zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

background

otrimay groshi cilodobovo uk

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Онлайн кредити, гроші до зарплати

Компанія Глобал Кредит почала працювати на ринку надання фінансових послуг в далекому 2012 році, з цієї причини можна сміливо стверджувати, що компанія є першопрохідцем у цій сфері бізнесу.

Мікрокредитування завжди користувалося великою популярністю, тому що позичити гроші до зарплати так набагато простіше і швидше, ніж при зверненні до банківської установи. Судіть самі: грошові кошти прямо зараз, моментально або стопки документів, довгий період розгляду Вашої заявки (часто це може зайняти кілька днів) і не одне відвідування банку. Якщо людина потребує суму 1.000-2.000 грн. на 10-14 днів, безглуздо йти за нею до банку.

Видача швидких кредитів (онлайн і готівкою) зараз знаходиться на вершині своєї популярності, це всесвітній тренд, що є цілком нормальним явищем. По всьому світу кредити до зарплати – один з найпростіших і комфортних інструментів, який дає можливість брати в борг невеликі суми на маленький термін. Таке зручне рішення фінансових проблем. Але в той період, коли ми з'явилися на ринку – було ясно, що позичальникові треба спілкуватися з кредитним менеджером і отримувати гроші в борг на руки, а не на банківську картку. З цієї причини нашою компанією був зроблений особливий упор на філії. Так вже влаштовані наші люди. Але за останні кілька років тенденція кардинально змінилася і дуже велика кількість позичальників беруть гроші до зарплати онлайн. Протягом останнього року на ринку спостерігається приріст в даному сегменті на рівні 300%.

Давайте розглянемо основні переваги кредитів до зарплати під час їх оформлення онлайн:

 • людині не потрібно витрачати зайвий час, тому що не доведеться відвідувати відділення фінансових установ;
 • потрібен мінімальний пакет документів;
 • рішення про видачу грошей приймається протягом декількох хвилин;
 • позичальник сам вибирає потрібну суму і період, на який він бажає кредитуватися;
 • не обов'язково надавати документи, які можуть підтвердити офіційний дохід;
 • поручителі і застава не знадобляться;
 • кредит може бути виданий позичальникові, який має погану кредитну історію;
 • такі кредити можуть допомогти виправити свою кредитну історію.

Вимоги до клієнтів в Глобал Кредит

Більшість людей асоціює оформлення кредиту зі збором багатьох документів і довідок та частими відвідинами банків. При спробі взяти кредит в банку, Вам дійсно, швидше за все, доведеться з усім цим зіткнутися. Ви будете змушені вистояти кілька черг, кілька разів відвідати кредитного менеджера і зібрати досить велику кількість документів. З компанією Глобал Кредит все це Вам робити, звісно ж, не доведеться.

При оформленні кредиту до зарплати, ми пред'являємо до своїх позичальників мінімальні вимоги:

 • вік 18-71 рік;
 • мінімальний пакет документів: паспорт та код;
 • постійний дохід (зарплата може бути неофіційною);
 • мобільний телефон та email;
 • картка українського банку.

Яким чином взяти в кредит гроші до зарплати в Глобал Кредит

Взяти кредит у нашій компанії Ви можете за допомогою 2-х варіантів:

 • варіант 1онлайн на карту будь-якого українського банку, оформивши заявку на сайті. Цей варіант є найшвидшим і комфортним;
 • варіант 2готівкою в одній з філій Глобал Кредит. Цим варіантом найчастіше користуються позичальники, які поки не мають довіри до видачі кредитів онлайн або ж цей варіант досить важкий для них. Щоб таким клієнтам теж було комфортно, ми відкрили більше 70 філій у багатьох містах України.

Процес оформлення кредиту до зарплати максимально простий і зручний. Для цього треба:

 • вибрати за допомогою кредитного калькулятора потрібну суму і період кредитування;
 • пройти просту реєстрацію на сайті;
 • внести потрібну інформацію в онлайн-анкету та відправити заявку;
 • після того як заявка буде оброблена, гроші відразу ж будуть відправлені на Вашу банківську карту.

Погашення заборгованості в Глобал Кредит

Є ряд комфортних способів погашення заборгованості:

 • через Інтернет: відвідавши свій особистий кабінет і здійснивши платіж застосовуючи банківську карту або ж за допомогою платіжних систем PayMaster, Easy Pay, WebMoney;
 • за допомогою готівки: у відділеннях Глобал Кредит, за допомогою терміналів самообслуговування ПриватБанк, City24, IBOX та Easy Pay.

Чому кредити до зарплати в компанії Глобал Кредит це вигідно

Глобал Кредит – сучасний, зручний сервіс в Інтернеті та з мережею філій, які надають послугу видачі грошей до зарплати на території України. Компанія завжди готова прийти до Вас на виручку – 24 години на добу без перерв і вихідних. Ми працюємо навіть у свята. Глобал Кредит з великою довірою ставиться до своїх позичальників і ніколи не створює будь-яких штучних перешкод під час видачі кредиту до зарплати. Компанія орієнтована на швидке вирішення поточних завдань, максимальну лояльність до позичальників, а також прозорість усіх фінансових операцій.

Ми завжди готові Вам допомогти! Вам не дали кредит в банку? Не варто сумувати. Відвідайте наш сайт або філію, і ми постараємося вирішити Вашу фінансову проблему. Вам потрібно буде почекати близько 15 хвилин, поки відбуватиметься оформлення онлайн кредиту до зарплати, після чого кошти будуть зараховані на Вашу карту.

Умови видачі кредитів в Глобал Кредит максимально прозорі. Коли Ви погашатимете кредит, Вам потрібно буде заплатити саме ту суму, яку для Вас розрахував кредитний калькулятор ще при оформленні, ніяких прихованих платежів у нас немає. Ми ж сподіваємося на порядність своїх позичальників і чекаємо від них своєчасного погашення кредиту.

Якщо Вам терміново потрібні гроші до зарплати – звертайтеся в Глобал Кредит! Ми допоможемо вирішити Ваші фінансові проблеми за найкоротший час, тому що для нас важливий кожен клієнт!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюОнлайн кредит 365 днівТерміново гроші в борг не виходячи з домуМиттєві, моментальні кредити на картуЕкпрес-кредит онлайн на картуІнтернет-кредитування на карту онлайнШвидкі кредити для підприємцівКредит без застави та поручителівМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюОнлайн кредити, гроші до зарплатиОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України