zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

Кредити в Маріуполі. Онлайн на карту та готівкою

Фінансова компанія Глобал Кредит здійснює діяльність у сфері швидкого кредитування з 2012 року. Наш зручний і оперативний сервіс дозволяє отримати кредит в Маріуполі та інших містах України, онлайн на карту або готівкою.

            Нерідко трапляються ситуації, коли грошей може не вистачити в самий незручний момент, а друзі або близькі можуть не мати можливості виручити. Кошти можуть бути необхідні на різні потреби: оплата комунальних платежів, купівля гаджета, навчання, форс-мажор, термінова поїздка тощо. Спеціально для вирішення таких ситуацій Глобал Кредит надає кредитні кошти швидко і без зайвих труднощів. Ми видаємо позики терміном до 14 календарних днів і сумою від 200 до 10.000 гривень, при первинному обігу. Нашою метою є надання максимально вигідних, прозорих і лояльних умов для клієнтів у Маріуполі та інших містах країни.

            На відміну від інших фінансових організацій і конкурентів взяти кредит в Маріуполі можливо без довідки про доходи, застав або поручителів. Для того, щоб отримати гроші в борг у Маріуполі позичальник повинен мати при собі український паспорт з пропискою, індивідуальний податковий номер (ІПН), бути працевлаштованим і віком від 18 до 71 року.

Кредити готівкою

            На сьогоднішній день отримати кредит готівкою в Маріуполі, на жаль, неможливо. Оскільки відкриття нашого відділення тільки планується в найближчому майбутньому. Тому якщо у клієнтів виникла гостра необхідність отримати кредит готівкою, то вони можуть звернутися до однієї з найближчих філій в Мелітополі або Бердянську.

            Філії працюють за стандартною системою, як і в інших містах України - кредитні менеджери заповнять заявку і проведуть процедуру оформлення. Протягом 15 хвилин вони повідомлять про рішення за кредитною заявкою, після чого клієнт отримає необхідні кредитні кошти прямо в руки. Пам 'ятайте, що з собою потрібно мати український паспорт та ідентифікаційний код. Більше того - не забудьте уточнити час роботи відділень перед візитом.

Кредит онлайн

Для зручності клієнтів ми подбали про можливість отримати кредит онлайн в Маріуполі і по всій Україні, не залишаючи свого будинку або не відпрошуючись з роботи. Ця послуга доступна буквально завжди - 24 на 7, 365 днів на рік, без перерв і вихідних. Щоб скористатися послугою необхідно перейти на кредитний калькулятор (на офіційному сайті Глобал Кредит) і вибрати оптимальні суму і термін кредитування. Після цього пройти просту реєстрацію особистого кабінету і заповнити кредитну заявку. Через 15 - 20 хвилин клієнт буде повідомлений про рішення за його заявкою. У разі позитивного рішення сума позики автоматично надійде на банківську картку клієнта. Такий вид кредитування максимально простий, безпечний і надійний. При цьому особисті дані позичальників надійно шифруються і ніколи не передаються третім особам або організаціям, а надійно зберігаються на наших серверних потужностях. Більш того, будь-якого роду консультації з нашими співробітниками і заявки на оформлення є абсолютно безкоштовними.

SMS кредити

            Крім того, що позичальник може отримати кредит онлайн в Маріуполі, для наших постійних клієнтів доступна функція отримання кредиту через SMS-повідомлення, за 60 секунд. Послуга доступна для клієнтів, які раніше отримували у нас кредит і повернули без прострочень або інших складнощів.

            Для цього потрібно відправити SMS повідомлення з номера телефону, який використовувався в минулій кредитній заявці, на короткий номер 717. Позичальнику потрібно ввести такі дані в повідомленні: сума кредитних коштів (від 200 до 10.000 гривень) * термін кредитування (до 14 календарних днів) * номер банківської картки для отримання кредиту (16 цифр).

Важливо, щоб повідомлення не містило зайвих символів крім цифр і зірочок, буквені або інші символи не сприймаються. Якщо з боку позичальника все було зроблено правильно, то протягом 1 хвилини сума позики буде переведена на банківську картку.

Погашення кредиту

Процес погашення кредитної заборгованості так само простий, як і отримання. Глобал Кредит подбали про кілька зручних шляхів повернення, таких як:

 • В одному з відділень Компанії готівковими коштами;
 • Готівкою через один з популярних платіжних терміналів: IBOX, ПриватБанк, EasyPay, City24 і Система.
 • Онлайн платежем: банківською карткою VISA або Mastercard, цифровими грошима WebMoney або через Приват24.
 • Також клієнти можуть просто відвідати розділ "погасити кредит" на нашому сайті для того, щоб виплатити взятий кредит в Маріуполі.

            Якщо у позичальника не виходить погасити кредитну заборгованість в строк, то і на цей випадок у нас є оптимальне рішення. В особистому кабінеті клієнта доступна функція продовження кредитного договору, що дозволить перенести виплату на більш пізній термін і виплатити тільки відсоток (%) за використання кредитних коштів.

Наші головні переваги

 • Після оформлення кредитної заявки клієнту знадобиться не більше 15 хвилин для отримання відповіді про рішення. При наступних зверненнях - всього 5 хвилин очікування.
 • Відсутні приховані платежі або негласні комісії. Більше того, зміни курсу валют ніяк не впливають на суму виплат.
 • Ми не просимо у позичальників довідок або застав;
 • Взяти кредит в Маріуполі можна на банківську картку.
 • Неймовірно швидкий і зручний онлайн-сервіс, що працює 24 на 7, без перерв і вихідних.
 • Наші послуги доступні навіть для клієнтів з "поганою" кредитною історією. Більше того, завдяки своєчасним виплатам за нашими позиками ваша кредитна історія може покращиться.
 • Гарантія безпеки та конфіденційності. По-перше, ми гарантуємо безпеку фінансових операцій, що проводяться через наш офіційний сайт або в одному з наших відділень. По-друге, гарантуємо збереження персональних даних наших клієнтів. Вся особиста інформація надійно зберігається на наших серверах в зашифрованому вигляді, що забезпечує збереження від втручання шахраїв. Компанія Глобал Кредит ніколи не передає інформацію про клієнтів третім особам. Конфіденційність це один з основоположних принципів нашої багаторічної роботи.