zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Онлайн кредити в Ужгороді на карту та готівкою

Непередбачена потреба в певній сумі грошових коштів може виникнути у кожного. Більшість українців бояться оформляти кредити, тому що зазвичай цей процес асоціюється з низкою складнощів. Компанія «Глобал Кредит» вже 5 років на ринку України спеціалізується на видачі мікрокредитів за спрощеними умовами і завжди вам допоможе, якщо ви шукаєте де взяти гроші в кредит. Ми оформляємо позики від 200 до 10 000 грн., терміном від 2 днів до 2 тижнів без застав і поручителів. Все, що потрібно від позичальника:

  • Вік від 18 до 71 року;
  • Наявність паспорта та ІПН;
  • Бути працевлаштованим;
  • Мати українську прописку.

Головні переваги «Глобал Кредит»

Наша гордість - це велика база клієнтів і безліч позитивних відгуків від них. Ми намагаємося не розчарувати вас і надавати вкрай зручні умови для оформлення кредитів:

  • Дуже швидкі терміни. Відповідь про можливість видати суму клієнту повідомляється всього через 20 хвилин. Якщо позика повторна, то через 5 хвилин.
  • Єдині необхідні нам документи: паспорт та ІПН. Ми жорстко контролюємо, аби ваші дані не передавалися третім особам і не використовувались несанкціоновано.
  • Сума до погашення без прихованих і додаткових платежів.
  • Даємо можливість взяти гроші на руки або на карту, за вашим бажанням.
  • Через SMS і онлайн-кредитування можна отримати гроші в будь-який час доби.
  • Надаємо шанс оформити позики навіть позичальникам з поганою кредитною репутацією. Багато хто використовує цю можливість, щоб її покращити.

Кредит онлайн в Ужгороді на платіжну карту

Весь світ активно переходить на віртуальне кредитування. Це дуже зручно, адже щоб отримати гроші до зарплати не потрібно далеко їхати, стояти в черзі, підлаштовуватися під графік роботи офісів. Онлайн-сервіс доступний завжди, і вдень і вночі, без перерв і вихідних. Крім того, деякі клієнти соромляться факту потреби в грошах, спілкування з менеджером, тому їм психологічно простіше брати позики через інтернет. Все дуже просто і швидко: зайдіть на наш сайт, оформіть заявку і почекайте на відповідь стільки ж як в попередньому випадку. Після того, як ви отримаєте підтвердження рішення на видачу кредиту, суму відразу ж перерахують вам на банківську карту.

Кредити готівкою в Ужгороді

На жаль, в Ужгороді у нас поки відділень немає. Тому, щоб взяти кошти готівкою доведеться їхати до наших партнерів в найближчі міста Закарпатської області (Виноградів, Мукачево, Хуст). Привітні менеджери завжди готові допомогти з усіма питаннями, що виникли. Вам обов'язково потрібно буде мати з собою паспорт і код. Після того, як фахівець оформить для вас заявку, потрібно буде трохи почекати на відповідь про можливість отримати гроші в борг. При першому зверненні час очікування - 20 хв., при повторному - 5 хвилин.

SMS кредити

Постійні клієнти можуть терміново взяти кредит за допомогою SMS-кредитування всього за 5 хвилин! Для цього відправте зі свого мобільного повідомлення на номер 717 з таким текстом: сума (200-10 000 грн.)*термін (2-14 днів)*номер банківської картки. (Наприклад, 500*5*51681111111111111). Вказуйте виключно цифри і зірочки.