13 Березня 2017

Як взяти кредит в інтернеті та не стати жертвою шахраїв

Як взяти кредит в інтернеті та не стати жертвою шахраїв

Весь світ активно здійснює покупки через інтернет і якщо вам раптом не вистачило грошей на омріяну річ, також онлайн можна швидко позичити відсутню суму. Здавалося б як все просто і зручно: не потрібно нікуди їхати, стояти в чергах, збирати купу довідок і документів, червоніти перед менеджером в банку від незручності оформлення позики. Але навіть тут шахраї не сплять, адже ви добровільно ділитеся з ними найпотаємнішим - своїми персональними даними та даними своєї платіжної карти. Як же правильно скористатися зручною послугою онлайн кредитування і не стати при цьому жертвою шарлатанів?

Схеми шахрайства в інтернеті

Як правило, шахраї видають себе за фінансові компанії з таких причин:

1. З метою вивідати у вас паспортні дані та код

Це робиться для того, аби потім використовувати документи в своїх махінаціях. Наприклад, оформлення кредиту на ваше ім'я. Щоб не попастися на подібні виверти ніколи нікому не передавайте дані своїх документів на сумнівних сайтах. Якщо у вас хитрістю забрали паспорт, відразу ж звертайтеся в поліцію із заявою про втрату або крадіжку (залежно від ситуації). Навіть за ксерокопією документів можна взяти кредит. Тому завжди на копії пишіть своєю рукою, для кого вона видана і для яких цілей.

2. Щоб дізнатися дані вашої банківської карти

Для того щоб перерахувати гроші на вашу карту досить знати її номер і ПІБ власника. Вас має насторожити, якщо потрібні якісь інші дані (особливо це стосується пін-коду, CVV2, дівочого прізвища матері). Знаючи зайву інформацію, злочинці дочекаються, коли у вас з'являться гроші на карті і знімуть всю суму. Здогадатися про дату зарплати теж нескладно: зазвичай жертва повідомляє цю інформацію сама, вказуючи терміни кредиту.

3. Уявна консультація

Фішка обману в тому, що від вас вимагається заплатити певну суму за опис умов отримання кредиту, хоча подібна консультація повинна надаватися безкоштовно. Більш того, поважні компанії надають абсолютно безкоштовну послугу «зворотний дзвінок» або консультацію в чаті. Заявки також оформляються безкоштовно. При отриманні кредиту, ви не повинні платити ніяких коштів до моменту погашення.

4. Фальшиві помічники

Аферисти можуть запевняти вас, нібито у них є зв'язки зі співробітником фінансової установи, і вони за певну плату домовляться, щоб заяву на кредит схвалили. Найчастіше такі люди жодного відношення до видачі кредиту не мають. Схожа ситуація може скластися, коли вам пропонують стати вашим поручителем за певну плату. По-перше, такі люди часто числяться в чорних списках банківських установ, тому з подібними асистентами вам швидше відмовлять. А по-друге, більшість компаній, які надають кредит онлайн, взагалі не вимагають поручительства. Вони ж не вимагають і довідки про доходи, підробку якої люблять пропонувати махінатори.

Як відрізнити сайт серйозної компанії

Чесні кредитори в інтернеті все ж є, і їх чимало. Найголовніше, уважно їх вибирати. Найкраще, звертатися до перевірених організацій, з якими вже працювали ваші родичі або друзі. Бажано, щоб ім'я компанії було «на слуху». Кредит потрібно оформляти тільки з оригінальних сайтів фінансових компаній. Коли ви знайдете потрібний сайт, обов'язково зверніть увагу:

  • Повинен бути зазначений міський номер і/або безкоштовний короткий номер, номер на 0-800. Мобільні номери відстежити досить складно. Після афери від них просто позбавляються. Якщо телефону немає взагалі - це явна ознака шахрайства.
  • Фізична адреса компанії та відділень. Бажано перевірити справжність за онлайн-картою.
  • Правила оформлення кредиту і договір. «Слизькі» і незрозумілі умови аферисти можуть обіграти як завгодно. Договір потрібно завжди читати уважно тому, що рекламна інформація може дуже від нього відрізнятися і згодом обман буде виправданий юридично.
  • Сайт повинен використовувати безпечний протокол https для гарантії захисту переданих даних і розміщатися на домені .ua, що підтверджує наявність торгової марки.
  • Всі дані повинні вводитися безпосередньо у вікна на сайті. Серйозні компанії ніколи не просять переслати дані поштою або СМС.
  • Якщо компанія працює чесно, то вона не буде приховувати свої реєстраційні документи та ПІБ засновників.

Що робити, якщо терміново потрібні гроші?

Насправді, якщо грамотно і уважно підходити до ситуації, брати гроші в кредит можна досить успішно. Компанія «Глобал Кредит» працює в цій сфері вже 5 років і заслужила довіру своїх клієнтів. Онлайн-сервіс нашої компанії, за допомогою якого можн отримати кредит, працює абсолютно прозоро і зрозуміло. Ніяких додаткових плат за консультацію, оформлення заявки і перерахування коштів не потрібно. Сайт компанії відповідає всім необхідним критеріям, надаючи максимум даних, щоб переконатися в чесності роботи компанії.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України