zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Екпрес-кредит онлайн на карту

Електронні та інтернет-технології щільно увійшли в наше життя. Не оминули вони стороною і банківську систему, включаючи сферу кредитування. Людям не завжди вистачає необхідних коштів на придбання потрібної речі. З цією метою часто оформляються кредити. З розвитком прогресивних технологій процедура оформлення набагато спростилася.

Сьогодні позичальникам доступні безліч пропозицій скористатися зручною послугою – експрес-кредитом онлайн на карту. Для цього потрібно звернутися в одну з мікрофінансових організацій. Щоб оформити такий кредит, не потрібно бути присутнім особисто, достатньо подати заявку через Інтернет. Все спілкування з МФО відбувається дистанційно. Після схвалення, гроші будуть перераховані позичальнику на банківську карту. За високу швидкість обробки заявок і отримання схвалення в найкоротші терміни, послуга отримала назву експрес-кредитів.

Така назва повністю відповідає дійсності. Більшість онлайн-сервісів приймає, обробляє, схвалює заявки і перераховує гроші на карту, витрачаючи близько 30 хвилин. По-іншому такі позики називають мікрокредитами або кредитами до зарплати.

Експрес-кредитування має важливі переваги:

Глобал Кредит: умови кредитування

Багато людей асоціюють оформлення кредиту з – тривалим збором численних документів і довідок, неодноразовим відвідуванням банку. Для банківських установ це твердження вірне. Якщо ви вирішили скористатися послугами банку, вам доведеться вистояти не одну чергу, неодноразово поспілкуватися з кредитним фахівцем і зібрати безліч документів. Процедура оформлення в нашій компанії набагато простіша.

Для отримання грошей в борг в Глобал Кредит пропонуються дуже прості умови:

 • вік повнолітнього позичальника не менше 18 років і перевищує 71 рік;
 • вотенційний клієнт повинен пред'явити український паспорт та ІПН;
 • наявність стабільного доходу: зарплати (не обов'язково офіційної) або пенсійного забезпечення;
 • необхідно надати номер мобільного телефону і e-mail;
 • наявність активної банківської карти будь-якого українського банку.

Експрес-кредит в Глобал Кредит – як оформити

У нашій компанії потрібну суму можна отримати одним із зручних для вас способів:

Щоб оформити експрес-кредит, необхідно:

 • вибрати потрібну суму і вказати термін в кредитному калькуляторі;
 • зареєструватися на сайті організації;
 • заповнити необхідні дані;
 • подати заяву;
 • почекати її схвалення;
 • отримати гроші на карту банку.

Як погашається заборгованість в Глобал Кредит

Для своїх клієнтів Глобал Кредит передбачив кілька зручних експрес-варіантів погашення боргу. Закрити мікрокредит можна:

 • спосіб 1: потрібно зайти в особистий кабінет на сайті і сплатити заборгованість банківською картою;
 • спосіб 2: скористатися сервісами онлайн-платежів Приват24, PayMaster, Easy Pay, WebMoney;
 • спосіб 3: здійснивши оплату готівкою в одному з філіалів компанії;
 • спосіб 4: готівкою використовуючи термінали ПриватБанк, City24, IBOX, Easy Pay.

Чому для оформлення експрес-кредиту ідеально підходить Глобал Кредит

Наша організація надає послуги експрес-кредитування в Україні. Компанія працює в онлайн-режимі і має мережу відділень в різних містах. Оформлення онлайн-заявок на кредит здійснюється цілодобово, у вихідні та святкові дні. У своїй роботі ми орієнтуємося на швидке вирішення проблем і прозорість операцій. Наша компанія лояльна до своїх клієнтів, довіряє їм і завжди рада допомогти.

Якщо вам відмовили в іншій МФО або банку, зверніться в Глобал Кредит. Ми знайдемо вихід з положення і надамо вам фінансову підтримку. Щоб оформити експрес-кредит, вам потрібно витратити не більше 15 хвилин. Гроші миттєво надійдуть на вашу банківську карту, після схвалення заявки. Довіртеся професіоналам Глобал Кредит, оформляйте кредити через Інтернет.

Ми повністю дотримуємося умов кредитування. Тому ви можете бути впевнені, що сума погашення кредиту, спочатку розрахована в кредитному калькуляторі, не зміниться до моменту погашення боргу. Віддати треба тільки те, що було спочатку зазначено перед оформленням експрес-кредиту. Ми впевнені в порядності наших клієнтів і вдячні їм за те, що вони погашають борги вчасно, без порушення термінів. Ви не пропустите потрібну дату, якщо стежитимете за терміном погашення в своєму особистому кабінеті.

Оформити експрес-кредит онлайн в нашій компанії легко і зручно! Ми ставимося до кожного клієнта з повагою і намагаємося вирішити фінансові проблеми всіх, хто звернувся в нашу компанію. Скористайтеся нашим сервісом і переконайтеся у всьому самі. Експрес-кредит – швидко, зручно, вигідно!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України