zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Мінікредити в Україні готівкою та на карту

Багато українців стикаються зі скрутними фінансовими ситуаціями, особливо через останні події. Дійсно, кожен з нас може опинитися в такому становищі. Причин для цього може бути безліч: хвороба близької людини, затримка заробітної плати, невідкладна поїздка, форс-мажор та інші. Питання стає руба - де добути необхідні кошти? На жаль, не в кожній з ситуацій можливо сподівається на руку допомоги від рідних і близьких.

            У таких ситуаціях люди схильні звертатися в кредитні компанії та банківські установи. Але кожна з цих організацій має різні умови, терміни і процентні ставки. Наприклад, приватний або державний банк обов 'язково вимагатиме солідний пакет документів і вагоме підтвердження платоспроможності. Далі піде розгляд кредитної заявки банківським менеджером і, швидше за все, ряд незручних питань. Більш того, буде детально розглянута кредитна історія клієнта. Найчастіше процедура отримання банківської позики може триває до 14 робочих днів. Але не кожна ситуація може терпіти так довго, а гроші потрібні терміново. У такому випадку необхідний міні кредит.

У чому полягає суть міні-кредитів?

            Міні кредит є невеликою сумою позики на короткий термін і низькими відсотками. Таку послугу надають мікрофінансові організації (МФО). Порівняно з класичним банківським кредитом вимоги більш гнучкі і лояльні. Від позичальника не попросять довідки про доходи, не відмовлять у видачі кредиту через "погану" кредитну історію, не вимагатимуть внесення застави або приводу поручителів. Головна перевага полягає в тому, що процес подачі і рішення щодо позики займає всього 30 хвилин. Свіжі кредитні компанії з 'являються на ринку фінансових послуг з разючою регулярністю. Але яку з них вибрати, де вигідніше, де швидше і лояльніше?

            Компанія Глобал Кредит є визнаним лідером у галузі мікрокредитування - завдяки своїй надійності, повазі до позичальників, прозорості операцій і відсутності прихованих платежів.

Стати нашим клієнтом і оформити міні кредит на карту через інтернет може кожен, хто відповідає нашим простим правилам:

 • мати українське громадянство;
 • відповідати віковому критерію від 18 до 71 року;
 • наявність дійсної картки українського банку;
 • наявність регулярного доходу (мова не йде про офіційну заробітну плату або постійну роботу);
 • особиста електронна адреса та мобільний телефон.

Для яких цілей ідеально підійде міні-кредит?

Позичальник має право на оформлення міні кредиту онлайн на будь-які зі своїх цілей, будь це необхідність на:

 • скорочення недостачі в сімейному бюджеті до зарплати;
 • терміновий або плановий ремонт;
 • медичні препарати або лікарські засоби;
 • невідкладну або планову поїздку;
 • оплату навчання, спортивних або музичних занять для дитини;
 • погашення заборгованості з квартплати.

Кредити на картку онлайн в Україні доступні широкому колу громадян, наприклад:

 • без офіційного працевлаштування та неможливості надати підтвердження доходів;
 • отримувачам пенсії;
 • які перебувають у декретній відпустці;
 • фрілансерам, саме зайнятим або приватникам.

Як отримати міні-кредит онлайн?

            Процес отримання міні кредиту онлайн легкий і доступний для кожного. Для цього позичальнику немає необхідності у відвідуванні філії Компанії, достатньо подати заявку через Інтернет на офіційному сайті організації. Перед цим рекомендується ознайомитися з: умовами співпраці, періодом кредитування, ставкою за відсотками та нарахуваннями, методом отримання та повернення кредитних коштів на сайті Глобал Кредит.

Нижче описано простий механізм для оформлення мікрозайму в кілька легких кроків:

 • відвідайте офіційний веб-сайт Глобал Кредит і, використовуючи кредитний калькулятор, виберете необхідну суму кредитування та оптимальний термін погашення;
 • зареєструйте особистий кабінет на нашому сайті;
 • заповніть анкету клієнта і перевірте всі дані. Дуже важливо, щоб вся інформація була дійсною і правдивою;
 • відправте кредитну заявку на обробку нашим кредитним фахівцям;
 • вкажіть номер своєї дійсної банківської картки;
 • ваша заявка буде розглянута протягом 15-20 хвилин;
 • у разі позитивної відповіді, кредитні кошти будуть автоматично перераховані на банківську картку, зазначену у вашій анкеті;

            Важливим фактором також є безпека і конфіденційність. Нашим клієнтам ми гарантуємо не тільки безпеку фінансових операцій онлайн, але і збереження їх особистої інформації на наших серверах. Завдяки сучасним методам шифрування і передовим комп'ютерним системам позичальники можуть бути впевнені, що їхні дані ніколи не потраплять до рук інтернет-шахраїв. Більше того, отримана нами інформація від клієнтів ніколи не передається третім особам, ні при яких ситуаціях.

Всі переваги міні-позики від Глобал Кредит

 • Оформлення кредитної заявки можна здійснити дистанційно через Інтернет.
 • Відсутні жорсткі вимоги до якості кредитної історії клієнта для того, щоб взяти міні кредит.
 • Немає необхідності в довідці про доходи.
 • Для нових клієнтів перша позика видається під 0,01%.
 • Заявки обробляються автоматично, саме тому наш сервіс доступний 24 на 7 і клієнт може отримати кредит цілодобово, без незручних питань і дзвінків.
 • Найвигідніші умови на ринку мікрокредитування: доступна ставка за відсотками, безліч зручних способів погашення заборгованості, продовження кредитного договору і багато іншого.
 • Для постійних клієнтів діє механізм  отримання кредиту за SMS-запитом.
 • Ми  проводимо акції та розіграші цінних призів з обов 'язковою регулярністю для наших клієнтів.

Мікрокредит по SMS за 1 хвилину

            Для зручності та додаткової оперативності отримання кредитних коштів, для наших постійних клієнтів, діє послуга отримання мікрозайму через SMS-повідомлення. Постійним клієнтом, в даному випадку, може по праву вважатися позичальник, який раніше отримував кредит в Глобал Кредит і повернувся його без прострочень.

Щоб скористатися цією інноваційною послугою достатньо відправити SMS-повідомлення на короткий номер 717 з таким змістом: сума кредиту (тільки цифри) * термін кредитування (до 14 днів)*номер банківської картки (16 цифр).

Наприклад: 5500*7*4444444444444444. Важливо, щоб ваше повідомлення містило тільки цифри і зірочки, без літер або інших символів, інакше запит буде відхилено. У такому випадку необхідно перевірити правильність введеної інформації і повторити спробу. Якщо все зроблено вірно, то мікрокредит буде переведено на вашу картку протягом 1 хвилини.

Способи повернення міні-позики в Глобал Кредит

Виконати свої фінансові зобов'язання перед нашою Компанією позичальник може за коштами таких опцій:

 • через Інтернет - онлайн, в особистому кабінеті на нашому офіційному сайті картою Mastercard або Visa;
 • за допомогою популярних платіжних сервісів банківською карткою: Приват24, Liq Pay, Pay Wave, Pay Master;
 • електронними грошима Web Money;
 • готівкою через одне з більш ніж 70 відділень нашої компанії по всій Україні;
 • готівкою, за допомогою платіжних терміналів самообслуговування: Приват банк, iBox, Система, City24, Easy Pay;

Всі необхідні реквізити та інструкції для повернення кредитної заборгованості розміщені в особистому кабінеті клієнта на нашому сайті.

            Дійсно, ситуації бувають різні, саме тому якщо клієнт не може виплатити заборгованість за міні кредит у встановлений термін, то це не критично. Достатньо активувати функцію продовження договору в особистому кабінеті на нашому сайті і перенести платіж. Це допоможе уникнути прострочень і нарахування штрафної пені. Звертайтеся - наші фахівці зроблять все можливе, щоб допомогти клієнту подолати тимчасові фінансові труднощі в максимально стислі терміни. Пам'ятайте, що кредити на картку онлайн в Україні - це доступно, лояльно і реально!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України