zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Мікрокредити в Україні на карту і готівкою

Багато хто, з різних причин, не може отримати кредит у банку. У таких випадках на допомогу приходить мікрозайм, і питання стає руба - що таке мікрокредитування і які у нього переваги для позичальника. Суть мікрокредитування не відрізняється від класичного банківського кредитування, але відмінність полягає в невеликій сумі кредиту і короткому терміні повернення позики. Зазвичай мікрозайм не перевищує суми в 15000 гривень і термін до 30 днів.

Хто придумав мікрокредитування?

Наріжний камінь концепції мікрокредитування був сформований вченим-економістом Мухаммедом Юнусом з Бангладешу в 1974 році. У той час він брав участь у проекті, спрямованому на боротьбу з голодом у своїй рідній країні. Саме під час реалізації даного проекту Юнус провів масштабне дослідження і прийшов до висновку, що навіть зовсім маленький кредит може мати великий вплив і роль для виживання найбідніших верств населення. Пізніше він довів свою гіпотезу експериментом: Юнус видав перші в світі десять мікрозаймів з особистих грошей. Його клієнтами, в рамках експерименту, стали 10 жінок з Бангладешу - виробниці бамбукових меблів. Загальна сума таких кредитів склала 27 доларів США. На це його спонукала інформація про те, що банківські установи відмовлялися кредитувати ремісників і фермерів, які відчайдушно потребували готівкових коштів і перебували на межі виживання. Такі рішення представників банків базувалися на невпевненості у поверненні позик з боку таких позичальників.

Рекомендуємо почитати:
Хто придумав мікрокредити. Історія, ідея, успіхи і проблеми

Переваги мікропозик

Розглянемо очевидні переваги отримати мікрозайму:

 • видається навіть позичальникам, яким відмовили в банківському кредиті у зв 'язку з «поганою» кредитною історією;
 • висока швидкість обробки заявки та перерахування кредитних коштів на картку клієнта - не більше 30 хвилин часу;
 • легко отримати через мережу Інтернет в онлайн режимі без візиту в офіс компанії;
 • від позичальника потрібно всього лише надати паспорт, ІПН і джерело доходу. Якщо клієнт пенсійного віку, то необхідні тільки документи;
 • простий механізм погашення заборгованості;
 • можливість отримати мікрозайми в Україні готівкою;
 • клієнту немає необхідності пояснювати для чого потрібні кредитні кошти і як вони будуть витрачатися.

Ми надаємо мікрозайми дуже широкій аудиторії потенційних позичальників, наприклад, таких як:

 • без офіційного працевлаштування та офіційної виплати заробітної плати;
 • хто не може підтвердити доходи документально;
 • студентам, військовослужбовцям, пенсіонерам, фрілансерам, приватним підприємцям;
 • тим, у кого незадовільна кредитна історія;
 • отримувачам соціальних виплат або особам з інвалідністю та інших категорій громадян України.

За яких ситуацій мікропозики є оптимальним рішенням?

Ситуації, в яких потрібні такого роду швидкі кредити, можуть бути різними. Але найчастіше - недостатня кількість фінансових коштів щоб протягнути до зарплати. У народі їх називають "Гроші до зарплати", "Кредити до зарплати" або "Швидкі кредити". Але кожна ситуація індивідуальна і потреба може бути найрізноманітнішою:

 • заборгованість з квартплати або прострочені рахунки;
 • привітати рідну або близьку людину з важливою датою;
 • недостатньо коштів для покупки смартфона, гаджета або комп 'ютера для роботи або банально - одягу;
 • необхідні гроші на відпочинок або лікування;
 • оплатити спортивну секцію, гурток або ремонт у класі для коханої дитини та інше.

Як отримати мікрокредит в компанії Глобал Кредит?

Щоб оформити швидку позику в нашій Компанії ми передбачили для клієнтів кілька зручних способів, а саме:

 • у режимі онлайн - через мережу Інтернет, отримавши переказ кредитних коштів на свою банківську картку. Для того, щоб зробити це необхідно подати заявку зареєструвавшись на нашому офіційному сайті. Цим зручним способом користується більшість клієнтів у зв 'язку з його ефективністю;
 • готівкою до рук - відвідавши найближче відділення Глобал Кредит. Даний спосіб є оптимальним для тих, хто ще не звик здійснювати фінансові операції через Інтернет або ж відчуває певні складнощі з комп 'ютерною технікою. Для того, щоб такі клієнти відчували себе комфортно, безпечно і могли отримати необхідну фінансову підтримку, в Україні регулярно функціонують понад 60 фізичних відділень нашої Компанії.

Для отримання мікрокредиту на банківську картку ми підготували для клієнтів зручну, покрокову інструкцію:

 • використовуйте кредитний калькулятор на нашому сайті і виберете оптимальну суму та відповідний термін кредитування;
 • створіть особистий кабінет на сайті компанії Глобал Кредит;
 • внесіть необхідні особисті дані в анкету клієнта і відправте заявку на розгляд наших кредитних експертів;
 • очікуйте обробки заявки і, в разі позитивного рішення, протягом декількох хвилин кредитні кошти автоматично будуть зараховані на банківську картку клієнта.

Основні вимоги до позичальників в компанії Глобал Кредит

Найчастіше, процес оформлення кредиту, серед наших співгромадян, асоціюється зі складною бюрократією, кількома візитами до банківського менеджера і відповідями на незручні питання з їхнього боку. Приймаючи рішення про оформлення банківської позики - так воно швидше за все і станеться. Позичальнику не врятуватися від довгих черг і гори оригіналів документів і папки скан-копій з підписами і мокрими печатками. Для того, щоб взяти кредит на картку в Глобал Кредит нічого з вищеописаного непотрібно.

Наші критерії і вимоги максимально лояльні, щоб допомогти кожному з наших клієнтів трохи спростити життя. А саме:

 • вік позичальника від 18 до 71 року;
 • паспорт та ідентифікаційний код (ІПН);
 • джерело постійного заробітку: будь це офіційна або не офіційна заробітна плата або документ, що засвідчує отримання пенсійної допомоги;
 • особистий номер мобільного телефону та електронна адреса;
 • наявність банківської картки.

Кредит за 60 секунд для постійних клієнтів через SMS-запит

            Щоб стати нашим постійним клієнтом достатньо отримати перший мікрокредит в нашій компанії і виплатити його без затримок. Все дуже просто! Якщо клієнт відповідає цій вимозі, то він сміливо може скористатися інноваційною послугою кредитування через SMS-запит.

            Завдяки цій послузі можна повторно не витрачати час на заповнення кредитної заявки онлайн або на поїздку у відділенні Глобал Кредит. Для того, щоб отримати кредит через SMS необхідно відправити повідомлення, що містить тільки цифри і зірочки на короткий номер 717.

Повідомлення має виглядати таким чином і містити таку інформацію: розмір кредиту в гривнях (тільки цифри) * термін кредитування (до 14 днів) * номер банківської картки (16 цифр). Вкрай важливо, щоб SMS-запит містив тільки цифри і зірочки, оскільки букви та інші символи системою не сприймаються.

Наприклад: 4300*4*8888888888888888

Як здійснити виплату за мікрокредит

          Для того, щоб виконати свої кредитні зобов 'язання перед нашою фінансовою Компанією, ми подбали про найрізноманітніші опції щоб виплатити онлайн позики в Україні. Кожен клієнт, без винятку, знайде зручний для себе спосіб. Переконайтеся самі!

 • Виплата доступна готівковими коштами:
 • в одному з наших відділень по всій Україні;
 • через термінали самообслуговування: iBox, Система, Easy Pay, Приват банк;
 • Безготівковим платежем або електронними грошима онлайн:
 • в особистому кабінеті на нашому сайті, за допомогою кредитних карток Visa або Mastercard;
 • через одну з популярних платіжних систем, таких як: Приват24, Easy Pay, Pay Wave, Pay Master, Liq Pay;
 • електронними грошима Web Money;

Чому варто звернутися в компанію Глобал Кредит?

            Ми пишаємося тим фактом, що наша компанія увібрала в себе найкраще з можливостей онлайн і офлайн сервісів, завдяки яким отримання онлайн позики в Україні стало можливим за 15-20 хвилин. Сервіси Глобал Кредит доступні до послуг клієнтів в режимі 24 на 7, без вихідних і перерв.

            Отримали відмову в банківському кредиті - не біда! Майже будь-яку ситуацію фінансову ситуацію можна виправити, не впадайте у відчай! Для цього клієнту потрібно відвідати наш офіційний сайт. Наші фахівці зроблять все можливе, щоб необхідні кошти надійшли на ваш банківський рахунок. Всього 15 хвилин і ваш мікрозайм онлайн на карту в Україні буде оформлений. Тільки Глобал Кредит забезпечить швидкі і настільки зручні позики на карту в Україні. Довіртеся справжнім професіоналам - звертайтеся прямо зараз!

            Завдяки нашій гнучкості, професіоналізму та продуманості кожного кроку, наші умови максимально прозорі, навіть порівняно з конкурентами на ринку мікрофінансових організацій України.

            Як тільки клієнт вибирає необхідну суму і термін мікрокредитування в кредитному калькуляторі, він автоматично бачить фінальну суму необхідну для погашення. Так, у нашій Компанії відсутні приховані платежі або додаткові комісії в момент виплати заборгованостей. Натомість, від наших клієнтів, ми сподіваємося на своєчасне погашення заборгованості - без прострочень і затримок.

            Якщо вам необхідна позика на картку в Україні, то компанія Глобал Кредит надасть її вам. Ми допоможемо вирішити тимчасові фінансові труднощі в максимально стислі терміни. Ми поважаємо кожного клієнта і кожне з питань важливе для нас. Отримуйте мікрозайми онлайн на карту в Україні з Глобал Кредит.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України