zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Швидкі кредити для підприємців

Багато приватних підприємців (ФОП) часто стикаються з непередбаченими витратами. Часом суми можуть бути і невеликими, проте, їх потрібно десь взяти. Мікрокредит - відмінне рішення для таких питань. Незалежно від мети вашого звернення, компанія «Глобал Кредит» завжди буде рада вам допомогти. Ми видаємо кредити до 10 000 грн. терміном до 14 днів. Потрібен тільки паспорт і код.

З одного боку, приватні підприємці люди часто не бідні, з іншого, зазвичай більшість МФО неохоче видають їм позики. Проблема в тому, що дохід від діяльності таких осіб складно перевірити. А щоб взяти кредит в банку, потрібно буде зібрати силу-силенну документів:

  • Свідоцтво про реєстрацію ФОП;
  • Звіти, які ФОП подає до податкової інспекції, завірені печаткою в канцелярії;
  • Довідку про прийняття на облік платника податків;
  • Довідку про доходи з пенсійного фонду;
  • Виписку про рух коштів по рахунку (якщо рахунок СПД відкритий в іншому банку).

Причому цей довгий список необхідний навіть для невеликих сум, які ПП бере на короткий період. Терміни прийняття рішення відтягуються. Словом, оформити кредит вкрай важко.

Компанія «Глобал Кредит» розробила і впровадила можливість кредитування ФОП за спрощеною схемою. Ми вважаємо, що приватні підприємці - це категорія осіб, яка особливо потребує фінансової підтримки, адже кредит повинен бути на благо. Основна мета кредиту для ФОП - це розвиток бізнесу, інвестиція в майбутній дохід. Розуміючи це, ми не хочемо позбавляти вас шансу на розвиток. Ми не вимагаємо вказувати мету оформлення кредиту, це ваше особисте право, як ви захочете розпорядитися грошима. Якщо ви підприємець можете сміливо заповнювати заявку у «Глобал Кредит». Вимоги у нас для всіх однакові. Ми оформляємо кредит без застави та поручителів. Потрібен тільки паспорт та ІПН, без документального підтвердження доходів.

Кредити готівкою для приватних підприємців

«Глобал Кредит» має відділення практично по всій Україні з максимально зручним розташуванням і графіком роботи. Наші фахівці завжди готові вам допомогти, детально роз'яснити всі нюанси і заповнити для вас заявку на кредит готівкою. Як і іншим нашим клієнтам, все, що вам потрібно мати з собою, це паспорт і код. При первинному зверненні, вже через 20 хв. вам повідомлять про рішення видати гроші в борг. Якщо кредит повторний, час очікування буде всього 5 хвилин! Гроші можна буде отримати готівкою.

Онлайн-кредити для ФОП

Щоб оформити позику онлайн на карту абсолютно не потрібно підлаштовуватися під робочий графік. Сервіс працює 24 години на добу 365 днів на рік. Оформлення заявки, таке ж як і у відділеннях. Терміни прийняття рішення теж (5-20 хвилин). У разі схвалення гроші відразу ж надійдуть вам на банківську карту.

Для постійних клієнтів, ми надаємо можливість взяти СМС-кредит. Для цього потрібно відправити повідомлення на короткий номер 717 з таким текстом: «сума кредиту*термін у днях*номер карти». У повідомленні повинні використовуватися тільки цифри і зірочки.

Погасити кредит абсолютно нескладно. Це можна зробити через наш сайт, в терміналах самообслуговування популярних платіжних систем України або в наших відділеннях.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України