zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Онлайн кредити, гроші до зарплати

Компанія Глобал Кредит успішно працює на ринку фінансових послуг України з 2012 року, і, по праву, вважається першопроходьцем у галузі швидких кредитів. Мікрокредитування стало популярним в нашій країні з моменту появи послуги на ринку, оскільки позичити гроші до зарплати, ніколи раніше, не було так просто і оперативно. Особливо якщо порівнювати зі звичайними банківськими кредитами.

Дійсно, є велика різниця між отриманням кредитних коштів протягом 30 хвилин або: збирати папку документів, безліч скан-копій і очікувати прийняття рішення по кредитній заявці до декількох тижнів, плюс відвідування відділення банку і відповідь на незручні питання банківського менеджера. Вибір очевидний! Якщо необхідна позика до зарплати в розмірі від 1200 до 2000 гривень на 10 або 15 днів, то природно немає сенсу йти за нею в банк. Клієнт просто отримає відмову і витратить час даремно, не кажучи вже про безглузду поїздку туди і назад. Стресових ситуацій у повсякденному житті досить і так.

Видача швидких позик, готівкою і онлайн, знаходиться на піку популярності - однозначний тренд на глобальному ринку фінансових послуг, і це обґрунтоване твердження. Отримати позику до зарплати, у всьому світі, стало одним з найлегших і поширених механізмів подолання тимчасових фінансових труднощів, що дозволяє кредитуватися на відносно невеликі суми і терміни.

Коли наша Компанія розпочала свою діяльність на ринку фінансових послуг України - обов'язковою практикою для позичальника було спілкування з кредитним менеджером у відділенні банку, а отримувати гроші в борг можливо було лише в руки. Тим самим отримати гроші до зарплати на карту було неможливим і чимось за межею фантастики. Саме тому ми приділили особливу увагу розвитку мережі філій по всій Україні. На сьогоднішній день їх понад 70, у великих містах і обласних центрах.

За останні кілька років вищеописана тенденція кардинально змінилася і, тепер, позичальники отримують гроші до зарплати на карту. Протягом минулого і поточного року спостерігається приріст, в даному фінансовому сегменті, на рівні 300%.

            Розглянемо головні переваги отримати гроші до зарплати онлайн:

 • відсутня необхідність у відвідуванні відділення Компанії і витрачати дорогоцінний час;
 • для оформлення заявки потрібен мінімальний перелік документів;
 • рішення про виділення кредитних коштів приймається протягом півгодини;
 • позичальник самостійно обирає необхідну суму та зручний період кредитування;
 • не потрібні документи, що підтверджують офіційну заробітну плату;
 • відсутня практика приводу поручителів або застави майна;
 • позика доступна для клієнтів з "поганою" кредитною історією;
 • кредит до зарплати також допомагає виправити кредитну історію за рахунок короткого терміну погашення позики;

Вимоги до клієнтів в Глобал Кредит

            У більшості громадян процес оформлення кредиту невід 'ємно асоціюється зі збором численних документів, довідок та відвідуванням банківських відділень. Це дійсно так, якщо говорити про класичне банківське кредитування. Компанія Глобал Кредит руйнує такі рамки і спрощує бар 'єри в отриманні мікрокредитів для своїх клієнтів.

При оформленні від вас потрібно відповідати таким критеріям:

 • вік від 18- до 71 року;
 • мінімальний пакет документів: ІПН та паспорт;
 • джерело постійного доходу (зарплата може бути неофіційною);
 • особисті електронна пошта та номер мобільного телефону;
 • дійсна картка будь-якого українського банку.

Яким чином взяти в кредит гроші до зарплати в Глобал Кредит

Для зручності клієнтів ми розробили кілька зручних опцій для оперативного отримання кредитних коштів:

 • опція 1 - онлайн на картку будь-якого українського банку, через особистий кабінет клієнта на офіційному сайті Компанії. Цей варіант є найоптимальнішим і найменш витратним у плані часу;
 • опція 2 - готівкою в одній з філій Глобал Кредит. Цей метод, найчастіше, найбільш зручний для тих позичальників, хто не є впевненим користувачем комп'ютера або інтернету. Для них передбачено понад 70 філій у великих містах України.

Для того, щоб оформити швидкий кредит до зарплати клієнту потрібно слідувати кільком простим крокам:

 • скориставшись кредитним калькулятором, на сайті Глобал Кредит, вибрати необхідну суму позики і комфортний період її повернення;
 • пройти реєстрацію особистого кабінету клієнта;
 • внести обов 'язкову інформацію в онлайн-анкету і відправити заявку на розгляд нашого кредитного фахівця;
 • після прийняття рішення за заявкою - кредитні кошти в автоматичному режимі надійдуть на зазначену в заявці банківську картку.

Погашення заборгованості в Глобал Кредит

Існує кілька комфортних способів погашення кредитної заборгованості:

 • банківською карткою Visa або Mastercard через Інтернет: в особистому кабінеті на сайті або через системи PayMaster, Easy Pay, WebMoney;
 • готівкою: у відділеннях Глобал Кредит, через термінали самообслуговування ПриватБанк, City24, IBOX, Easy Pay.

            Нагадуємо, що в нашій фінансовій Компанії відсутні штрафні санкції. Якщо у вас з якоїсь з причин сталося прострочення або просто немає можливості закрити кредитну заборгованість, то в таких випадках доступна функція продовження кредитування (перенесення термінів виплати тіла кредиту). У такій ситуації клієнт оплачує лише відсоток (%) за використання кредитних коштів. Ми цінуємо наших клієнтів і віримо, що взаємини повинні базуватися на довірі і надійності з обох сторін. Дана функція доступна в особистому кабінеті позичальника на нашому офіційному сайті. Також за консультацією можна звернутися до одного з наших менеджерів по телефону 0 800 807-888, (097) 097-88-88**.**

Гроші до зарплати через SMS повідомлення

            Для постійних клієнтів, які вже зверталися в нашу компанію і повертали позику без прострочень, доступна послуга отримання кредиту через SMS-повідомлення. Це –інноваційна послуга дозволяє отримати кошти на вашу картку протягом 60 секунд.

            Щоб скористатися послугою потрібно відправити повідомлення на короткий номер 717. Це повідомлення має виглядати наступним чином: сума необхідних середньосв * кільетво днів кредитування * номер банківської картки.

Наприклад: 2400*7*1111111111111111. Увага, перевірте правильність даних, що вводяться, SMS-запит повинен містити лише цифри та зірочки (*). Якщо всі дані введені вірно, то позика надійде на картку протягом 1 хвилини.

Чому кредити до зарплати в компанії Глобал Кредит це – вигідно

            Наша компанія об 'єднує в собі всі переваги сучасного Інтернет-сервісу і великої мережі філій, які надають послугу з видачі мікрокредитів на території України. Наші кредитні фахівці завжди готові допомогти у вашій фінансовій ситуації - 24 години на добу без перерв, вихідних або святкових днів.     

            Глобал Кредит глибоко цінує і поважає своїх позичальників, саме тому ми не створюємо перешкод або складнощів під час видачі або повернення мікрозаймів. Ми максимально орієнтовані на оперативне вирішення поставлених завдань, лояльність і прозорість будь-яких фінансових операцій.

            Якщо вас спіткала невдача в отриманні кредиту в банку або іншій мікрофінансовій організації, то це не кінець світу. Пам 'ятайте, що практично з будь-якої ситуації завжди можна знайти вихід. Відвідайте один з наших філій по всій Україні і переконайтеся самі - наші фахівці зроблять все можливе, щоб допомогти у вирішенні тимчасових фінансових труднощів. Від вас буде потрібно до 20 хвилин часу поки наші співробітники допоможуть вам оформити позику, після цього сума мікрокредиту буде автоматично перерахована на вашу банківську карту.           

            Умови видачі кредитних коштів у Глобал Кредит є одними з найбільш прозорих на ринку фінансових послуг України. У момент погашення заборгованості клієнт оплачує саме ту суму, яка була розрахована на кредитному калькуляторі ще перед оформленням кредитної заявки. У нас відсутні приховані платежі. У свою чергу, ми сподіваємося на доброчесність наших клієнтів і своєчасного погашення кредитної заборгованості.

            Якщо вам знадобилися гроші до зарплати - Глобал Кредит прийде на допомогу. Для нас важливий кожен клієнт!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України