zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити у Кривому Розі. Онлайн на карту та готівкою

Якщо раптово сталася скрутна фінансова ситуація, і терміново знадобилися гроші в борг у Кривому Розі, то компанія Глобал Кредит готова стати вам помічником у вирішенні цього питання. Компанія була заснована в 2012 році і, за роки успішної роботи на ринку мікрокредитування України, завоювала довіру і позитивні відгуки десятків тисяч клієнтів. Більш того, компанії вдалося зайняти передові позиції серед конкурентів. Основною метою нашої роботи є надання зручного і надійного сервісу нашим позичальникам. Швидкі кредити можна отримати на банківську картку, оформивши заявку онлайн, або готівкою, в одній з філій по всій країні.

На відміну від конкурентів, щоб видати гроші до зарплати в Кривому Розі ми не вимагаємо від позичальників:

 • довідок з місця роботи;
 • застав або поручителів;
 • довідок про доходи;
 • наявності "хорошої" кредитної історії. Навпаки, ми даємо можливість її поліпшити за рахунок короткої тривалості позики.

            Протягом 15 хвилин клієнт може оформити кредит готівкою в Кривому Розі або ж на картку від 200 до 10.000 гривень, терміном до 14 календарних днів. Для цього потрібно мати при собі український паспорт і податковий код (ІПН). При цьому, позичальник повинен відповідати таким критеріям: віковий діапазон від 18-и до 71-го року, мати джерело постійного доходу і українську прописку.

Основні переваги отримання мікрозайму з Глобал Кредит:

 • Оперативність оформлення кредиту. Вже через 15 хвилин після оформлення заявки на першу позику клієнту стає відомо про результат. При повторному зверненні за кредитними коштами потрібно не більше 5 хвилин. Сума автоматично надходить на банківську картку клієнта і доступна до використання.
 • Мінімальний пакет документів і ніяких довідок. Варто зазначити, що особисті дані клієнтів не передаються третім особам, використання персональних даних позичальників також неможливе в несанкціонованих цілях.
 • Тільки відкриті та прозорі взаємини Глобал Кредит з клієнтами. Сума виплат і комісії обумовлюються на самому початку і ніколи не змінюються. Для цього достатньо скористатися кредитним калькулятором на нашому сайті. Навіть якщо курс долара в країні зростає - сума позики до погашення не змінюється ніколи.
 • Клієнт має право вибирати як отримати позику - на банківську картку або кредит готівкою в Кривому Розі та інших містах України;
 • Наш сервіс доступний 24 на 7, без перерв, вихідних або свят.

Кредити в Кривому Розі доступні для дуже широкої категорії потенційних позичальників, таких як:

 • фрілансерам, саме зайнятим особам, військовослужбовцям або студентам;
 • у декретній відпустці або на лікарняному;
 • з "поганими" показниками кредитної історії;
 • особам, які отримують пільги або пенсійне забезпечення;
 • тим, кому відмовили в інших мікрофінансових організаціях та іншим.

Кредит онлайн в Кривому Розі на карту

            Гроші до зарплати в Кривому Розі можна отримати онлайн, не залишаючи свого будинку або робочого місця, що є стандартною практикою в країнах прогресивного світу. Надійність і безпека нашого сайту дозволяє проводити фінансові операції з особливою ефективністю. Це вкрай зручно і швидко, оскільки дозволяє клієнтам:

 • Не витрачати час на проїзд у відділення компанії і заощадити дорогоцінний час і гроші;
 • Не відчувати незручності стоячи в чергах;
 • Отримати позику в будь-який бажаний час;
 • Не взаємодіяти з кредитним менеджером безпосередньо і провести оформлення автоматично;
 • Не хвилюватися за збереження коштів по дорозі додому.

Щоб отримати кредит з поганою кредитною історією в Кривому Розі потрібно:

 • пройти реєстрацію на нашому сайті та заповнити кредитну заявку онлайн.
 • Очікувати рішення за кредитною заявкою протягом 15-и хвилин;
 • Після схвалення кошти будуть автоматично перераховані на вашу банківську картку.

            Клієнти повинні мати на увазі, що наша фінансова Компанія відповідає за конфіденційність і збереження особистих даних наших клієнтів. Ми ніколи не передаємо інформацію про вас третім особам, а дані, якими ви з нами ділитеся, надійно шифруються на наших серверах, що забезпечує збереження від втручання інтернет-шахраїв та інших осіб.

Кредити готівкою в Кривому Розі

            Незважаючи на повсюдну популярність електронних платежів та інших фінансових операцій через Інтернет, далеко не кожен упевнений в надійності або правильності роботи з онлайн-сервісами. Саме для таких клієнтів Глобал Кредит передбачив широку мережу філій по всій Україні. Тому кредит готівкою в Кривому Розі без довідки можна оформити у нас. Наші кредитні менеджери заповнять вашу заявку і всього через 15 хвилин повідомлять про рішення. У разі схвалення клієнт негайно отримує кредит готівкою прямо в руки.

Щоб погасити кредит позичальник може скористатися однією зі зручних для нього опцій:

1) готівкою, в одному з відділенні Глобал Кредит по всій Україні;

2) в особистому кабінеті на нашому сайті, за допомогою банківської картки Visa або Mastercard.

3) Електронними грошима Web Money;

4) Через один з популярних платіжних сервісів: Приват24, Easy Pay, Pay Wave, Pay Master, Liq Pay;

5) Готівкою через термінал самообслуговування: приват банк, City 24, Easy Pay, iBox.

SMS-кредити

            Для всіх клієнтів, яким потрібні гроші в борг у Кривому Розі і які раніше зверталися до нас за кредитними коштами і здійснювали виплати без затримок, ми пропонуємо спрощену послугу кредитування через SMS-повідомлення.

            Щоб скористатися послугою достатньо відправити SMS-повідомлення на короткий номер 717 з телефонного номера, який раніше вказувався у ваших кредитних заявках з Глобал Кредит. Наприклад, клієнт повинен вказати: суму позики (від 200 до 10.000 гривень)* термін кредитування (від 1 до 14 днів)* номер банківської картки (16 цифр). У SMS-запиті допустимо вказувати тільки цифри і зірочки. Якщо всі дані вказані правильно, то кошти автоматично надійдуть на картку протягом 60 секунд. У разі помилки перевірте інформацію, яку ви вводите, і повторіть надсилання.