zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Термінові кредити онлайн на карту

Сучасний світ розвивається з неймовірною швидкістю. Інтернет-технології використовуються скрізь – в усіх сферах нашої життєдіяльності. Істотні зміни не обійшли стороною й галузі кредитування. Ще декілька років тому отримати кредит на карту терміново було чимось фантастичним, але у 2021 році це абсолютна реальність. У сучасній Україні класичним банківським кредитом уже давно не здивуєш, оскільки більшість людей з фінансовими складнощами, або бажаючі здійснити свою мрію, зазвичай, оформляють кредити. Сучасність вимагає швидких рішень та оперативності процесів, саме цьому на зміну банківському кредитуванню прийшов новий варіант –  кредит онлайн на банківську карту.

Ця послуга надається мікрофінансовими організаціями (МФО), що надають послуги швидких кредитів через мережу Інтернет. В першу чергу, такі сервіси допомагають в отриманні кредиту терміново. У процесі отримання позики відсутня необхідність відвідування офісу компанії, або відділення – увесь процес здійснюється онлайн без особистого спілкування клієнта та кредитного експерта. Саме через оперативність обробки кредитних заявок цей вид кредитів називають терміновим.

У більшості інтернет-сервісів процес видачі кредиту (оформлення заявки, розгляд та прийняття рішення, переказ на карту) займає не більше 30 хвилин. Такі кредити також називають кредити до зарплати або мікрокредити (мікропозики).

Основні переваги отримання термінового кредиту через інтернет:

Для яких цілей ідеально підійде терміновий кредит?

 • закрити недостачу в сімейному бюджеті до отримання наступної заробітної плати;
 • проведення ремонтних робіт, планових або невідкладних;
 • купівля медичних препаратів або лікування;
 • термінова поїздка або форс-мажорна ситуація;
 • оплата за навчання, спорт, гуртки для дитини;
 • купівля гаджетів або побутової техніки;
 • оплата квартплати або інших господарських витрат, на які просто не вистачає.

Швидкі кредитні кошти доступні для максимально широкого кола громадян, таких як:

 • оформленим неофіційно або тим, хто не може підтвердити працевлаштування або офіційні доходи;
 • одержувачам пенсійного забезпечення;
 • які перебувають у декретній відпустці або військовослужбовцям;
 • фрілансерам або саме зайнятим особам.

Вимоги до клієнтів в Глобал Кредит

Усі ми знаємо, що оформлення кредиту у банку означає гору документації, пара-трійка візитів до банківського менеджера, повні папки скан-копій. Необхідно мати сталеву рішучість щоб взяти гроші в борг у банку. У Глобал Кредит все простіше та швидше, не виходячи з дому – через інтернет.

У нашій Компанії дуже прості вимоги до позичальників:

 • жінки та чоловіки від 18 до 71 року;
 • наявність паспорту і коду;
 • постійний дохід;
 • контактний телефон та електронна пошта;
 • наявність картки банку.

Як отримати терміновий кредит в Глобал Кредит

Отримати мікрокредит на карту можливо двома способами:

Щоб оформити кредит онлайн на картку терміново необхідно пройти декілька простих кроків:

 1. обрати необхідну суму та оптимальний строк кредитування використовуючи зручний кредитний калькулятор на нашому офіційному сайті;
 2. зареєструвати особистий кабінет;
 3. заповнити онлайн-анкету та відправити заявку;
 4. після обробки заявки та прийняття рішення кредитним експертом кредитні кошти будуть відправлені на банківську картку автоматично.

Погашення термінового онлайн кредиту в Глобал Кредит

Для зручності наших клієнтів ми потурбувалися про різноманітні опції для погашення заборгованості:

 • готівкою через наші відділення, відправивши кошти через термінали ПриватБанкуIBOXCity24Easy Pay;
 • онлайн через особистий кабінет на офіційному сайті Компанії, через сервіс Приват24 чи платіжні системи Еаsу PayРауМаstеr чи WebMoney.

Якщо клієнти відчувають труднощі з виплатою, то завжди можна продовжити дію кредитного договору і перенести термін виплати на більш пізній термін. Для цього необхідно відвідати особистий кабінет на нашому офіційному сайті і вибрати функцію "продовжити договір". Завдяки такій гнучкості, з боку нашої компанії, клієнти можуть спати спокійно і уникнути нарахування штрафів. Якщо дія кредитного договору продовжується, то позичальник оплачує тільки відсоток (%) за використання коштів.

SMS-кредитування для постійних клієнтів

Для наших постійних клієнтів діють особливі умови - отримання термінового кредиту через SMS-запит, за 60 секунд. Постійним клієнтом може впевнено вважатися той, хто звертається до нас повторно і раніше без прострочень повертав кредитні кошти. Для цього потрібно відправити SMS-повідомлення з мобільного номера (раніше зареєстрованого у ваших заявках на кредит) на номер 717.

Приклад SMS-повідомлення для отримання термінового кредиту:

Прописана цифрами сума кредитних коштів (до 10.000 гривень) * часовий період на який необхідна позика (до 14 днів) * номер картки банку для зарахування грошей (16 цифр).

Наприклад: 2700*5*1111111111111111

Візьміть до уваги, що повідомлення має містити лише зірочки та цифри, без пробілів, літер або інших знаків.

Переваги співпраці з Глобал Кредит

Ми надаємо сучасний та зручний сервіс для позичальників в інтернеті та через мережу відділень у великих містах та районних центрах України. Компанія працює без перерв та вихідних, 24 на 7 – ми не підведемо у відповідальний момент. Глобал Кредит дотримується політики відносин, що базуються на взаємодовірі з позичальниками, тому ми не встановлюємо додаткових перепон під час отримання швидких кредитів. Наше кредо – прозорість та відкритість у роботі, ми гарантуємо відсутність прихованих платежів та відповідаємо за результат. Клієнт може бути переконаний у оперативності вирішення поставлених завдань. Зробіть правильний вибір та отримайте терміновий кредит без зайвих нервів та часу.

Додатковим і дуже актуальним фактором є безпека і збереження даних наших клієнтів. Пам'ятайте, що ми ніколи не передаємо інформацію про вас третім особам. Завдяки шифруванню даних на наших серверах ваші особисті дані недоступні для інтернет-шахраїв або стороннього втручання.

Глобал Кредит – ваш вибір, якщо отримали відмову по банківській кредитній заявці, або у іншій мікрофінансовій організації. Ми зробимо все можливе щоб ви отримали необхідну фінансову підтримку. Від вас потрібно лише трішки часу (зазвичай 15 – 20 хвилин) для оформлення мікропозики. Після схвалення кредитні кошти автоматично перерахуються на вказану банківську картку.

Умови, за яких видаються термінові кредити у нашій Компанії, – повністю прозорі та прості. Так, побачивши у кредитному калькуляторі суму (яку буде необхідно погасити наприкінці кредитного періоду), можете не сумніватися – сума буде такою ж, як і під час оформлення позики. У нас немає прихованих платежів чи комісій. У свою чергу, ми сподіваємося на наших клієнтів у питанні чіткого дотримання термінів погашення кредитної заборгованості. Строки та розмір виплат зручно та легко контролювати у особистому кабінеті на нашому сайті.

Якщо вам знадобився терміновий кредит на карту – звертайтеся у Глобал Кредит. Ми допоможемо вирішити складні фінансові ситуації у стислі строки. Для Компанії важливий кожний клієнт – переконайтеся самі та скористайтеся сучасними послугами мікрокредитування.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України