zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Швидкі кредити онлайн та готівкою в Чернівцях

У розвинених європейських країнах швидкі кредити беруть набагато частіше, ніж в Україні. Це вкрай зручно, коли терміново потрібно зробити вигідну покупку або оплатити непередбачені витрати, а на поточний момент грошей не вистачає. Така тенденція пов'язана зі зручністю закордонного сервісу. Щоб взяти швидкий кредит від позичальника не вимагається довідка про доходи, поручитель і застава. Сьогодні і в Чернівцях з'явилася можливість взяти кредит швидко і легко. Мікрофінансова компанія «Глобал Кредит» надає свої послуги населенню з 2012 року. За короткий період ми зуміли зарекомендувати себе як одні з лідерів даного сегменту ринку.

Ми пропонуємо:

 • оформити мікрокредит від 200 до 10 000 грн. на термін до 14 днів;
 • з мінімальним пакетом необхідних документів: паспортом та ідентифікаційним кодом;
 • вкрай швидко: 15 хвилин для клієнтів, які звернулися до нас вперше і 5 хвилин за умови повторної заявки.
 • вся система дуже зрозуміла і прозора. Вона абсолютно не включає додаткових і прихованих платежів.
 • ми не цікавимося цільовим призначенням позики. Так, в банках, гроші в борг можна отримати далеко не на всі потреби.
 • у нас можуть позичити кошти навіть позичальники з поганою кредитною історією. З огляду на те, що ми співпрацюємо з БКІ, це відмінна можливість виправити свою репутацію.
 • цілодобова доступність оформлення заявки на сайті компанії.

Позичальник повинен бути:

 • У віці від 18 до 71 року;
 • Працевлаштований;
 • Зареєстрований на території України.

Кредит онлайн в Чернівцях на карту

Чи знаєте ви, що кредит можна взяти прямо через інтернет в режимі онлайн? Сума буде зарахована на вашу платіжну карту. У всьому світі така система користується величезною популярністю, тому що має такі переваги:

 • Не потрібно нікуди їхати, очікувати в черзі. Ви витрачаєте мінімум часу.
 • Можливість оформлення заявки на кредит в будь-який зручний для вас час дня і ночі, навіть у свята і вихідні.
 • Система повністю автоматизована, тому з менеджером спілкуватись не доведеться, що значно спрощує моральні аспекти оформлення онлайн кредиту.
 • Абсолютна безпека. База має надійну систему захисту, щоб ніхто не міг скористатися даними ваших особистих документів і рахунків.

Кредити готівкою в Чернівцях

Далеко не всі наші клієнти віддають перевагу інтернет-угодам. Для вашого комфорту ми намагаємося відкривати філії в різних містах України. У Чернівцях працюють наші партнери, в яких ви можете залишити заявку на кредит. Також для оформлення кредиту готівкою ви можете звернутися до найближчого відділення «Глобал Кредит» в місті Тернопіль. Аби вам змогли допомогти обов'язково візьміть з собою паспорт і код. Принципи оформлення кредиту готівкою і онлайн однакові: після заповнення заявки, потрібно почекати 15-20 хвилин на рішення адміністрації і в разі схвалення отримати гроші. У відділеннях партнерів кошти видаються на руки, при оформленні інтернет-заявки гроші надходять на карту.

SMS-кредитування

Зручна послуга, за допомогою якої постійні клієнти можуть оформити кредит протягом 5 хвилин. Для цього потрібно відправити повідомлення зі свого мобільного на номер 717. Вкажіть: *«Суму позики\термін*номер карти» **Прописуйте лише цифри і зірочки. При правильному оформленні, система автоматично зарахує вам гроші вже через 5 хвилин!