15 Серпня 2018

Кредитні карти, їх види та основні відмінності

Кредитні карти, їх види та основні відмінності

На сьогоднішній день, кредитні карти знаходяться на піку популярності. Складно уявити людину, в якої немає пластикової карти, за допомогою якої вона може купувати товари та послуги. У кожного другого таких карт відразу кілька. Оскільки пропозиція значно перевищує попит, то банки хитрують і придумують нові маркетингові ходи, які дозволяють їм продавати власний продукт новим клієнтам.

Багато людей отримують заробітну плату через картки, до яких за замовчуванням прикріплений кредитний ліміт. А ті, у кого немає такої карти, можуть без проблем її оформити в будь-якому відділенні банку країни.

Давайте розглянемо, які бувають банківські карти і в чому їхня відмінність.

Платіжні системи і види кредитних карт

Найбільші платіжні системи в Україні:

 1. MasterCard
 2. Visa

У нашій країні відмінностей між ними немає. Різниця з'являється при оплаті товарів за кордоном. Для того щоб не переплачувати комісії за конвертацію користувачеві карти рекомендується застосовувати ту систему, яка є для регіону оптимальною за умовами.

Наприклад, в країнах Європи трохи вигідніше клієнтам MasterCard. У США ‒ карти Visa. Якщо уявити, що клієнт розплачується пластиковою карткою MasterCard в Америці, то його кошти проходять кілька рівнів конвертації: з гривні в долари, з доларів в євро.

Регіональність

Локальні карти випущені банком можна використовувати тільки в конкретному регіоні. Їх застосовують в банкоматах і терміналах банку-емітента.

Міжнародні пластикові карти можна використовувати в будь-якій країні світу. Якщо ви плануєте поїздку за кордон, краще оформити саме таку карту. Така кредитка дорожча в обслуговуванні, але можливостей у неї більше.

Тип виконання

Магнітні

Варіант виконання карти, за якого на пластик наносять спеціальну магнітну стрічку, що містить інформацію про рахунок власника. Саме з її допомогою в банк передається інформація з карти. Це найпростіший і найпоширеніший тип кредиток, якими клієнти розраховуються через термінали.

Чіпові

В карту імплантується спеціальний чіп, який містить всю необхідну інформацію (навіть більше, ніж на магнітній смужці). Такий пластик надійніший і гарантує більш високий захист від крадіжок і зломів.

Карта з модулем безконтактного розрахунку

Спеціальні карти, які дозволяють здійснювати оплату покупок одним дотиком. Це набагато швидше, адже при цьому не потрібно вводити pin-код і тому час покупки значно скорочується.

Відмінності за статусом карти

 1. Класичні карти (з написом Classic або Standart).
 2. Привілейованого статусу. Такі як World elite, Gold, Platinum, World elite, Infinity та інші.

Перші зустрічаються повсюдно і є більш масовими і доступнішими з обслуговування. Другі орієнтовані на статусних клієнтів: власників бізнесу, керівників компаній і т. д.

Інші відмінності:

 • відсоткова ставка по кредитній карті стандартного плану вища, ніж привілейованого статусу.
 • сума кредиту на картах стандарту Gold на порядок вища, ніж у традиційних.

До того ж, картки преміум класу дозволяють клієнтам мати персонального менеджера, індивідуальні розрахунки та комісії на платежі, бонуси за користування коштами, консьєрж-сервіс і багато інших додаткових сервісів.

Кредитні карти та їх можливості

Стандартні

Всі функції стандартні і підключаються у момент оформлення картки. Таку кредитку можна вільно використовувати в супермаркетах, магазинах, кафе, ресторанах та інших місцях.

Золоті

Це пластик VIP-класу, який крім стандартних включає додаткові функції, такі як виклик таксі, персональний помічник та ін. Також, власникам таких карток надаються додаткові бонуси і спеціальні пропозиції, а ще є можливість отримати додаткові привілеї в обслуговуванні.

Платинові

Такі кредитки вважаються статусними і включають широкі можливості для свого власника.

Кобрендингові

Дають можливість клієнтам отримувати знижки, бонуси, брати участь в акціях від партнерів банку. Нерідко такі карти збирають різні бонуси, які пізніше можна використовувати для власної вигоди.

Основні параметри кредитних карт

Головна відмінність кредитних пластикових карт полягає в тарифах і умовах з обслуговування. Якщо клієнт шукає вигідні для себе умови, то йому варто звернути увагу на наступні параметри:

 1. Грейс-період (пільговий період). Це часовий відрізок, який дозволяє клієнту використовувати кредитні кошти без нарахування відсотків. В середньому це близько 50-60 календарних днів.
 2. Ставка. Чим нижчий цей показник, тим вигідніше для клієнта. Також величезну роль має тривалість пільгового періоду. Часто, на готівкові кошти зняті через касу чи банкомат нараховуються додаткові відсотки.
 3. Плата за обслуговування. Випуск карти у більшості банків здійснюється безкоштовно, але на додаткові послуги і сервіси кожен банк встановлює свою комісію. Наприклад, SMS-повідомлення, переказ чи поповнення карти. Оплата таких функцій може відбуватись разово, щомісяця або щорічно.
 4. Розмір кредитного ліміту. У кожного клієнта він індивідуальний і залежить від багатьох параметрів: щомісячного доходу (офіційного чи ні), типу працевлаштування, займаної посади, наявності транспортного засобу або нерухомості, а також інших джерел доходу.
 5. Бонуси. Розширені можливості пошуку, які отримує користувач (кешбек та ін.). Також у клієнта є можливість збирати бали за використання карти, які потім можна витрачати на обмін товарів або послуг.

Позики онлайн на карту компанії Глобал Кредит

Якщо у Вас ще немає кредитної картки, але терміново потрібні гроші в борг, тоді звертайтесь в компанію Глобал Кредит. Ми спеціалізуємось на оформленні швидких кредитів на карту. Для того, аби отримати онлайн кредит, необхідно виконати наступне:

 • зареєструвати особистий кабінет позичальника на нашому сайті;
 • заповнити онлайн-анкету, вказавши свої персональні дані;
 • вказати державні реквізити банківської картки;
 • надіслати заявку на розгляд.

Відповідь на звернення Ви отримаєте протягом 10-15 хвилин. У разі схвалення, гроші моментально надійдуть на Вашу карту. Після переказу Ви можете витрачати їх за власним бажанням.

Звертайтесь в компанію Глобал Кредит та оцініть переваги онлайн-кредитування!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України