в той час, як грошова сума відправляється на обрану банківську картку протягом 15-20 хвилин після схвалення заявки. Такі позики також називають мікрокредитами або кредитами до зарплати.

Основними перевагами отримання мікрозайму на карту цілодобово є:

 • Мінімальний пакет обов’язкових документів;
 • Зручна система вибору суми та терміну кредитування;
 • Заощадження часу – немає необхідності візиту у відділення або офіс;
 • Оперативне рішення по заявці (від 5 до 15 хвилин);
 • Отримання кредитних коштів без підтвердження доходів (наприклад, за неофіційного працевлаштування);
 • Без будь-яких застав або поручителів;
 • Покращення показників кредитної історії за рахунок своєчасного або швидкого повернення мікрозайму;
 • Висока імовірність схвалення заявки для клієнтів з поганою кредитною історією.

Вимоги до позичальників в Глобал Кредит

Серед людей у суспільстві зазвичай вважається, що процес оформлення заявки на займ – тривалий та кропіткий, з довгим переліком необхідних документів. Це саме так, якщо ми говоримо про класичне банківське кредитування. Для цього знадобляться багаторазові візити до банківського відділення та стопки макулатури зі скан-копіями, не кажучи вже про багатогодинну боротьбу із принтером й сканером.

У компанії Глобал Кредит усе просто та максимально оперативною. Наші вимоги полягають у наступному:

 • Віковий критерій: від 18 до 71 року (жінки та чоловіки);
 • Обов’язкові документи: ІПН та паспорт;
 • Джерело доходу: наявність постійного місця роботи (офіційного або неофіційного);
 • Контактний номер телефону (мобільний) та електрона адреса;
 • Дані банківської картки для подальшого перерахування кредитних коштів.

Умови оформлення кредиту цілодобово

            Оформити мікрокредит у Глобал Кредит можливо з використанням онлайн-сервісу на нашому офіційному сайті або офлайн, у більше ніж 70-и фізичних відділеннях Компанії.

            Перший варіант: через наш веб-сайт, в режимі онлайн, Ви можете подати заявку, щоб отримати займ на карту цілодобово. Цей спосіб є найбільш зручним та швидким.

            Другий варіант: отримання готівки у відділеннях Глобал Кредит, у режимі офлайн. Зазначений метод обирають ті, для кого робота у інтернеті не є чимось простим, мають труднощі з використанням комп’ютерної техніки, або не мають стабільного підключення до мережі інтернет. Саме для таких клієнтів ми забезпечуємо чоботу більше 70-и відділень у багатьох містах України.

Процес оформлення онлайн-кредиту цілодобово

 1. Вибір необхідної суми та строку кредитування у онлайн-калькуляторі на офіційному сайті Глобал Кредит.
 2. Реєстрація у особистому кабінеті користувача.
 3. Заповнення онлайн-анкети позичальника та подача заявки.
 4. Очікування обробки та прийняття рішення кредитним спеціалістом (не більше 15 хвилин).
 5. Переказ кредитних коштів на обрану банківську картку одразу після схвалення заявки.

Де погасити заборгованість в Глобал Кредит

            Для зручності наших клієнтів ми передбачили велику кількість опцій та способів для погашення заборгованості, наприклад:

 • фізичне внесення готівки – у відділеннях Глобал Кредит, а також через термінали ПриватБанкCity24Easy Pay і IBOX;
 • погашення онлайн – здійснити вхід у особистий кабінет на сайті Компанії та провести платіж через Приват24. Також можна скористатися платіжними системами PayMasterEasy PayWebMoney.

            Нагадуємо, що погашення кредитної заборгованості онлайн, на сайті Компанії, здійснюється цілодобово, без перерв та вихідних. Якщо ви не можете погасити кредит вчасно, то у нас доступна функція відстрочки платежу, щоб не потрапити під нарахування штрафної пені і перенести платіж на більш пізній термін. Активація послуги доступна в особистому кабінеті клієнта на нашому офіційному сайті.

SMS-кредитування за 60 секунд

            Для клієнтів, які раніше зверталися в нашу Компанію за кредитом і виплачували заборгованість вчасно, доступна послуга кредитування через SMS-запит, всього за 1 хвилину. Час видачі коштів скорочується до 1 хвилини, тому що клієнт є попередньо зареєстрованим і, з нашого боку, немає необхідності повторно перевіряти особисту інформацію. Це дуже швидко і зручно, оскільки непотрібно заповнювати кредитну заявку на сайті або відвідувати відділення.

            Для цього необхідно відправити SMS-повідомлення на короткий номер 717. Повідомлення повинно мати такий вигляд: сума * термін у днях * номер банківської картки. Наприклад, повідомлення може виглядати так: 2000*7*1111111111111111. Одразу клієнт отримує зворотне повідомлення з чотиризначним кодом, який потрібно надіслати назад. Після цього сума позики автоматично надходить на банківську картку. Дуже важливо, щоб повідомлення містило тільки цифри і зірочки, без буквених знаків або інших символів. Якщо у відповідь прийшла відмова, то перевірте правильність введених цифр і зірочок в SMS-повідомленні - можливо була допущена помилка. Після перевірки і виправлення повторіть спробу і чекайте швидкої відповіді. Правила повернення та умови позики, отриманої через SMS-запит, такі ж, як і зазвичай від нашої Компанії.

Чому краще звернутися в Глобал Кредит для оформлення цілодобового кредиту?

            Глобал Кредит – сучасна компанія, що розвивається у такт з часом, та одна з визнаних лідерів на ринку короткострокових позик в Україні. Саме у нас можливо швидко отримати гроші в борг шляхом звернення у фізичні відділення або отримати кредит онлайн цілодобово без відмови через зручний інтернет-сервіс на нашому сайті.

            Ми підставимо руку допомоги нашим клієнтам у будь-який час та надамо профільну консультацію для вирішення поставлених завдань. Глобал Кредит – надійна організація у якій не існує моря перепон, рамок та складнощів. Ми руйнуємо зайві бар’єри та спрощуємо видачу кредитних коштів нашим клієнтам, без додаткового головного болю.

            Якщо отримали відмову від банку або іншої мікрофінансової компанії, то не гайте часу та звертайтесь до нас! Процес оформлення онлайн-кредиту не витратить більше 20 хвилин. Після рішення нашого кредитного спеціаліста, позика буде переведена на обрану картку українського банку. Скористайтеся сучасною послугою онлайн-кредитування та отримайте кредит цілодобово без відмови від Глобал Кредит.

            Усі умови для отримання кредиту від нашої Компанії є максимально прозорими. Ми гарантуємо, що реальна сума погашення кредиту одразу відображається у онлайн-калькуляторі на офіційній сторінці. Це дозволяє кожному клієнтові самостійно підібрати відповідний розмір займу. Пам’ятайте, що повертається саме та сума, що зазначається перед оформленням онлайн-заявки на офіційному сайті Компанії.

            Ми довіряємо нашим позичальникам та сподіваємось на їх благонадійність та порядність, тому ми закликаємо слідкувати за строками погашення заборгованості за допомогою зручного сервісу у особистому кабінеті на сайті. Окрім строків погашення заборгованості, у особистому кабінеті, доступні індикатори залишку за діючим кредитним договором.

            Якщо бажаєте кредит онлайн на карту цілодобово в Україні, то з Глобал Кредит це просто і швидко. Наша Компанія прийде на допомогу в моменти фінансових труднощів, коли ситуація здається фінансово безвихідною.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України