zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити, гроші в борг в Дрогобичі онлайн, готівкою без довідок про доходи

За статистикою, майже половина повнолітніх жителів країни систематично використовує таку послугу як кредитування. Зайти в магазин, не маючи при собі готівки, а вийти звідти, щось придбавши, вже стало звичною справою для багатьох людей. У сусідніх європейських країнах такою формою розрахунку здивувати когось вже складно, тоді чому б і українцям не використовувати подібну практику? Адже зібрати кошти на якесь серйозне придбання чи відпустку буває досить важко, а така послуга як кредитування в наш час надається повсюдно.

Щоб оформити кредит, жителі Дрогобича йдуть до кредитно-фінансових установ або МФО. У кожного з них є свої недоліки і переваги.

Кредитування банками в Дрогобичі

Оформляти кредит за допомогою банку може бути вигідним тоді, коли Ви плануєте якусь дорогу покупку (наприклад, транспортний засіб або нерухомість), а гроші будуть видані в борг на кілька років. В даному випадку відсотки будуть розділені на весь період виплати кредиту і переплата не здаватиметься занадто великою.

Для того, щоб отримати кредит в кредитно-фінансовій установі, доведеться докласти максимум зусиль. Банківському співробітнику треба пред'явити довідку про доходи та цілий пакет різноманітних документів, а ще може знадобитись страховка й застава. Далі кредитно-фінансова установа розпочне скрупульозну перевірку позичальника, яка може затягнутись на тиждень, а то й  більше. Також кредитно-фінансові установи займаються і короткостроковим кредитуванням. Але це займає досить багато часу, відсоток же за такими кредитами високий. Тому, якщо Ви терміново потребуєте швидкого кредиту на невелику суму, банки – дуже поганий варіант.

Видача кредитів в Дрогобичі онлайн від Глобал Кредит

Ті позичальники, які вже давно на «ти» з системою електронних розрахунків та інтернет-платежів, можуть оформити в Дрогобичі мікрокредит на банківську карту онлайн не залишаючи стін свого будинку. Це не складно, Вам треба буде внести деякі дані до спеціальної анкети у нас на сайті, а після того як заявка буде схвалена, кредитні гроші миттєво відправляться до Вас на карту.

У сервісу кредитування Глобал Кредит є багато суттєвих «плюсів»:

 • Глобал Кредит постійно розігрує різні призи серед тих позичальників, які користуються послугами компанії регулярно;
 • економія часу позичальника;
 • позичальники, які оформляють кредит вперше, повинні будуть сплатити тільки 0,01% за день;
 • не потрібно витрачати гроші на дорогу, щоб дістатись найближчого відділення;
 • Глобал Кредит приймає заявки на кредитування і оформляє кредити на карти цілодобово.

Кредитування за допомогою SMS-послуги за 60 секунд

Даною послугою мають можливість користуватися постійні клієнти сервісу, які вже оформляли у нас кредити і своєчасно погашали їх не допускаючи прострочення. Ці клієнти можуть практично миттєво оформити нову позику до зарплати витративши на це не більше 1 хвилини. Для здійснення даної фінансової операції позичальникові треба відправити SMS на спеціальний номер (717), де обов'язково повинна бути вказана сума позики. Не пізніше ніж за хвилину кредит буде перерахований на банківську карту клієнта.

Умови видачі онлайн позики в Дрогобичі

Оформити кредит в Глобал Кредит можуть жителі Дрогобича у віці 18-71 рік, які мають український паспорт та ідентифікацій код, що мають стабільний заробіток, карту одного з українських банків, e-mail і смартфон/мобільний телефон.

Під час оформлення першої позики клієнту треба буде зачекати не більше 20 хвилин, а оформлення при повторних зверненнях до компанії займуть максимум 5 хвилин. Оформлення видачі позики відбувається дуже швидко, тому що кредити видаються нами:

 • без застави;
 • без поручителів;
 • без довідки про наявність доходів;
 • позику може оформити навіть клієнт, який має погану кредитну історію.

Отримання кредиту в Дрогобичі за допомогою мережі Інтернет

Перевага цього варіанту отримання кредиту полягає в тому, що позичальник може оформити його перебуваючи в будь-якій точці планети, маючи при собі лише планшет або ноутбук, що мають вихід в Інтернет.

Все, що потрібно зробити позичальнику:

 • відкрити сторінку Глобал Кредит в Інтернеті;
 • вибрати оптимальний термін кредитування і суму кредиту на спеціальному кредитному калькуляторі;
 • створити на інтернет-ресурсі Глобал Кредит особистий кабінет, після чого заповнити анкету клієнта;
 • відправити замовлення на обробку.

Стояти у величезних чергах банківських відділень, збираючи перед цим багато різних довідок і документів тепер не треба! Кампанія Глобал Кредит завжди підтримає Вас за будь-якого фінансового ускладнення.

Вам потрібно лише залишити запит на отримання позики на нашому інтернет-сайті і вона буде видана Вам в найкоротші терміни без бюрократичної тяганини.