zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити у Запоріжжі готівкою, онлайн без довідок про доходи та застави

Глобал Кредит – провідна мікрофінансова компанія на ринку України. У Запоріжжі Глобал Кредит розпочала свою діяльність з надання послуг швидкого мікрокредитування з 2012 року і активно завоювала лідируючі позиції на ринку. Компанія активно росте, працює над покращенням сервісу, відкриває безліч відділень по всій Україні для того, щоб клієнтам не завжди було зручно оформити кредит. Компанія надає кредити без довідок про доходи до 10.000 гривень на термін до 14 днів. Нашими клієнтами можуть бути працевлаштовані громадяни України у віці від 18 до 71 року, а також пенсіонери.

Чому варто звернутися за кредитом у Глобал Кредит?

Незважаючи на те, що на ринку швидкого кредитування з'явилося безліч конкурентних організацій, Глобал Кредит займає лідируючу позицію серед них. Компанії це вдалося завдяки широкій клієнтській базі та тому, що люди нам довіряють. Перевагами компанії є:

 • повна прозорість у нарахуваннях. Розрахувати суму до погашення Ви можете самостійно онлайн, не переживаючи, що вона виростить протягом терміну кредиту;
 • ніякої тяганини з документами. Достатньо лише наявність паспорта та ідентифікаційного коду.
 • висока швидкість оформлення онлайн позик. Прийняття рішення про видачу грошей займає всього 15-20 хвилин.
 • ми не вимагаємо вказувати мету отримання грошей у борг. Ви можете витрачати кошти на власний розсуд, на будь-які споживчі потреби;
 • мікрокредити видаються готівкою або на картку.

При першому зверненні Глобал Кредит Вам необхідно почекати всього 15 хвилин, щоб дізнатися прийнято рішення про видачу експрес-кредиту. А якщо Ви вже були клієнтом нашої компанії, процедура займе всього 5 хвилин.

У нас взяти кредит можна:

 • без поручителів та застави;
 • без довідки про доходи;
 • у деяких ситуаціях гроші в борг можуть отримати навіть клієнти з поганою кредитною репутацією.

Наша компанія допоможе Вам швидко вирішити фінансові труднощі, оперативно надавши гроші до зарплати. Ми пропонуємо два способи видачі миттєвих кредитів: у філіях компанії в Запоріжжі або за заявкою з нашого сайту.

Онлайн кредит у Запоріжжі на банківську карту

Це дуже зручний і швидкий спосіб отримати гроші з будь-якої точки України, де є інтернет. Для цього Вам потрібно заповнити онлайн-заявку на нашому сайті, почекати близько 15 хвилин, щоб обробилася інформація і в разі схвалення, отримати кредит на свою банківську картку. Отримання грошей таким чином таким способом дозволяє:

 • не їхати у відділення компанії. Завдяки цьому Ви заощадите гроші і час на проїзд;
 • оперативно подати заявку на оформлення кредиту в будь-який час доби, в будь-який день, без вихідних;
 • не переживати про ймовірність крадіжки і втрати грошей.

У разі виникнення питань, менеджери завжди можуть Вам допомогти по телефону.

Кредити до зарплати готівкою в Запоріжжі

Якщо у вас немає доступу до інтернету чи Ви хвилюєтеся, щоб не зробити помилку при заповненні онлайн-заявки, Ви можете оформити кредит в найближчому відділенні компанії в Запоріжжі. Обов'язково візьміть з собою паспорт та ідентифікаційний код. Наші менеджери заповнять для Вас заявку і після 15 хвилин очікування, у разі позитивної відповіді, Вам будуть видані гроші готівкою.

Кредити по SMS запиту для постійних клієнтів

Така послуга надається нашим постійним клієнтам. Якщо в Глобал Кредит Вам видавали гроші в борг раніше, і Ви вчасно погасили заборгованість, для Вас буде доступна спрощена форма послуги кредитування за допомогою SMS-запиту. Вона дає можливість отримати кошти всього за 1 хвилину. Для цього з мобільного, який вказувався раніше в нашій анкеті, потрібно відправити SMS на короткий номер 717.

В тілі повідомлення пропишіть: цифрами суму кредиту*кількість днів строку кредиту***номер банківської карти** для зарахування грошей (наприклад, 5000*10*0000000000000000). Важливо, щоб повідомлення містило тільки цифри і зірочки, інші знаки вживати не можна.

Завдяки компанії Глобал Кредит отримувати кредит стало простіше, швидше і безпечніше. З мінімальною кількістю документів, в короткі терміни, гроші в борг можна отримати терміново, не виходячи з дому. Ми пишаємося, що довели процес надання наших послуг до досконалості. Наші стосунки з клієнтами чесні і прозорі, за що ми і отримуємо довіру і ряд позитивних відгуків від них. Ми завжди раді стати Вашим надійним помічником у непередбачених фінансових труднощах.