Рубрики:

Мікрокредити

15 Березня 2017

Мікрокредит чи ломбард? Плюси і мінуси кредитування

Мікрокредит чи ломбард? Плюси і мінуси кредитування

Невеликі фінансові труднощі можуть виникнути у кожного: оплата термінової медичної допомоги, штрафу, непередбачена покупка, необхідність зробити подарунок до важливої події та багато іншого. Якщо ви опинилися в ситуації, коли терміново потрібні кошти, а до зарплати ще кілька днів і знайомі допомогти не можуть, залишається два варіанти вирішення проблеми: ломбард або мікрокредит. Давайте розберемося, що з цього краще вибирати.

Коли ви приходите за грошима в ломбард, ви обов'язково повинні залишити що-небудь під заставу. Як правило, - це золото, срібло або техніка. Деякі ломбарди можуть приймати й інші цінні речі (предмети колекціонування, авто, дорогоцінні камені і т. ін.). Тут і починаються мінуси:

 • Вашу річ зазвичай оцінюють в два-три рази дешевше, ніж вона насправді коштує. Наприклад, ви принесли прикрасу з золота. У магазині за грам виробу ви в середньому заплатите від 1100 до 2500 грн., а в ломбарді вам запропонують ціну, як за лом (близько 600 грн.).
 • Якщо ви вирішили закласти золото або срібло, а на ньому немає проби, його можуть взагалі не прийняти.
 • Ваше майно залишається у сторонніх людей, невідомо що з ним буде.
 • Повернути потрібно приблизно однакову суму, незалежно від того, чи брали ви гроші в ломбарді чи в мікрокредит.
 • Якщо ви прострочили з виплатою, заставу можуть більше вам не повернути, вона одразу йде на продаж.

Перевагою мікрофінасових організацій (МФО) є те, що у багатьох з них є онлайн сервіс, який працює цілодобово:

 • Гроші можна швидко взяти в борг тоді, коли необхідно, навіть вночі, і не підлаштовуватися під робочий день ломбарду.
 • Не потрібно нікуди їхати, стояти в чергах. Кредит можна оформити вдома, не встаючи з-за комп'ютерного столу.
 • Позичання грошей для багатьох морально неприємний момент. Коли ви позичаєте через інтернет, не потрібно спілкуватися з менеджером і чого-небудь соромитися. Процес оформлення кредиту проходить конфіденційно.
 • Необхідна сума переводиться на карту, що виключає ймовірність втрати грошей і крадіжки. Більшість шахраїв люблять «пастися» біля установ, де люди отримують гроші.
 • Легко погашати кредит онлайн або через термінали самообслуговування.
 • Кредит можна отримати як онлайн на карту, так і готівкою у відділеннях.

Набір документів для отримання грошей в ломбарді або мікрофінансовій компанії приблизно однаковий: для оформлення мікрокредиту потрібен паспорт та ІПН, в ломбарді - лише паспорт. Щоб взяти мікрокредит необхідно витратити не більше 20 хвилин, тобто в часі теж особливої різниці немає. Іноді МФО навіть швидше видають гроші, ніж ломбарди. Погана кредитна історія не перешкода для отримання мікрокредиту або позики в ломбарді.

Правда, й у мікрофінансових компаній є свої мінуси:

 • Вони можуть відмовити вам у позиці;
 • І ломбард і МФО працюють з клієнтами у віці від 18 років, але в МФО зазвичай є обмеження;
 • Якщо ви не погасите борг вчасно, ви ризикуєте зіпсувати собі кредитну історію. З іншого боку, своєчасна оплата цю історію поліпшить.

Щоб взяти мікрокредит у компанії «Глобал Кредит» не потрібно ні застави, ні поручителя. Гроші можна отримати вже за 20 хвилин після оформлення заявки, а при повторному зверненні - через 5 хвилин. Це набагато простіше, ніж звертатися в ломбард і довіряти стороннім свої речі. При собі потрібно мати лише паспорт та код. «Глобал Кредит» дає можливість взяти кредит онлайн в будь-який час доби без вихідних і святкових днів. Постійним клієнтам доступна послуга СМС-кредитування. Лише відправивши повідомлення з сумою, терміном позики та номером платіжної картки, ви можете отримати гроші в борг уже через 5 хвилин!

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України