zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Споживчий кредит на карту

Часто трапляються непередбачувані ситуації, при яких особа терміново потребує значної суми коштів. Але не кожен має заощаджені гроші, тому прийти на допомогу можуть банки або мікрофінансові організації, запропонувавши особі скористатися такою послугою, як споживче кредитування. Майже всім доводилося чути про такий вид кредиту, але не кожен заглиблювався в нюанси видачі кредиту для споживчих потреб.

Види споживчих кредитів

Якщо колись для того, щоб придбати дорогу річ, доводилося збирати гроші декілька років, то в наш час багато хто активно користується послугою кредитування. На жаль, зараз дуже просто втратити гарну можливість придбати потрібну річ з хорошою знижкою в період постійного підвищення цін. Користування кредитом може бути вигідним. Але вибираючи для себе кредитора потрібно детально вивчити: вимоги, які ставить кредитор до своїх клієнтів, чи потрібно вносити заставу, скільки доведеться переплатити в підсумку і які види кредитів доступні в кредитній організації. Багато фахівців з кредитування згодні з тією думкою, що споживчі кредити варто розділяти на два види: цільові і нецільові. Давайте розглянемо ближче кожен з цих варіантів.

Цільові кредити

Оформляють такий вид кредиту для певних цілей, які повинні бути конкретно визначені. Наприклад, придбання авто, квартири, оплата за навчання, витрати на лікарню та ін. «Плюс» цільового кредиту в тому, що кредитна ставка на нього набагато нижча за середню. Часто буває так, що держава може надавати певні субсидії на якісь кредити. «Мінус» цих кредитів в тому, що банки не видають їх готівкою, а відправляють кошти на розрахункові рахунки підприємств, які продають такий товар. Якщо Ви хочете придбати річ, на яку не поширюються цільові програми, то як альтернатива – можна оформити споживчий кредит готівкою.

Нецільовий кредит

Цей вид кредиту можна використовувати під будь-які потреби клієнта. Онлайн кредит на картку – чудовий варіант, якщо Ви маєте потребу в грошах, щоб зробити кілька покупок або Ви не маєте документів для підтвердження цілі кредиту. А також, це відмінний варіант для тих, хто не має бажання надавати детальний звіт для банку, яким чином він витратив свій кредит. Потрібно підкреслити, що кредити готівкою мають велику популярність лише в нашій країні, за кордоном населення вважає за краще користуватися банківськими картами. До «плюсів» нецільового кредиту можна віднести: максимально просту процедуру видачі, рефінансування, невисокий відсоток відмов і видачу кредитних грошей в руки позичальникові.

Класифікація споживчих кредитів

Споживчі кредити готівкою на необхідні потреби

Це кредити, які можна отримати в касі кредитної організації готівковими коштами або ж вони будуть переведені на банківську карту. За такий кредит позичальникові не треба звітувати наданням чеків або іншим підтвердженням того, як він витратив гроші.

Головні особливості:

 • гроші в борг можна отримати у відділенні кредитної організації;
 • для отримання кредиту потрібно надати пакет документів;
 • часто щоб уникнути можливих проблем при втраті позичальником працездатності, потрібна страховка;
 • не потрібно вказувати ціль отримання грошей.

Цей споживчий кредит може бути забезпеченим і незабезпеченим. У першому випадку кредит видають під забезпечення чогось. Заставою може виступати нерухомість або поручитель. Як вже зрозуміло із назви, другий тип кредиту видається без забезпечення.

Якщо порівнювати із забезпеченими кредитами, кредити для термінових потреб можна охарактеризувати низькою процентною ставкою. Також у них найбільший період кредитування.

Такими споживчими кредитами найчастіше користуються при ремонті, для придбання техніки, старту або розвитку малого бізнесу, навчання.

Кредит на товар (купівля продукції)

Характерні ознаки:

 • видають в магазинах побутової техніки та електроніки;
 • заявка на кредит одночасно є договором;
 • кредит надають для покупки конкретної речі;
 • проста процедура видачі, щоб розглянули заявку потрібно максимум 20 хвилин;
 • вартість цього виду кредиту дорожча, так як його нічого не забезпечує;
 • придбаний товар не виступає заставою.

Банківська кредитна карта

Головні характеристики кредиток:

 • встановлений кредитний ліміт;
 • пільговий період – строк, протягом якого відсотки за користування кредитом нарахуватись не будуть (зазвичай це близько 50 днів, але можна зустріти і такі кредитки, на яких грейс-період дорівнює 100 дням);
 • видаються кредитні карти в банківських відділеннях, хоча деякі банки можуть доставити кредитку за місцем проживання або роботи;
 • щоб оформити карту потрібно подати заяву та укласти кредитний договір;
 • кредитна карта видається протягом 1-14 днів (в залежності від типу). Не потрібно вказувати цільове використання наданого кредитного ліміту.

Найбільший ризик для банку - надання споживчого кредиту у вигляді кредитної картки, так як відновлюваний ліміт дозволяє клієнтові не погашати кредит до кінця, а просто весь час утримувати дозволену заборгованість.

Мікрокредити

Один з найпопулярніших і відомих видів небанківських споживчих кредитів, який можна оформити в мікрофінансових організаціях.

Головні характеристики мікрокредитів:

 • суми в невеликих розмірах (зазвичай до 10 000 грн.), які можна отримати за допомогою одного з двох способів: переказом на банківську карту, яка була вказана під час заповнення онлайн заявки, або видачею готівкою в філіях мікрокредитних організацій;
 • термін, на який видається мікрокредит, зазвичай дорівнює 10-14 дням;
 • мінімальний пакет документів для схвалення кредиту;
 • висока швидкість обробки та схвалення заявки.

Послуги мікрокредитування в Глобал Кредит

Мікрофінансова компанія Глобал Кредит дає можливість отримати кредит на карту або готівкою, який можна витратити на власний розсуд. «Плюси» цього кредиту очевидні:

 • не потрібно вказувати ціль отримання грошей;
 • кредит можна отримати навіть перебуваючи вдома. Потрібно оформити заявку на сайті Глобал Кредит і отримати переказ на свою карту;
 • щоб оформити кредит потрібен мінімальний пакет документів – тільки паспорт і податковий код;
 • не потрібна довідка про доходи, застава або поручителі;
 • особи, у яких можуть виникнути проблеми з використанням онлайн сервісу, можуть звернутися до найближчого відділення Глобал Кредит.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України