27 Листопада 2016

Як не зіпсувати кредитну історію?

Як не зіпсувати кредитну історію?

Процес розгляду кожної заявки на отримання кредиту підпорядкований чітко прописаним інструкціям та алгоритму і передбачає перевірку потенційного позичальника на відповідність декільком критеріям. Не останнім за значимістю критерієм є кредитна історія заявника. Якщо ваша репутація кристально чиста, це ще не гарантує вам позитивного результату, зате якщо в минулому у вас виникали проблеми зі своєчасним погашенням заборгованості, інформація про подібні інциденти зазвичай обов’язково негативно відіб'ється на розгляді вашої чергової заявки. У даній статті ми поговоримо про те, як захистити себе від подібного роду проблем і не зіпсувати кредитну історію.

Головний принцип

Найголовніший принцип, яким ви повинні керуватися при користуванні кредитними продуктами, ‒ це своєчасні платежі. Халатність, не пунктуальність і необов'язковість у цьому питанні не прощаються. Звичайно, різні за тривалістю прострочки тягнуть за собою різного рівня санкції, але навіть самі незначні проступки ‒ це все одно проступки, які в будь-якому випадку фіксуються у вашому «кредитному портфоліо». І це при тому, що дана інформація буде доступна всім банкам протягом багатьох наступних років.

Скорочуйте кількість кредитів

Всі ваші потокові кредити відображаються все в тій же кредитної історії, тому, чим більше поточних кредитів на ваше ім'я відкрито, тим менша ймовірність отримання наступного. Сьогодні так звана «кредитоманія» викликана психічним захворюванням. Людина втрачає почуття міри і бере кредит за кредитом. Як наслідок, це неминуче призводить до плачевних результатів, тому, за наявності декількох кредитів важливо якомога раніше отямитися від мани і почати скорочувати їх кількість. Швидше за все, це буде нелегко. Перевизначити терміни і порядок погашення кожного з кредитів, заручитися підтримкою рідних і близьких, адже далі буде тільки гірше.

Вимагайте виправляти чужі помилки

Іноді трапляється, що через помилку неуважного співробітника або (рідше) комп'ютерного збою вам можуть приписати чужі «заслуги» і незаслужено зарахувати до лав штрафників. Якщо ви зіткнулися з подібного роду непорозумінням, не поспішайте панікувати. Зверніться до найближчого відділення банку з ввічливою вимогою розібратися в ситуації. Як правило, непоправних помилок не буває, і вашу проблему вирішать протягом 30 днів.

Обережно ставтеся до поруки

Цілком ймовірна ситуація, коли ви виступили в ролі поручителя, а людина з яких-небудь причин не виконала своїх зобов'язань. У цьому випадку відповідальність лягає на ваші плечі з відповідною позначкою у вашій кредитній історії. Якщо вам вдасться повернути позичальника на шлях істинний, у вас є шанс відбутися легким переляком, однак в іншому випадку ситуація не обіцяє нічого хорошого ‒ і чужий борг виплачувати доведеться, і репутація вже буде підмочена. Тому ставтеся до поруки дуже і дуже акуратно.

Не бігайте від банку до банку

Нехай буде вам відомо, що абсолютно всі ваші заявки на отримання кредиту ‒ в тому числі й ті, які закінчилися відмовою, ‒ фіксуються у вашій кредитній історії і відповідним чином формують враження про вас. Підходьте до кожної чергової заявки виважено і розумно. Запитайте себе, чи дійсно вам так потрібен черговий кредит, чи потрібен він вам саме зараз і саме в цьому банку. Цілком можливо, що під час розгляду кількох варіантів кредиторів ви знайдете більш відповідний, який більш охоче видасть вам кредит, що хоча б на початковому етапі допоможе зберегти вашу репутацію.

Як бачимо, зіпсувати кредитну історію ‒ справа нехитра. Набагато важче потім очистити заплямоване ім'я, доводячи всім навколо, що ви білий і пухнастий. Ламаючи голову в черговий раз над питанням, де оформити кредит з поганою кредитною історією, згадайте про лідера на українському ринку мікрокредитування ‒ компанію «Глобал Кредит». Ви будете приємно здивовані тим, наскільки спрощено процедуру оформлення заявки, а швидкість прийняття рішення та видача грошей в зручному для вас вигляді заощадять вам масу дорогоцінного часу.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України