zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

MyCredit - мікрофінансова компанія

У 2015 році ТОВ «Перша безпечна агенція необхідних кредитів» розробило і запустило сервіс MyCredit, який дозволяє взяти гроші в кредит на карту, маючи в своєму розпорядженні тільки мінімум документів.

Організація рекламує себе як сучасне МФО, в якому чудово поєднуються необмежені можливості інтернету та банківські продукти. Онлайн-сервіс пропонує видачу мікрокредитів в Україні у будь-який час. Клієнт витратить лише 15 хвилин свого вільного часу на оформлення та видачу позикових коштів.

Кредитна компанія MyCredit забезпечує надійний захист наданої своїми клієнтами персональної інформації та гарантує нерозголошення даних третім особам без їх офіційної згоди.

Основна інформація про MyCredit

Послугами сервісу MyCredit може скористатися кожен повнолітній українець. Час обробки заявки - 15 хвилин. За цей часовий проміжок МФО обіцяє перевести потрібну суму на банківський рахунок позичальника, в разі схвалення видачі кредиту. Для постійних клієнтів така процедура значно спрощується і прискорюється.

Максимальний розмір мікрокредиту, який можна оформити в MyCredit - 10.000 гривень, при цьому перша позика може бути не більшою 3.000 грн. Розмір максимального кредиту в MyCredit вищий, ніж пропозиції більшості кредитних організацій. Максимальний період користування грошами - 25 календарних днів.

Будь-яка паперова тяганина відсутня. Для отримання грошей в борг клієнту потрібно:

 • Вихід в Інтернет
 • Адреса електронної пошти
 • Паспорт
 • Стільниковий телефон
 • Ідентифікаційний код
 • Активна карта в будь-якому банку України.

Не потрібно займатися активним пошуком поручителів і думати яке майно віддати під заставу. Справку про доходи у вас теж не вимагатимуть.

Що пропонує MyCredit

 • Швидкий розгляд звернень
 • Проста процедура заповнення анкети, на яку клієнт витратить до 15 хвилин
 • Видача кредитів на значну суму
 • Заявку на позику можна подавати в будь-який час. Незалежно від часу доби прийняття рішення по мікрокредиту займе 10-15 хвилин з моменту звернення клієнта
 • Найбільш вигідні умови для постійних і сумлінних клієнтів (невеликі кредитні ставки і чималі гроші в кредит)
 • Миттєвий переказ коштів на зазначені в угоді реквізити користувача
 • Лояльне ставлення до своїх позичальників. Фірма надає 3-х денну відстрочку платежу, без будь-яких штрафних санкцій та комісій;
 • Кредитування з поганою кредитною історією
 • Різні варіанти погашення боргу: за допомогою інтернет-банкінгу, в терміналах iBox, Приватбанк, EasyPay та банківським переказом, користуючись платіжною карткою. У призначенні платежу необхідно правильно ввести код угоди, ПІБ та ІПН.

Підсумкова інформація

Сервіс MyCredit працює в режимі онлайн, однак оцінити його можливості можуть не всі бажаючі. Так як сервіс працює виключно через Інтернет, його послугами не зможуть скористатися люди, у яких не вистачає досвіду роботи з комп'ютерами.

Максимальний кредит, який готова видати МФК новому користувачеві - 3.000 гривень. Більші суми будуть доступні, коли позичальник внесе кілька платежів.

Також звертаємо вашу увагу, що MyCredit миттєво переводить гроші тільки на платіжну карту Приватбанку. На рахунки інших банків грошові кошти зараховуються довше.

Оцінити істотні переваги онлайн-сервісу MyCredit під силу всім повнолітнім фізособам.  Відсоткова ставка відповідає категорії прийнятних пропозицій на ринку онлайн-кредитування.

Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України