zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити з 18 років на карту

Українське законодавство дозволяє оформляти кредити людям, які досягли 18-тирічного віку. Але не у всіх банківських установах можна кредитуватися людям, які досягли повноліття. В першу чергу, більшість банків та мікрофінансових організацій побоюються, що позичальник може не віддати гроші і підвищують вікову планку, іноді до 22 років. Друга причина, через яку найчастіше молоді люди отримують негативну відповідь по своїй заявці:

  • порожня кредитна історія і кредитний рейтинг;
  • дуже низькі доходи або їх повна відсутність.

Як результат, молодь опиняється в непростій ситуації, коли вік стає перешкодою для оформлення кредиту. Сервіс онлайн-кредитування Глобал Кредит пропонує досить лояльні умови надання позик, завдяки яким можна вирішити будь-які фінансові проблеми молодих людей. У Глобал Кредит будь-яка фізична особа, досягнувши віку 18 років, може розраховувати на отримання мікрокредиту в розмірі до 10 000 гривень на період до 14 днів.

Онлайн кредити на карту без довідки про доходи з 18 років

Для оформлення кредиту в нашій Компанії, не доведеться збирати цілі папки документації, вистачить лише ІПН та паспорта. У Глобал Кредит у Вас не вимагатимуть надання довідки про доходи. Домогтися таких умов кредитування дозволила наша унікальна система визначення благонадійності позичальника. Тому наша Компанія швидко надасть кредит особам з 18 років, не вимагаючи у них зайвих документів.

Оформити кредит з 18 років можна двома способами:

  • готівкою в мережі відділень Глобал Кредит;
  • на банківську карту через наш сайт. Даний спосіб найбільш комфортний і зручний, тому ми рекомендуємо використовувати саме його.

Щоб отримати кредит на свою карту необхідно виконати ряд дуже простих дій:

  • знайдіть на нашому сайті кредитний калькулятор і виберіть в ньому потрібну суму кредиту та термін його повернення. Системою миттєво буде підрахована сума, яку потрібно буде погасити і дата, коли це потрібно зробити;
  • клацнувши кнопку «Отримати гроші» пройдіть реєстрацію особистого кабінету, після чого у Вас з'явиться можливість користуватися ним;
  • далі потрібно внести свої дані в анкету позичальника;
  • після цього заявку можна відправляти на обробку.

Заявку буде оброблено протягом кількох хвилин і клієнтові відразу ж прийде відповідь про те, яке рішення прийнято за його запитом. Якщо кредит погоджено, необхідно відправити спеціальне підтвердження. Протягом ще кількох хвилин на карту будуть відправлені кошти. Таким чином, дуже просто можна позичити гроші не покидаючи своєї квартири або місця роботи.

Погашення кредиту в Глобал Кредит

Закрити свою заборгованість так само легко, як і отримати кредит. Потрібно зайти на сторінку свого особистого кабінету, ввести потрібну суму, а також номер карти, з якої будуть відправлені кошти. Не обов'язково переказувати гроші з тієї карти, на яку вам переказували кредит. Це максимально швидкий і комфортний варіант для того, щоб погасити свій борг.

Другий спосіб онлайн погашення - картою через платіжні системи Cіtу24, ІВОХ, Еаsу Рау.

Ще один спосіб повернення коштів - відвідати одне з відділень Глобал Кредит і сплатити кредит готівкою.

Четвертий варіант - готівкою, за допомогою платіжних терміналів Приват24, Cіtу24, ІВОХ, Еаsу Рау.

МФО Глобал Кредит завжди готова допомогти своїм позичальникам і підтримати їх у важку хвилину. Для надання кредиту немає вікових обмежень. Умова лише одна – на момент оформлення кредиту, клієнту має виповнитися 18 років.

Якщо Вам вже виповнилося 18 років, для Вас можливе оформлення кредиту в мікрофінансовій компанії Глобал Кредит і Вам не знадобляться довідка про Ваші доходи, застава або поручителі. Ідіть отримувати гроші і радійте життю!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України