zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Мікрокредити в Україні на карту і готівкою

Велика кількість людей з різних причин не має можливості взяти звичайний кредит в банку. У такій ситуації допомогти їм може мікрокредитування. І тут постає актуальне питання: що з себе представляє мікрокредит і які «плюси» може отримати позичальник оформляючи його?

Мікрокредит практично нічим не відрізняється від звичайного кредиту, крім того, що це завжди невелика сума грошей, яка видається позичальникові на короткий термін. Зазвичай це сума до 15000 на термін до 30 днів?

Хто придумав мікрокредитування?

Головна концепція, яка лежить в основі мікрокредитування була розроблена вченим-економістом родом з Бангладешу Мухаммедом Юнусом. Багато років тому, в 1974 році вчений брав участь у програмі, яка була спрямована на боротьбу з голодом в Бангладеші. Під час участі в даній програмі Юнусом було проведено масштабне дослідження, після якого він зробив висновки, що в більшості випадків, навіть зовсім маленька позика, може відіграти дуже велику роль для виживання бідного населення. Свою гіпотезу вчений підтвердив експериментом – ним були видані перші в світі десять мікрокредитів зі своїх особистих грошей. Першими його клієнтами стали десять жінок з Бангладешу, які виробляли бамбукову меблі. Загалом, сума запозичень дорівнювала $ 27. Вчений вирішив вчинити так тому, що з'ясував для себе неприємний факт – банківські установи не хотіли видавати позики ремісникам, які ледве зводили кінці з кінцями, тому що боялися, що ті не повернуть видані їм кошти.

Рекомендуємо почитати:
Хто придумав мікрокредити. Історія, ідея, успіхи і проблеми

Переваги мікропозик

На сьогоднішній день у мікрокредитів є ряд очевидних переваг:

 • вони можуть бути видані тим позичальникам, яким банки в кредитах відмовляють через їх погану кредитну історію;
 • видача відбувається дуже швидко. Їх можна отримати навіть за допомогою Інтернету в режимі онлайн, грошові кошти при цьому зараховуються на банківську карту. Щоб заповнити онлайн-анкету в Інтернеті, дочекатися схвалення заявки і отримати потрібну суму на карту – зазвичай потрібно не більше ніж півгодини;
 • для отримання мікрокредиту до позичальника пред'являється мінімум вимог. Документи – паспорт, код. Стабільне джерело доходу або ж без нього, якщо позичальник пенсіонер;
 • погасити забаргованість так само просто, як і оформити її. Це також можна зробити через Інтернет в режимі онлайн, не залишаючи своєї квартири чи офісу;
 • якщо є така потреба, багато компаній пропонують отримати мікрокредит готівкою;
 • під час оформлення не треба вказувати, для яких цілей Ви хочете взяти гроші в борг.

За яких ситуацій мікропозики є оптимальним рішенням?

Давайте розглянемо ситуації, при яких може знадобитися мікрокредит. Найчастіше він потрібен в ситуації, виходячи з якої були сформовані слогани більшості мікрофінансових організацій (МФО). Це банальний брак коштів для різних потреб до зарплати. Найчастіше їх так і називають: «Позики до зарплати», «Гроші до зарплати», «Кредити до зарплати». Якщо ж розглядати ситуацію окремо, потреба може бути будь-яка:

 • необхідність сплатити рахунки;
 • потреба придбати подарунок комусь із рідних чи близьких;
 • не вистачає грошей для вигідного придбання: смартфон, комп'ютер, побутова техніка, одяг та ін.;
 • потрібні гроші на відпочинок;
 • потрібні гроші для лікування.

Як отримати мікрокредит в компанії Глобал Кредит?

Оформити мікропозику в Глобал Кредит позичальник може вибравши більш зручний для себе спосіб. Їх є 2:

 • в онлайн режимі і отримати гроші в борг на свою карту. Щоб скористатися цим способом потрібно подати заявку в Інтернеті на сайті компанії. Цим способом на сьогоднішній день користується більшість позичальників, так як він є найбільш зручним і швидким;
 • готівкою відвідавши особисто найближче відділення Глобал Кредит. Такий спосіб отриманні гроше вибирають ті люди, які з якоїсь причини не довіряють фінансовим онлайн операціями або ж вони недостатньо добре вміють поводитися з комп'ютером. Щоб такі люди почували себе комфортно і мали можливість отримати фінансову підтримку в Україні відкрито більше 60 відділень Глобал Кредит.

Процедура отримання мікропозик на банківську карту проходить проста і зручна. Щоб її пройти треба:

 • за допомогою кредитного калькулятора зробити вибір потрібної суми, а ще визначитися з терміном кредитування;
 • створити свій особистий кабінет на сайті компанії Глобал Кредит;
 • внести потрібні дані в онлайн-анкету клієнта, після чого відправити заявку на розгляд;
 • після її обробки, якщо рішення буде позитивним, на протязі кількох хвилин кошти будуть відправлені на банківську картку клієнта.

Основні вимоги до позичальників в компанії Глобал Кредит

Традиційно, оформлення кредиту в нашого населення асоціюється з дуже довгою паперовою тяганиною і неодноразовими візитами до фінансових установ. Коли людина приймає рішення оформляти кредит в банку, то, можливо, все так і станеться. Її чекатимуть довгі черги, як мінімум пару походів до кредитного менеджера і постійні вимоги принести якийсь документ, довідку або ксерокопію. Щоб взяти кредит на карту в компанії Глобал Кредит нічого вищеописаного робити не треба. Тут вимоги дуже лояльні:

 • вік клієнта в межах 18-71 року;
 • документи, які знадобляться для оформлення: код і паспорт;
 • постійне джерело заробітку: офіційна чи неофіційна з/п або документ, що підтверджує отримання пенсії, якщо позичальник пенсіонер;
 • електронна пошта і мобільний телефон;
 • банківська картка.

Чому варто звернутися в компанію Глобал Кредит?

Компанія Глобал Кредит поєднала в собі онлайн і оффлайн сервіс, за допомогою якого можна отримати мікрокредит в Україні за 15-20 хвилин. Компанія готова прийти до Вас на виручку в режимі 24/7 – ми приймаємо онлайн-заявки і видаемо кредити на карту цілодобово.

Якщо банки не захотіли видати Вам кредит, не потрібно засмучуватися. Відвідайте наші відділення або зайдіть на сайт, наші фахівці докладуть усіх зусиль, щоб Вам було надано необхідну фінансову допомогу. Пройде не більше 15 хвилин, як Ваш мікрокредит буде оформлений і після його схвалення гроші відразу ж будуть відправлені до Вас на картку. Беріть мікропозики онлайн на нашому сайті і повністю довіртеся справжнім професіоналам, звертайтеся в Глобал Кредит!

Умови отримання грошей в нашій компанії прозорі настільки, наскільки це взагалі можливо. Після вибору суми і терміну кредиту в кредитному калькуляторі, він розрахує Вам фінальну суму погашення. І власне, віддавати доведеться лише те, що розрахує система. У Глобал Кредит немає ніяких додаткових або прихованих платежів. У свою чергу Компанія теж сподівається на порядність своїх позичальників і вірить в те, що вони вчасно погашатимуть заборгованість без прострочень і затримок.

Якщо Вам терміново знадобився мікрокредит в Україні, Ви без проблем можете взяти його в компанії Глобал Кредит! Ми допоможемо вирішити Вам тимчасові труднощі з грішми в максимально короткий термін, тому що ми з повагою ставимося до кожного клієнта! Якщо бажаєте переконатися в цьому, скористайтеся нашими послугами!

Швидкі онлайн кредити на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредити з 18 років на картуКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівМиттєві, моментальні кредити на картуТерміново гроші в борг не виходячи з домуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України