zero percent bg

zero percent uk

otrimay groshi bg

otrimay groshi

Кредит на картку за 15 хвилин

Сума:

2 000
грн.

Строк:

30
дн.
Для повторного кредиту

До:

% за використання:

0грн.

Всього до повернення:

0грн.
ОТРИМАТИ ГРОШІ
0,01% на перший кредит

MoneyVeo - мікрофінансова компанія

На території України під брендом «Moneyveo» працює мікрофінансова організація ТОВ «Манівео швидка фінансова допомога» з головним офісом у місті Києві. Компанія надає послуги з кредитування виключно в інтернет режимі – за допомогою особистого сайту і не має стаціонарних пунктів кредитування на території країни.

Основна мета підприємства Moneyveo – сформувати всі необхідні умови, щоб процес кредитування займав мінімум часу, був абсолютно ясним, прозорим, простим для кожного клієнта.

Манівео: специфіка сервісу, базові умови надання кредитів

Останніми роками все більше і більше популярності набирає така фінансова послуга як кредити онлайн на карту. Реальна можливість швидко, не виходячи з дому, отримати необхідну грошову суму під певні відсотки приваблива для багатьох українців. Тому що не кожна людина має такий рівень доходу, з яким можна спокійно реалізовувати необхідні покупки. У даній ситуації кредит на карту – це найкращий вихід зі скрутного становища, коли в стислі терміни потрібна відразу немала сума. До того ж, кредити можуть допомагати в самих непередбачуваних і складних ситуаціях. Дуже часто люди беруть кредити, якщо в терміновому порядку потрібно внести гроші за лікування, на поїздку, навчання, ремонт автотранспорту. Позикові гроші – прекрасне рішення для всіх, кому не вдається накопичити кошти для покупки дорогих товарів.

Основні переваги сервісу Moneyveo

Завдяки даному сервісу завжди реально отримати дуже швидкий кредит онлайн, гроші в борг будуть нараховані на пластикову картку будь-якого банку України. Для отримання кредиту, кожен бажаючий повинен пройти реєстрацію на сайті, а також оформити заявку. Якщо фахівці організації нададуть позитивну відповідь, компанія переведе обіцяну грошову суму на банківську карту протягом восьми хвилин. Іншими словами, від моменту подання заявки на кредит і до зарахування коштів, пройде не більше 30 хвилин. Під час процедури оформлення немає необхідності виходити зі свого офісу чи дому, оскільки підписання угоди реалізується віддалено за допомогою спеціального пароля, що висилається на телефон клієнта.

Загальні темпи обробки даних гарантуються автоматичною системою підтвердження заявок, більш того, вона доступна навіть у вихідні, 24 години. І це говорить про те, що клієнт має шанс оформити кредит в будь-який день, незалежно від часу доби.

До того ж Moneyveo відразу вказує розмір виплат по кредиту, які зобов'язаний здійснити клієнт під час погашення позики. З позичальника не можуть утримати понад того, що прописано в угоді, єдина умова – повне, своєчасне виконання пунктів зобов'язань. Крім того, клієнт завжди може погасити кредит до встановленого терміну, такий варіант вигідніший для нього, оскільки при цьому реально заощадити витрати на виплату відсотків.

Щоб оформити кредит через сервіс необхідно:

  • Активна банківська картка;
  • Доступ до Інтернету, а також активний номер мобільного телефону;
  • Надати свій ідентифікаційний код і паспортні дані.

Перелік мінімальних вимог до потенційних клієнтів сервісу:

  • Досягнення 18-ти річного віку;
  • На момент написання заявки немає простроченої заборгованості.

Кожен новий клієнт сервісу має можливість взяти в борг до 3.000 гривень, тоді як для діючих клієнтів можливе кредитування до 10.000. 30 днів – це максимально допустимий термін для погашення кредиту. Тут не передбачені вимоги про заставу або про надання поручителів, крім того, не передбачено відстеження цільової витрати коштів.

Компанія Манівео на постійній основі організовує різні акції, цікаві розіграші, для діючих та нових клієнтів.

Недоліки сервісу

Завдяки онлайн кредитуванню є можливість скористатися оформленням позики, як фізичним особам, так і приватним підприємцям незалежно від регіону України. І все ж, якщо йдеться про людей пенсійного віку, які, або не розбираються, або погано орієнтуються в комп'ютерних можливостях, вони не здатні без додаткової допомоги оформити онлайн заявку. Більш простим рішенням для них буде сходити до найближчого відділення МФО.

Схема отримання позики онлайн в Манівео

До такої послуги як обслуговування клієнтів в Інтернет режимі вдаються насьогодні багато фінансових установ. І все ж переважна частина банківських організацій все ще пропонує реалізовувати через онлайн-системи виключно перекази і перерахунки. Щодо кредитних коштів, аби їх отримати, як і раніше потрібно йти в одну з банківських філій.

При цьому сервіс Манівео, чесні відгуки про послуги якого можна відшукати на просторах Інтернету, зміг розв'язати це питання. З цього часу гроші просто перераховуються на клієнтську банківську карту. Для отримання коштів, потрібно зареєструвати особистий кабінет і заповнити запропоновану заявку на сайті, вказавши особисті дані (e-mail адресу, номер телефону), ІПН і скан копії паспорта. Через десять хвилин система видасть свою відповідь. Після цього до клієнта приходить повідомлення, якщо відповідь позитивна, то гроші в ту ж мить зараховуються на карту.

Така організація як Манівео вже змогла допомогти багатьом громадянам впоратися зі своїми фінансовими проблемами. Оформити позику на території України, за допомогою Манівео зможе будь-який українець. Істотну перевагу даної послуги можна назвати так само – клієнти можуть витрачати отримані гроші на що завгодно, на власний розсуд. У порівнянні з автомобільними, споживчими позиками в Манівео немає необхідності прописувати, для яких конкретно цілей потрібні кошти. Саме основне, щоб клієнт досяг повнолітнього віку, подав повний пакет даних про себе.

Відзначимо, в Манівео кредит на карту можна отримати без довідки про доходи. Такий інноваційний сервіс буде зручним і для тих, хто працевлаштований неофіційно, а також не може документально підтвердити свій рівень доходу. Таким чином, завдяки Манівео багато українських громадян мають можливість успішно впоратися з особистими матеріальними труднощами, побалувати себе і своїх близьких необхідними покупками, або ж пережити непросту скрутну життєву історію, при цьому не випрошуючи гроші у родичів і друзів.

Висновки

У тому випадку, коли гроші потрібні дуже швидко, якщо хочеться уникнути неприємних бюрократичних процедур, без сумніву можна звертатися в Moneyveo. Що стосується відсоткової ставки, то в сервісі вона цілком відповідає ринковим реаліям і перебуває на досить прийнятному рівні. Не так вже й важко для клієнта погасити кредит. Реалізувати це можливо різними методами, серед яких:

  • Погашення за допомогою мобільних терміналів: iBox, EasyPay, 24nonStop або City24;
  • Погашення за допомогою банківського переказу за реквізитами, що зазначені в договорі;
  • Погашення платіжною карткою через особистий кабінет.
Швидкі онлайн кредити на картуКредити з 18 років на картуТермінові кредити без відмови онлайнКредит онлайн на карту без довідок про доходиКредитний онлайн-калькуляторЦілодобові кредити на картуСпоживчий кредит на картуКредити на карту онлайн з поганою кредитною історієюТерміново гроші в борг не виходячи з домуОнлайн кредит 365 днівЕкпрес-кредит онлайн на картуМиттєві, моментальні кредити на картуКредит без застави та поручителівШвидкі кредити для підприємцівОнлайн кредити, гроші до зарплатиІнтернет-кредитування на карту онлайнОнлайн заявка на швидки кредит готівкоюМікрокредити в Україні на карту і готівкоюМінікредити в Україні готівкою та на картуОнлайн кредити, займи на банківську картуКредити на карту не виходячи з дому від Глобал КредитШвидко гроші на карту онлайн та готівкоюСловник кредитних термінів і визначеньТермінові кредити оналйн на картуУчасники ринку мікрокредитувания України